Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) (/Temat-Rozdzielenie-ruchu-z-hitleap-na-kilka-stron-PTP-i-nie-tylko-96126)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - sony25 - 16-08-2014 20:10

Wczoraj wpadłem na prosty pomysł rozdzielenia ruchu z hitleap i nie tylko - działa we wszystkich programach wysyłającyh ruch.

Jeżeli tylko z danej strony ruch jest zliczany to zliczy wszystko

Pomysł polega na umieszczeniu kilku linijek kodu html na naszej dowolnej stronie - nie musi być nasza prywatna (w poradniku wszystko opisałem).

Jak to działa? Na tej naszej stronie umieściłem kilka stron zliczających ruch PTP.

1 wejście z hitleap zliczyło naraz na: sellmehits, drlikes, massuc (tam naraz zlicza mi 15 linków ).

Nastepnie ruch wysyłam z drlikes - także działa

Jest to napisane prosto.

Poradnik jest moim autorskim pomysłem i jest prosty jak budowa cepa

Przykład: na massuc w 15 minut zadobyłem 0,50 euro, zarazem zliczyło mi na kilku innych stronach.

Wiem, że myslicie, że nie działa, ale naprawdę to działa

jeżeli wam to pójdzie to proszę o potwierdzenie tego w temacie.

http://p.pw/bab5fU

Dzieki temu myslę, że jestem jakieś 3$ do przodu dzisiaj Smile


RE: Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - VoreCC - 16-08-2014 20:51

Sorry, but that link has been deleted Undecided Wrzucisz jeszcze raz??


RE: Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - sony25 - 16-08-2014 21:02

http://p.pw/bab5fU

Proszę Smile


RE: Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - Mrostry0407 - 16-08-2014 21:06

(16-08-2014 20:51)VoreCC napisał(a):  Sorry, but that link has been deleted Undecided Wrzucisz jeszcze raz??

Koleś ma 1 post, uważaj na wirusy, nie pobierałbym w ciemno bez skana Wink


RE: Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - VoreCC - 16-08-2014 21:10

Spoko, widzę tu tylko tekst, żadnych programów. Pozatym Avast czuwa, nie bierz mnie za laika Smile


RE: Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - Michał Bereszyński - 16-08-2014 21:13

"Avast czuwa" Jerk2


RE: Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - sony25 - 16-08-2014 21:14

Nie ma tam virusa. Poradnik został zamieszczony także na innym forum, gdzie się udzialam.

Poszę po wejściu o potwiedzenie, że link jest czysty.

Jeżeli skorzystacie i zadziała wam (w 100% tak będzie to proszę o potwierdzenie w temacie). Smile


RE: Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - YouAreKilled - 16-08-2014 21:55

Spróbuje tego jutro z powodu słabego downloadu. Huh

Dam edita jak coś Smile


RE: Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - sony25 - 16-08-2014 22:10

Jak link przestanie działać to proszę dać znać.


RE: Rozdzielenie ruchu z hitleap na kilka stron PTP i nie tylko :) - dorbiel - 16-08-2014 22:15

Sprawdziłam, zadnych wirusow, wejścia lecą aż milo patrzeć jak konta rosną. To naprawdę dzialaHuh