Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] PPI- PayPerInstall- Zarabiaj na instalacjach! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: [Poradnik] PPI- PayPerInstall- Zarabiaj na instalacjach! (/Temat-Poradnik-PPI-PayPerInstall-Zarabiaj-na-instalacjach-96111)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: PPI- PayPerInstall- Droga do 30$ dziennie i więcej! - VoreCC - 20-08-2014 17:18

Perinstallbucks, jest to lustro Media-Kings, w sensie że tak samo działa, nie uploadujemy żadnego pliku, niestety nie mogę nic o nim powiedzieć bo nie mam tam żadnego doświadczenia

Oprócz tego znane mi są Payperinstall, Oneinstaller i Codefuel



RE: PPI- PayPerInstall- Droga do 30$ dziennie i więcej! - Damkofr - 20-08-2014 17:26

Ja chyba zacznę w Perinstallbucks.


RE: PPI- PayPerInstall- Droga do 30$ dziennie i więcej! - full2000 - 22-08-2014 17:04

Jak by ktoś był zainteresowany PPI to zapraszam do tematu w którym opisuję Per Install Bucks - http://zarabiam.com/Temat-PerInstallBucks-PPI-Wyplacalny-98238


RE: [Poradnik] PPI- PayPerInstall- Zarabiaj na instalacjach! - VoreCC - 01-11-2014 21:19

Do artykułu zostały naniesione poprawki z dniem 1 Listopada 2014 roku.

Jest on wciąż aktualnym poradnikiem dla każdej osoby zaczynającej z PPI. Najważniejszą zmianą jest fakt, że z media-kings były problemy i zmieniłem sieć na Perinstallbucks. Usunąłem także reflink. Chcę żeby ten artykuł był skarbnicą wiedzy na temat PayPerInstall. Powodzenia!



RE: [Poradnik] PPI- PayPerInstall- Zarabiaj na instalacjach! - aero2 - 01-11-2014 21:53

Po jakim czasie od wrzucenia filmów wpadają instalacje?

Z USA dużo ci wpada dziennie?


RE: [Poradnik] PPI- PayPerInstall- Zarabiaj na instalacjach! - VoreCC - 01-11-2014 22:04

@[aero2]

Polecam set and forget method. Polega ona na tym, by wrzucić jak najwięcej filmów pod daną niszę i o nich zapomnieć. Nie nabijać lajków, wyświetleń, nic. Zostawić puste, nie ruszone filmy. Jak masz szczęście, kilka z nich po ok. półtora miesiąca wypozycjonuje się na szczyt. I tak w miarę codziennie, ja wrzucam co kilka dni z braku czasu. Taki spam filmami naprawdę się ostatnio opłaca, bo unlist method się wypaliła.

4-5 dni po wrzuceniu filmów widać pierwsze efekty. Jeśli wrzuciłeś np. w weekend łącznie 150 filmów, to po około tygodniu będziesz zarabiał 3-4$ dziennie. Mało, ale tak jak wspomniałem po miesiącu+ będziesz na swoim impreza I to w tym najpiękniejsze!

Leady z USA zależą oczywiście od wyświetleń. Z moich obserwacji wynika, że trafiają się średnio raz na 20-25 instalacji (anglojęzyczne filmy)



RE: [Poradnik] PPI- PayPerInstall- Zarabiaj na instalacjach! - Klin - 02-11-2014 19:11

Metoda Set and Forget stara jak świat, jednakże ciągle działająca.

Jeśli ktoś uploaduje filmy ręcznie to gratuluję mu wytrwałości Lol

Wystarczy trochę poczytać i poszukać żeby sobie przygotować automat do tego zadania.

Osobiście sposób zarobku wybieram konkretnie do danej niszy (pomiędzy PPA a PPI).

Jeśli jest dobre źródło trafficu to zawsze zarobisz więcej na PPA


RE: [Poradnik] PPI- PayPerInstall- Zarabiaj na instalacjach! - VoreCC - 02-11-2014 20:09

@[Klin] Gdyby nie ty nie wiedziałbym że coś takiego można znaleźć i dalej frajersko spędzałbym godzinę na wrzuceniu 10 filmów... Dzięki!


RE: [Poradnik] PPI- PayPerInstall- Zarabiaj na instalacjach! - Noozer - 02-11-2014 21:45

Napisałem na pw, jestem zainteresowany małą pomocą Wink


RE: [Poradnik] PPI- PayPerInstall- Zarabiaj na instalacjach! - entreri1pl - 26-01-2015 15:51

Sorki za ten lekki odkop tematu - ale co do tej metody set and forget to mam pytanka.
Każdy film na innym koncie pasuje zarzucić no nie?
Ile max filmów (różne nisze) na jedno konto?
I pewnie pasuje aby każdy film był "lekko" inny no nie ? (usunięcie paru klatek z filmu czy dodaniu jakiś napisów czy efektów)
I program do tej masówki to macie na myśli Mass video blaster?