Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] PPI- PayPerInstall- Zarabiaj na instalacjach! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+---- Dział: Pay Per Install (/Forum-Pay-Per-Install-391)
+---- Wątek: [Poradnik] PPI- PayPerInstall- Zarabiaj na instalacjach! (/Temat-Poradnik-PPI-PayPerInstall-Zarabiaj-na-instalacjach-96111)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: PPI- PayPerInstall- Droga do 30$ dziennie i więcej! - lolekxp - 18-08-2014 19:07

(18-08-2014 09:41)nasgaroth napisał(a):  Mu Online to jeszcze za moich czasów młodości było popularne, a biznes haków w PPA opiera się przede wszystkim na małolatach, których świadomość jakiegokolwiek zagrożenia jest znikoma.

Co do white hat to jasne ze tak, na dłuższą metę pieniążki z tego dużo większe Smile
grałem od grudnia 2003 a wyszlo we wrzesniu do 2012 na globalu, gralem w to dniami i nocami jak maniak jednym slowem no-life a w nocy postac AFK na bocie bila i w dzien gralem, troche dzisiaj zaluje bo sporo czasu zmarnowalem w mlodosci ale coz Big Grin , bylem z pierwszych Polakow co dupowal jewele przez lahapa od 2005 a w 2007 wyszlo na jaw a w 2008 sposob ujawniono jak przestal dzialac, a wczesniej itemy w 2004, napisalem bota autoall ktory miala cala gildia ichor czyli najwieksza potega gildiowa przez caly okres tej gry, pamietam z ameryki dzwonili zebym wszedl na KS Lol dzisiaj to niewyobrazalne zeby dzwonili zza granicy zebys wszedl i pomogl dojebac innym graczom Big Grin hehe jesli kojarzysz rzeczywiscie te czasy Wink pozniej [MM]Modi dal mi EXC dark knight set (380 lvl) ktory nigdy w grze nie byl dostepny a na +13 nie do rozroznienia wzamian za source muproxy ktory i tak juz autokilla mial padnietego od filtra pakietow ktory wprowadzili ^^

jesli chodzi o malolaty to zdziwilbys sie, nie jeden C++ ogarnia juz w wieku 13 lat, a cheatmaster najwiekszy hack w historii tej gry kto napisal? - lodi - młody nastolatek wtedy tak samo a hack na poziomie programisty po szkole - jak grales to na 100% musisz wiedziec i znac, przyznam jeszcze mialem przyjemnosc byc beta testerem tego cacka bo bylem modem dzialu na mpc Wink,

w tych czasach nauka programowania jest bardziej do przodu, ten bardzo tępy target małolatow o ktorym mowisz tez rzeczywiscie istnieje i cos tam daje, ale to zalezy od rodzaju gier.. bo nikt grajacy np. w tego glupiego metina 2 ci nie pobierze bota nawet bez zablokowania przez PPA (pobierajacy maja zaufanie do ludzi np. moderatorow z for o hackach do gier i userow o dlugim stazu gdzie maja mnostwo postow lub dobrze przygotowanym zapleczu gdzie beda komenty i inne sprawy), bo w takich grach przedmioty maja wartosc pieniezna i mozna na allegro, a w metin2 tyle botow z keylogami juz w historii wyszlo ze ludzie to juz dla zasady nie proboja pobierac nawet zeby nie stracic eq zbierane przez np 2 lata gry Smile moje zdanie jest takie ze tak bez niczego to pobieraja do gier na FB bo FB sciaga i najwiekszych laikow komputerowych nie majacych pojecia, a w grach od FB nigdy nie zdarzyla sie sytuacja z keyloggerami w botach i kradziezami kont bo niema co ;D

(18-08-2014 18:03)Damkofr napisał(a):  Ile wam średnio wychodzi kase na leada bo mi 0,04 więc odstraszają mnie te stawki ;/
mowilem ze takie wartosciowe stawki beda, a w dodatku osoby ktore nabierzesz i maja ten zasrany toolbar na dobre sie odstraszaja od PPA i CPA jednoczesnie, zostan na PPA Smile


RE: PPI- PayPerInstall- Droga do 30$ dziennie i więcej! - cheats - 18-08-2014 20:28

Cytat:wszystkie kliki z USA miałem płatne po 0,10$

Bo media-king to gówno Smile są lepsze PPI


Odp: PPI- PayPerInstall- Droga do 30$ dziennie i więcej! - Damkofr - 18-08-2014 22:54

Jednak rezygnuje biore sie za PPA albo za adsense.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: PPI- PayPerInstall- Droga do 30$ dziennie i więcej! - plazmag - 20-08-2014 13:39

porazka z tym , nie polecam

[Obrazek: kasa.png]


RE: PPI- PayPerInstall- Droga do 30$ dziennie i więcej! - VoreCC - 20-08-2014 13:52

UWAGA!

Przepraszam was wszystkich. Źle trafiłem z publikacją poradnika. Media-kings padło. Od kilku dni dosłownie ucięło leady, płaci beznadziejne stawki, pisałem do nich maile co do płatności z piątku, bez rezultatu, 180zł nie otrzymałem i nie otrzymam

Serdecznie nie polecam serwisu, przenoszę się do konkurencji- Perinstallbucks

Nie mam pojęcia co się stało. Nigdy nie było żadnych problemów. Po prostu nagle rzucili wszystko i mają totalnie wywalone. Przepraszam jeszcze raz, to nie moja wina, w błąd nie chciałem nikogo wprowadzić. Napisałem poradnik bazując na tym co było, a od tygodnia jest jak jest...

Pozdrawiam, nie porzucajcie PPI, bo to dalej dla wielu droga do sukcesu. Jedynie najbardziej zaufany i najpopularniejszy serwis ma całkowicie w dupie starych jak i nowych użytkowników.



RE: PPI- PayPerInstall- Droga do 30$ dziennie i więcej! - tremen - 20-08-2014 14:06

wiecie może co trzeba tu wpisać??

[Obrazek: sdpng_eapswsq.png]


Odp: PPI- PayPerInstall- Droga do 30$ dziennie i więcej! - Damkofr - 20-08-2014 15:19

No tu wpisujesz dane twojego pliku bo musza go sprawdzic. A ja mam pytania czy moza wrzucac pliki .txt itp czy tylko .exe?

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: PPI- PayPerInstall- Droga do 30$ dziennie i więcej! - Na 5tyk - 20-08-2014 15:57

Dzięki! Już się biorę za to!


Odp: PPI- PayPerInstall- Droga do 30$ dziennie i więcej! - Damkofr - 20-08-2014 16:28

Jak chcecie zarabiac na serwisie revenyou to musza wam zaakceptowac plik czyli zaden fake nie moze tam byc, nazwa moze byc hack itp ale w paczce program musi
dzialac wrzucie np kalkulator.
Tak wyczytalem na konkurecyjnym forum.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2


RE: PPI- PayPerInstall- Droga do 30$ dziennie i więcej! - Stalmer - 20-08-2014 16:56

A polecicie jakiś inny serwis ppi dla fake ?