Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytania do mnie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Pytania do mnie (/Temat-Pytania-do-mnie-9609)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Pytania do mnie - Paviano - 01-07-2010 14:31

No i o to pytam Smile
Jak nie wiesz, to lepiej nie pytaj, bo znajdą Cię na Forum i nic się już nie dowiemy xD


RE: Pytania do mnie - Corleone - 01-07-2010 14:47

Czy masz jakieś dodatkowe PTZ za to ze tam jestes ?


RE: Pytania do mnie - PamploW - 01-07-2010 16:08

jesteś idiotą?


RE: Pytania do mnie - Sergio - 01-07-2010 17:21

jakie są twoje obowiązki w LABie?


RE: Pytania do mnie - Morfit - 01-07-2010 17:36

Ja mam jedno pytanie.
Mianowicie - co jadłeś dzisiaj na obiad ?! Dodgy
@PamploW - synek, nie wk****aj mnie dobrze ?! czytałem wszystkie Twoje posty i po nich wnioskuję, że jesteś 10 latkiem molestowanym psychicznie przez swoich kolegów ( dlatego piszesz takie durnowate posty/wątki etc. ) oraz mieszkasz w Hiszpanii ...


RE: Pytania do mnie - Tech - 01-07-2010 18:13

A ja tu tylko chciałem napisać, żebyście się trochę opanowali z tymi pytaniami...

Ludzie, on nie pracuje dla Lockerz, nie jest żadnym członkiem ich zespołu. Jest normalnym użytkownikiem nagrodzonym za swoją "aktywność". Nie ma dostępu do informacji takich jak kiedy będzie następny restock, czy daty innych ważnych rzeczy. Właściwie to LAB ma po prostu trochę szersze informacje od tych co inni i testuje nowe "zabawki" Lockerz (np shop) kilka dni przed zwykłymi użytkownikami. To tyle.


RE: Pytania do mnie - PamploW - 01-07-2010 18:20

(01-07-2010 17:36)Morfit napisał(a):  Ja mam jedno pytanie.
Mianowicie - co jadłeś dzisiaj na obiad ?! Dodgy
@PamploW - synek, nie wk****aj mnie dobrze ?! czytałem wszystkie Twoje posty i po nich wnioskuję, że jesteś 10 latkiem molestowanym psychicznie przez swoich kolegów ( dlatego piszesz takie durnowate posty/wątki etc. ) oraz mieszkasz w Hiszpanii ...

uuuuu zawiało chłodem, nie zgrywaj cwaniaka bo coś ci to nie wychodzi.A i powiem ci coś mama cię nie kocha Sad


RE: Pytania do mnie - Morfit - 01-07-2010 18:30

Gn*ju weź się ku**a nie angażuj w moje j****e prywatne życie. Jak masz zamiar robić na tym forum ro******ol to ja Ci mówię wy*******aj stąd. Tacy ludzie jak TY nie są tu mile widziani !!! mam to w d****ie. A co do matek, Twojej nie będę wyzywać bo nie zniże się do Twojego je****go poziomu. Powiem Ci tyle, że po prostu Cie nie wychowała ( albo się jej nie chciało ).
I radze od*******ić się od BartuSia


RE: Pytania do mnie - BartuS - 01-07-2010 18:44

@Corleone, nie. Jestem wolontariuszem ;]
@PamploW, no comment.
@capable225, Tech wyżej ci to opisał ;]
@Morfit, coś dobrego ;p

Dokładnie, nie mam informacji kiedy będzie restock, i nie mam dojścia do ważniejszych spraw.


RE: Pytania do mnie - Bender - 01-07-2010 19:40

Dla pamplowa przydał by się ban.