Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Farm Tree - gra zarobkowa a'la goldenchase - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Farm Tree - gra zarobkowa a'la goldenchase (/Temat-Farm-Tree-gra-zarobkowa-a-la-goldenchase-96078)

Strony: 1 2 3


RE: Farm Tree - całkiem nowa gra zarobkowa - kolorpurpury - 16-08-2014 18:40

(16-08-2014 18:02)overlord25 napisał(a):  W ostatnim czasie wysyp tych stron jest duży kto wcześniej wejdzie ten dużo może zyskac

Dokładnie Smile Wczesne wejście może wiązać się z bardzo ciekawym zarobkiem Smile


RE: Farm Tree - całkiem nowa gra zarobkowa - dandun1 - 16-08-2014 22:20

Avast alarmuje ;d


RE: Farm Tree - całkiem nowa gra zarobkowa - kolorpurpury - 16-08-2014 22:22

(16-08-2014 22:20)dandun1 napisał(a):  Avast alarmuje ;d
Mi już przestał.. nadal macie sygnały?


RE: Farm Tree - całkiem nowa gra zarobkowa - kolorpurpury - 17-08-2014 07:59

Uwaga!!! Złożyłem depozyt ponad 10$ i otrzymałem darmowego point1 w bonusie, produkującego 1PP na dobę!!!

Wypłaciłem 0.01$ na próbę. Wypłata doszła instant więc serwis na ten moment jak najbardziej wypłacalny Smile


RE: Farm Tree - całkiem nowa gra zarobkowa - kolorpurpury - 19-08-2014 10:30

(16-08-2014 18:26)PremAccHack napisał(a):  ^^ haha albo stracić wszystko Big Grin

PS. Nie rozumie jak można na takiej stronie inwestować swoje pieniądze

Nie rozumiem dlaczego tego nie rozumiesz. Na samym goldenchase odzyskałem swój wkład ponad dwukrotnie. Między innymi dlatego inwestuję PIENIĄDZE Z KTÓRYCH EWENTUALNĄ STRATĄ MOGĘ SIĘ POGODZIĆ w takie strony. Ich plusem jest to, że nawet jeśli nie odzyskasz lub stracisz to raczej nie cały wkład bo codziennie coś wypłacasz już od pierwszego dnia po wpłacie.

Farm Tree płaci bez zarzutu, kilka skromnych wypłat zrealizowałem - doszły bez problemu. Wydaje mi się, że pociągną na tyle długo, że odzyskam swój wkład i będę do przodu. Ile? To zależy ile dni pociągnie strona ale jeśli pociągnie krócej niż goldenchase i TYLKO ROK to odzyskam wkład z ogromną nawiązką Smile


RE: Farm Tree - całkiem nowa gra zarobkowa - rogrip - 21-08-2014 00:22

(19-08-2014 10:30)kolorpurpury napisał(a):  
(16-08-2014 18:26)PremAccHack napisał(a):  ^^ haha albo stracić wszystko Big Grin

PS. Nie rozumie jak można na takiej stronie inwestować swoje pieniądze

Nie rozumiem dlaczego tego nie rozumiesz. Na samym goldenchase odzyskałem swój wkład ponad dwukrotnie. Między innymi dlatego inwestuję PIENIĄDZE Z KTÓRYCH EWENTUALNĄ STRATĄ MOGĘ SIĘ POGODZIĆ w takie strony. Ich plusem jest to, że nawet jeśli nie odzyskasz lub stracisz to raczej nie cały wkład bo codziennie coś wypłacasz już od pierwszego dnia po wpłacie.

Farm Tree płaci bez zarzutu, kilka skromnych wypłat zrealizowałem - doszły bez problemu. Wydaje mi się, że pociągną na tyle długo, że odzyskam swój wkład i będę do przodu. Ile? To zależy ile dni pociągnie strona ale jeśli pociągnie krócej niż goldenchase i TYLKO ROK to odzyskam wkład z ogromną nawiązką Smile
Apropo reklam może goldenchase ich nie doda, ale Farm-Tree.com już dodało narazie tylko jedną ale zawsze to cośTongue


[Obrazek: M_wisz_i_masz.jpg]


RE: Farm Tree - całkiem nowa gra zarobkowa - kolorpurpury - 21-08-2014 10:26

Być może dorzucą jeszcze więcej tylko, że 20$ za tydzień reklamy w takim miejscu to wysoka stawka. Lepiej niech wrzucą więcej miejsc reklamowych w lepiej widocznych miejscach i dadzą mniejszą stawkę to coś przynajmniej zarobią Smile

Swoją drogą ciekawi mnie jaka by była wartość reklamy w goldenchase jak tam jest ponad 300 tysięcy ludzi zarejestrowanych z czego podejrzewam, że z 200000 aktywnych codziennie. Jakby wrzucili jedno miejsce reklamowe to w ciągu dnia spokojnie 50000 uników. Niezłą kasę by zarobili na reklamach i na pewno wydłużyli żywotność projektu.


RE: Farm Tree - całkiem nowa gra zarobkowa - pawelyoy - 23-08-2014 08:27

Oficjalny start 17 a dziś 23 i admin się zmył w waszymi pieniędzmi Jerk


RE: Farm Tree - całkiem nowa gra zarobkowa - 4RxSushi - 23-08-2014 09:08

(23-08-2014 08:27)pawelyoy napisał(a):  Oficjalny start 17 a dziś 23 i admin się zmył w waszymi pieniędzmi Jerk

Właśnie , bardzo szybko się zwinęli. Same bonusy śmierdziały. Pozdrawiam wszystkich co zainwestowali Smile


RE: Farm Tree - całkiem nowa gra zarobkowa - twnt22 - 23-08-2014 22:33

Strony nie ma... #SCAM