Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Smagalaz: zarabiam na Adsense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Smagalaz: zarabiam na Adsense (/Temat-Dziennik-Smagalaz-zarabiam-na-Adsense-96077)

Strony: 1 2 3


RE: Dziennik Smagalaz: zarabiam na Adsense - fato - 26-08-2014 09:32

nie zarabiam na adsense, ale jak tylko ogarnę kilka spraw to może spróbuje

powiem tylko że dla testu jakiś miesiac temu wrzuciłam chwytliwy post + dwie reklamy adsense + viral skrypt FB

3-4 dni i pojawiło się 114 zł Smile może uda mi się dozbierac do 300zł mam nadzieję tylko że adsense nie potraktuje tego ruchu jako wymuszony....


RE: Dziennik Smagalaz: zarabiam na Adsense - smagalaz - 26-08-2014 11:42

Ładnie. Zdaję sobie sprawę z tego, że na viralach można zbić kupę kasy, "niestety" trzeba być na bieżąco z nowinkami w różnych światach, np. w świecie gier.

A co u mnie - praca wre. Zdobyłem dodatkowe 500k fanów + to nie koniec, robię kolejne serwisy, pozyskuję treść, pozycjonuję, tworzę kolejne konta do reklamy na fejsie. Zacytowałbym Burneikę, ale regulamin chyba zabrania.

Postanowiłem, że na posty będę odpisywał regularnie, jednak podsumowanie pracy + zarobku będę robił co niedzielę.


RE: Dziennik Smagalaz: zarabiam na Adsense - Shuriken - 26-08-2014 16:01

Również zarabiałem kiedyś w google adsense , do pewnego czasu jak jakiś user naklikał mi w reklamy... Teraz znowu powracam do zarabiania w ten sposób(własna strona sporotowa). Pozdro.


RE: Dziennik Smagalaz: zarabiam na Adsense - smagalaz - 26-08-2014 22:19

Możliwe, że teraz wydawcy są lepiej chronieni przed takimi przypadkami. Pozostaje na to liczyć, ewentualnie zainteresować się innym modelem zarobku. W każdym razie życzę powodzenia Smile


RE: Dziennik Smagalaz: zarabiam na Adsense - smagalaz - 06-09-2014 10:22

Postanowiłem zakończyć zarabianie przez internet. Mój cel na wrzesień / ew. początek października to 10000 zł. Zarobię to kosztem wszystkiego co mam, jednak chcę w końcu zmienić swoje życie na lepsze. Mam tyle zasobów, że nie zamierzam już inwestować ani złotówki.
Mam trzy strony internetowe, które postaram się rozwinąć tak szybko, jak to możliwe, po czym sprzedać je. Możliwe, że dojdą do tego mniejsze serwisy, którymi zrekompensuję sobie wydatek na licencje skryptów i domeny.
Mam też mnóstwo fanpage, które również sprzedam. Rozwinę też kolejne, które również pójdą na sprzedaż.
W międzyczasie dojdą też inne sposoby na zarobek, w których szybko się doedukuję i też dobiję sobie trochę do wypłaty.

Z tego też powodu dziennik będzie aktualizowany codziennie. Dużo mi nie zostało, więc myślę, że jednocześnie odkupię swoje winy związane z brakiem zeszłotygodniowej aktualizacji.


RE: Dziennik Smagalaz: zarabiam na Adsense - Mrostry0407 - 06-09-2014 10:47

(06-09-2014 10:22)smagalaz napisał(a):  Postanowiłem zakończyć zarabianie przez internet. Mój cel na wrzesień / ew. początek października to 10000 zł. Zarobię to kosztem wszystkiego co mam, jednak chcę w końcu zmienić swoje życie na lepsze. Mam tyle zasobów, że nie zamierzam już inwestować ani złotówki.
Mam trzy strony internetowe, które postaram się rozwinąć tak szybko, jak to możliwe, po czym sprzedać je. Możliwe, że dojdą do tego mniejsze serwisy, którymi zrekompensuję sobie wydatek na licencje skryptów i domeny.
Mam też mnóstwo fanpage, które również sprzedam. Rozwinę też kolejne, które również pójdą na sprzedaż.
W międzyczasie dojdą też inne sposoby na zarobek, w których szybko się doedukuję i też dobiję sobie trochę do wypłaty.

Z tego też powodu dziennik będzie aktualizowany codziennie. Dużo mi nie zostało, więc myślę, że jednocześnie odkupię swoje winy związane z brakiem zeszłotygodniowej aktualizacji.

Kończysz na zawsze? czemu, policja, skarbówka? Jerk


RE: Dziennik Smagalaz: zarabiam na Adsense - smagalaz - 06-09-2014 12:31

Jasne, że nie na zawsze. Pewnie na parę miesięcy wrócę do gry Wink

Do metod zarobku dochodzą także programy partnerskie. Mam dwa duże fanpage (w sumie 250k fanów) na jeden temat i doszedłem do wniosku, że czas na nich zarobić. Szczegóły niebawem.
Mam ogromną konkurencję, ale możliwe, że się uda.


RE: Dziennik Smagalaz: zarabiam na Adsense - fato - 08-09-2014 20:38

szkoda,,,,, powodzenia


Dziennik Smagalaz: zarabiam na Adsense - Admin - 11-09-2014 18:46

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.