Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Smagalaz: zarabiam na Adsense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Smagalaz: zarabiam na Adsense (/Temat-Dziennik-Smagalaz-zarabiam-na-Adsense-96077)

Strony: 1 2 3


Dziennik Smagalaz: zarabiam na Adsense - smagalaz - 16-08-2014 07:43

Cześć.
Mam trochę sporych fanpage (ostatnio sporo sprzedałem, ale i tak został mi ~1 mln) i postanowiłem jakoś zmonetyzować z nich ruch.
Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że subskrypcje byłyby, hmm, najbardziej dochodowe. Subskrypcje jednak wypalają ruch i fanpage traci wiarygodność, przez co przy próbie sprzedaży go dostanę mniej (oczywiście jeśli ktoś mnie spyta, czy promowałem tam suby. Nie jestem kłamcą, gdyż sam nie chciałbym zostać oszukany).
Zrobiłem więc serwis, który ma już parę miesięcy. Adsense wstawiłem na niego cztery dni temu, bo wcale nie ma to wpływu na ilość osób odwiedzających moją stronę, a i dodatkowo strona zarobi chociaż na swoje utrzymanie.

Statystyki:
[Obrazek: 5v18pd.jpg]
[Obrazek: dnkp1w.jpg]
(na drugim screenie Adsense nie zliczyło mi 15 sierpnia i liczy go do tej pory)

Strona jest ogólnotematyczna, dlatego taki malutki CTR. Dziś zmienię układ reklam i zobaczymy, jaka będzie zmiana. Póki co mam dwie po boku, dziś wrzucę jedną dużą u góry, tak żeby była od razu widoczna.

A tu Analytics:
[Obrazek: mc4xig.jpg]

Mój cel? 300 zł miesięcznie - 10 zł dziennie. Jak widzicie, do tej pory czasem się nie udawało, ale inne dni nadrabiały to z nawiązką.

Niedługo dojdą do tego skracacze i inne takie "mini"sposoby na zarobek. Ciekawe ile uda mi się z tego wycisnąć Wink


RE: Dziennik Smagalaz: zarabiam na Adsense - Strato - 16-08-2014 08:07

Powodzenia, jeśli dobrze to rozegrasz możesz mieć spokojnie 30 zł dziennie bo na fanpage nie czepiają się tak skracaczy linków jak w grupach, po prostu ludzie są mniej złośliwi Smile


RE: Dziennik Smagalaz: zarabiam na Adsense - smagalaz - 16-08-2014 09:55

Dzisiaj zrobię mały spam w grupach i na moich fejkach - zobaczymy, o ile podskoczy mi liczba odsłon w Adsense. Na wzrost konwersji i tak nie liczę, więc jedynym remedium jest pozyskanie większej ilości użytkowników.

Mam też drugą stronę, ale kompletnie nie wiem jak złapać się za jej promocję. Pokminię coś z Facebookiem.


RE: Dziennik Smagalaz: zarabiam na Adsense - rBartek - 16-08-2014 11:33

Spoko sprawa, będę to śledził Smile
Powodzenia w zarobkach.


RE: Dziennik Smagalaz: zarabiam na Adsense - wegorzdrzewny - 16-08-2014 19:50

Z 1mln fanów zarabiasz 300 zł miesięcznie? Slabiutko. Ile PV?


RE: Dziennik Smagalaz: zarabiam na Adsense - smagalaz - 16-08-2014 22:45

Mój cel to 300 zł /mc z Adsense. Jedyny związek pomiędzy tą kwotą, a pieniędzmi, które zarabiam na moich fanach, to ta sama waluta.
PV - 12 sierpnia 4377, 13 sierpnia 7163, 14 - 4841, 15 - 6901. Dzisiaj będzie coś pomiędzy wynikami z 12 a 14 sierpnia. Z Adsense będzie dziś nie więcej niż dyszka, uznałem że nie warto wrzucać reklam na niezaktualizowane fanpage.

Na dzisiaj tyle, niebawem więcej info. Jestem w trakcie robienia kolejnych powierzchni reklamowych.


RE: Dziennik Smagalaz: zarabiam na Adsense - nasgaroth - 17-08-2014 14:45

Ciekawie sie zapowiada, będę zaglądał Wink


RE: Dziennik Smagalaz: zarabiam na Adsense - blebleblehajs - 17-08-2014 17:37

powodzenia


RE: Dziennik Smagalaz: zarabiam na Adsense - siuvax - 17-08-2014 17:58

jakiego typu to strona? filmy, newsy, zdjecia, humor?


RE: Dziennik Smagalaz: zarabiam na Adsense - smagalaz - 17-08-2014 19:40

Dzisiejszy dzień będzie kolejnym, w którym zarobiłem dużo mniej niż planowałem. Reklamy się wypalają i myślę, że po prostu muszę je często zmieniać - raz Adsense, raz suby a raz jeszcze coś innego.
Próbowałem zarabiać na eForsie, ale mieli jakieś problemy techniczne i klops. Niebawem podniosę zasięg na jednym z moich FP i wrzucę na niego program z innego systemu.

Strona raczej humorystyczna, z obrazkami, target to głównie gimbusy.