Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
kilkanaście kont FB i jedno IP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: kilkanaście kont FB i jedno IP (/Temat-kilkanascie-kont-FB-i-jedno-IP-96069)

Strony: 1 2


kilkanaście kont FB i jedno IP - saper82 - 15-08-2014 21:07

Witam

Jak myślicie, czy facebook doczepi się do takich kont.

ale do rzeczy, robię tak:
- mam jedno ip, ale przecież są akademiki, sieci radiowe z jednym IP i nie banują ludzi
- na konta loguje się z maszyn wirtualnych,
- na jedną maszynę, jedno konto
- różne systemy, xp, ubuntu, itd
- nie kasuje ciasteczek
- maszyn nie wyłączam, daje je na wstrzymanie w virtualbox
- czyli nie loguje sie na konta facebook, ba je=są wstrzymane
- na 1/3 wiadomości od napaleńców odpisuje na fejsie
- czasem wrzucam jakieś zdjęcia zwierzątek, demotywatorów, itp, coś piszę na swojej osi,
- konta nie są zweryfikowane telefonicznie
- planuje 10 takich kont
- każde konto fake ma podane zamieszkanie z konta real, tam gdzie wskazuję IP
- i trochę piszę po grupach typu addme, żeby mieć dużo znajomych

konta nie będą do spamu, a do zapraszania do polubienia kilku stron, dosłownie kilku, których właścicielem jestem ja z konta realnego, to samo dotyczy się grup, chce dodawać do nich znajomych z kont fake.

co o tym myślicie?
jak dla mnie facebook nie ma do czego się przyczepić, symuluje w dużym stopniu prawdziwych ich użytkowników i prawdziwe użycie ich.


RE: kilkanaście kont FB i jedno IP - mysc - 15-08-2014 21:16

O stary. Sorry, ale nie przeczytałem dokładnie co robisz, bo moim zdaniem robisz stanowczo za dużo.
W tym temacie niedawno napisałem jak działam i polecam taką metodę : http://zarabiam.com/Temat-Blokowanie-kont-FB-96048


RE: kilkanaście kont FB i jedno IP - Zły_Szeląg - 15-08-2014 21:28

Taka ciekawostka. Według facebooka maksimum kont z jednego gospodarstwa domowego to 5. Zatem bez problemu możecie z jednego komputera i ip mieć na raz 5 kont Smile


RE: kilkanaście kont FB i jedno IP - smagalaz - 16-08-2014 09:59

Proponuję zainwestować w modem USB i internet mobilny, IP zmienia się szybciej niż system. A czas to pieniądz, przynajmniej dla mnie Smile


RE: kilkanaście kont FB i jedno IP - saper82 - 16-08-2014 18:08

dzięki za rady,
na razie nie robię tego w celu zarobkowym żeby modem kupować i opłacać drugi internet.


RE: kilkanaście kont FB i jedno IP - MaciekZKS - 19-08-2014 01:11

Hmm, wyprobuj moze hotspotowanie Internetu z telefonu skoro modemu nie chcesz Smile


RE: kilkanaście kont FB i jedno IP - prololex - 19-08-2014 05:37

Ja nigdy nie zmieniam ip, potrafię w ciągu 2 minut obskoczyć 10 kont i nic Smile


Jak się zmieni ip to można bloknąć konto, bo pojawia się blokada przed włamaniem do konta.


RE: kilkanaście kont FB i jedno IP - smagalaz - 19-08-2014 07:43

(19-08-2014 05:37)prololex napisał(a):  Jak się zmieni ip to można bloknąć konto, bo pojawia się blokada przed włamaniem do konta.

Niekoniecznie. Na kazdym koncie loguje sie 1x dziennie z roznego IP i nigdy nie zablokowalo mi sie konto z tego powodu.

Poza tym, w przypadku typowych uzytkownikow FB zmiana IP jest normalna, bo inni ludzie (nie tylko ci ktorzy zakladaja fejki) tez korzystaja z Neostrady (tak to sie teraz nazywa?) / internetu mobilnego / innych uslug umozliwiajacych zmiane ip.


RE: kilkanaście kont FB i jedno IP - Janex - 19-08-2014 11:10

Cytat:Jak się zmieni ip to można bloknąć konto, bo pojawia się blokada przed włamaniem do konta.
Blokada pojawia się tylko jeśli zmieni się IP na jakieś dalekie kraje.


RE: kilkanaście kont FB i jedno IP - mikiniki - 19-08-2014 17:57

Bez problemu takie coś możesz zrobić, tylko nie przesadzaj z dodawaniem znajomych, bo może weryfikacja zdjęciowa wyskoczyć i może Ci konto przepaść Smile