Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak znaleźć niszę (sub sms)? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak znaleźć niszę (sub sms)? (/Temat-Jak-znalezc-nisze-sub-sms-96064)

Strony: 1 2


Jak znaleźć niszę (sub sms)? - karol9919 - 15-08-2014 19:55

Witajcie! Chciałem zacząć przygodę z subskrybcjami SMS. Nie chcę nawet zaczynać Spamu na grupach na fejsie ani spamować jakimś zboczonym gimbom nagimi fotkami. Chciałem wymyślić swoją niszę, jakąś oryginalną ale w ogóle nie mam do tego głowy. Myślę i nic nie wymyśliłem. Wiem, że na blogu mogę coś uzyskać, ale trzeba go wypozycjonować a ja się na tym nie znam (jestem zupełnym laikiem). Nie oczekuję że ktoś mi podsunie niszę, ale chcę aby ktoś doradził jak znaleźć niszę lub wysłał jakiś poradnik Wink Z góry dzięki! Pozdrawiam.


RE: Jak znaleźć niszę (sub sms)? - Pitek236 - 15-08-2014 20:10

Możesz wejść na http://www.google.pl/trends tam masz "trendy" . Obaczaj sobie czego ludzie szukają i pod to zrób Smile


RE: Jak znaleźć niszę (sub sms)? - poduszka12 - 15-08-2014 20:16

Ale ty chcesz na pustej ofercie zarabiać?


RE: Jak znaleźć niszę (sub sms)? - karol9919 - 15-08-2014 21:25

Jeszcze nie wiem Wink


RE: Jak znaleźć niszę (sub sms)? - Mrostry0407 - 15-08-2014 21:41

Za niedługo będą bodajże mistrzostwa świata w PS ...


RE: Jak znaleźć niszę (sub sms)? - karol9919 - 15-08-2014 22:12

Facebook jest zasyfiony takimi "darmowymi" streamami. A jak wypozycjonować tak bloga samemu bez znajomości jakiejść informatyki aby było możliwe zarabianie z niego.?


RE: Jak znaleźć niszę (sub sms)? - notentego - 15-08-2014 22:16

Ja nie pozycjonowalem tylko reklamowalem stronę i zarabiam Wink


RE: Jak znaleźć niszę (sub sms)? - karol9919 - 15-08-2014 22:17

a po za tym, to jak zaraibać na pustej ofercie? dodawać ją na bloga, stronę? jeśli tak to jak to się robi?


RE: Jak znaleźć niszę (sub sms)? - karol9919 - 16-08-2014 11:52

(15-08-2014 22:16)notentego napisał(a):  Ja nie pozycjonowalem tylko reklamowalem stronę i zarabiam Wink

no więc jak ją zareklamowałeś?? płaciłeś coś czy jak?

A jak zrobić tą pustą stronę, znaczy jak skoncfigurować itp.? bo chciałem ją wziąć na bloga, ale jak pododawać obrazki i inne rzeczy żeby to wyglądało realistycznie? I jak wypromować, wypozycjonować, rozreklamować bloga/stronę?


RE: Jak znaleźć niszę (sub sms)? - Janex - 16-08-2014 12:22

Cytat:A jak zrobić tą pustą stronę, znaczy jak skoncfigurować itp.? bo chciałem ją wziąć na bloga, ale jak pododawać obrazki i inne rzeczy żeby to wyglądało realistycznie?
Bez znajomości programów graficznych niewiele zdziałasz Smile Możesz próbować postawić na WordPressie lub próbować stworzyć w kreatorze stron Smile