Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
btccircle&bitcoin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: btccircle&bitcoin (/Temat-btccircle-bitcoin-96049)



btccircle&bitcoin - dareo0045 - 15-08-2014 15:49

Witam.Szukam kogoś do pomocy.Uzbierałem troszku kaski na btccircle,ale nie mogę wypłacić gdyż mam zero kasy na bitcoin wallet.Dokładnie to chodzi mi o pomoc kogoś kto posiada portfel bitcoin i ma też możliwość przelewu na skrilla.
Może jaśniej:
Nie chcąc ryzykować zarobionej kasy chce wpłacić ok.7$ na skrilla aby móc przelać kase na ptcircle.Na ptccircle mam już sporo zebrane lecz nie mogę przelać zarobionej kaski z btccircle na ptcircle.Szukam osoby która poszłaby na wymiane typu: ja przelewam 8$ z btccircle na adres bitcoin tej osoby,a ta osoba przelewa na moje konto na srilla 7$.Gwarantuje szybki zarobek 1$.Proszę o pomoc.

Pierdnięte z Syrenki 105 turbo diesel


RE: btccircle&bitcoin - MindRoller - 15-08-2014 20:46

(15-08-2014 15:49)dareo0045 napisał(a):  Witam.Szukam kogoś do pomocy.Uzbierałem troszku kaski na btccircle,ale nie mogę wypłacić gdyż mam zero kasy na bitcoin wallet.Dokładnie to chodzi mi o pomoc kogoś kto posiada portfel bitcoin i ma też możliwość przelewu na skrilla.
Może jaśniej:
Nie chcąc ryzykować zarobionej kasy chce wpłacić ok.7$ na skrilla aby móc przelać kase na ptcircle.Na ptccircle mam już sporo zebrane lecz nie mogę przelać zarobionej kaski z btccircle na ptcircle.Szukam osoby która poszłaby na wymiane typu: ja przelewam 8$ z btccircle na adres bitcoin tej osoby,a ta osoba przelewa na moje konto na srilla 7$.Gwarantuje szybki zarobek 1$.Proszę o pomoc.

Pierdnięte z Syrenki 105 turbo diesel
Pomógłbym Ci z tym, gdyby nie fakt, że na Skrillu zostało mi 2,20$... :/ a moje 2 wypłaty na PTCircle stoją, jedna już ponad 2 tygodnie. Jeśli nie znajdziesz nikogo za jakieś 3-4 dni, daj znać, wtedy może już będę miał wypłatę z PTC.


Odp: btccircle&bitcoin - dareo0045 - 15-08-2014 21:31

ok


Pierdnięte z Syrenki 105 turbo diesel


Odp: btccircle&bitcoin - dareo0045 - 30-08-2014 09:59

Ponawiam propozycje do wszystkich.Wymiana mój przelew z btcircle w zamiaj przelew na moje konto paypal lub skrill.Zarobek 2 zeta.

Pierdnięte z Syrenki 105 turbo diesel


Odp: btccircle&bitcoin - dareo0045 - 09-09-2014 15:08

Problem rozwiązany.Prosze temat przenieść do kosza.

Pierdnięte z Syrenki 105 turbo diesel


btccircle&bitcoin - Hybrid1990 - 26-07-2017 19:02

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.