Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blokowanie kont FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Blokowanie kont FB (/Temat-Blokowanie-kont-FB-96048)



Blokowanie kont FB - bydle - 15-08-2014 15:46

hej

wiem ze jak tworzysz wiele kont fb z jednego ip to moga zablokowac je.

mam pytanie.
Czy moga zablokowac badz cokolwiek innego zrobic jeslis sie po prostu logujesz tylko z jednego ip na wiele kont.

pzdr


RE: Blokowanie kont FB - Admine - 15-08-2014 15:58

Z tego co pamiętam to gdy zalogowałem się na ok. 30-40 kont w przeciągu paru minut (logowanie, wylogowanie) to dostawałem później coś typy: "Zalogowano z nieznajomej lokalizacji" i była weryfikacja zdjęciowa. Później poczytałem na forach itd., że po wylogowaniu mamy taki ciąg w adresie www (facebook.com -> facebook.com/213adsfa1....) i teraz jak wyloguję się wpisuję ręcznie fb.com lub facebook.com i się loguję Wink Od tej pory nic mi się nie przydarzyło Wink

Pozdr.


RE: Blokowanie kont FB - mysc - 15-08-2014 17:51

Moim zdaniem jedno IP w niczym nie przeszkadza. Przeszkadzają cookies i właśnie wspomniany ciąg. Czyli generalnie polecam taką metodę :

1. Wyczyść wszystkie cookies
2. Z facebooka loguj tylko na kartach incognito (nawet na Twoje prywatne konto)
3. Po wylogowywaniu wyłącz przeglądarkę (nie kartę) i włącz od nowa by zalogować się na inne konto (znów w karcie incognito)
4. Loguj się zawsze z czystego adresu : http://www.facebook.com
5. ITD.

Ja tak działam dzień w dzień na 20 kontach z jednego adresu IP i jest ok, jedynie blokady na dołącznie do grup czasem dostaje - ale to przez moje zbyt szybkie działanie.

Wszystkie 20 kont mam założone z jednego adresu IP.