Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skrypt viralny facebook - udostępnij aby zobaczyć - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Skrypt viralny facebook - udostępnij aby zobaczyć (/Temat-Skrypt-viralny-facebook-udostepnij-aby-zobaczyc-96031)

Strony: 1 2


Skrypt viralny facebook - udostępnij aby zobaczyć - Zły_Szeląg - 15-08-2014 12:17

1.Nazwa przedmiotu : Skrypt viralny facebook - udostępnij aby zobaczyć
2.Opis przedmiotu : niżej
3.Zdjęcia : -
4.Kontakt : PW, gg 48365844
5.Cena : 40 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : paypal, przelew

Witam serdecznie. Przedstawiam autorski skrypt viralny facebook - udostępnij aby zobaczyć

Skrypt od popularnej tutaj viralki różni się tym, że użytkownik świadomie udostępnia stronę aby dostać się do video lub downloadu.

Jak to działa?

Po kliknięciu odnośnika pobierz wyskakuje okienko

[Obrazek: 09d312K.png]

I aby pobrać plik trzeba udostępnić stronę.

Zalety skryptu w porównaniu z popularnym wcześniej na forum skryptem viralnym:
- udostępnia bezpośrednio naszą stronę
- użytkownik udostępnia stronę świadomie, a więc znacznie mniejsza szansa na blokadę strony
- share po 2 kliknięciach zamiast 4
- prosta konfiguracja - 1 krótki plik html, podmieniasz tylko linki
- layout to kilka obrazków - możesz w godzinę kompletnie przebudować stronę

Polecam osobom zarabiającym na subach z odrobiną kreatywności - szansa na znaczne podniesienie ruchu Smile

Do wyboru jedna z 2 wersji - konkurs gdzie warunkiem udziału jest udostępnienie strony - zamontowany download

Szokujące nagranie - do obejrzenia po udostępnieniu - z zamontowanym video

Nie wymaga aplikacji facebooka Smile


RE: Skrypt viralny facebook - udostępnij aby zobaczyć - Zarobiony_Koles - 15-08-2014 16:06

Jaką konwersje na testach uzyskałeś, dla kupujących zapewniasz pomoc?


RE: Skrypt viralny facebook - udostępnij aby zobaczyć - Zły_Szeląg - 15-08-2014 19:20

Oczywiście - w cenie pełen support na gg.

Co do konwersji jest wysoka, orientacyjnie 4%. Wiąże się to z tym, że dopiero osoby, które udostępnią stronę przechodzą do subskrypcji, a więc muszą być naprawdę zainteresowane. Nie chcę jednak podawać konkretnych procentów i zarobków - wiele zależy od tego jak i gdzie promujesz, ja udostępniam skrypt Smile


RE: Skrypt viralny facebook - udostępnij aby zobaczyć - mumminos - 16-08-2014 13:17

Skrypt śmiga, dobry support, wszystko dobrze wytłumaczone Smile polecam.


RE: Skrypt viralny facebook - udostępnij aby zobaczyć - AnnaKa - 16-08-2014 14:38

Witam mam pytanie czy opiera się on na pop upie ? i czy można go przerobić tak że ktoś klika zamknij i udostępni że tak powiem ''nieświadomie'' ?


RE: Skrypt viralny facebook - udostępnij aby zobaczyć - Zły_Szeląg - 16-08-2014 16:04

Posiadam również taki skrypt, niestety w wyższej cenie. Zapraszam na PW lub gg Big Grin


RE: Skrypt viralny facebook - udostępnij aby zobaczyć - AnnaKa - 16-08-2014 16:57

Jak możesz proszę pisz gg : 49507000
Bo Nie mogę Twojego znaleźć


RE: Skrypt viralny facebook - udostępnij aby zobaczyć - pachol - 16-08-2014 17:55

(16-08-2014 16:57)AnnaKa napisał(a):  Jak możesz proszę pisz gg : 49507000
Bo Nie mogę Twojego znaleźć

Przecież jego gg jest w pierwszym poście Tongue


RE: Skrypt viralny facebook - udostępnij aby zobaczyć - seba93 - 17-08-2014 00:58

Sprawdzaj pw Jerk2


RE: Skrypt viralny facebook - udostępnij aby zobaczyć - AnnaKa - 17-08-2014 01:10

Fakt mój błąd jednak skrypt znalazłem już za darmo.