Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Którą platformę wybrać? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: Którą platformę wybrać? (/Temat-Ktora-platforme-wybrac-96021)



Którą platformę wybrać? - Captain - 15-08-2014 07:37

Którą platforme forex polecacie? Zastanawiam się nad plus500, ale ponoć krążą jakieś negatywne opinie o nim, więc sam już nie wiem.


I jak wygląda sprawa z wypłatami? Wypłacają normalnie, czy robią jakieś problemy, wykręcają się etc?

I o co chodzi z skanem dowodu? Naprawdę trzeba im go wysyłać przy wypłacie? A zdjęcie kiepskiej jakości można? (bo nie posiadam skanera). I czy to w ogóle bezpieczne?


RE: Którą platformę wybrać? - Domel32 - 15-08-2014 08:18

Plus 500 ma w swojej ofercie 100 PLN bez depozytu. Na początek przygody z forexem to chyba najlepsze rozwiązanie dla Ciebie bo nic nie ryzykujesz .

Żeby go otrzymać wystarczy potwierdzić numer telefonu. Jeśli zdobyłbyś potrzebną ilość punktów handlowca i chciałbyś wypłacić kasę to bez przesłania skanu dowodu nie wypłacisz.
Nie wiem czy w Plus 500 wymagają też jakiegoś dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania ale u wszystkich innych brokerów, których znam tak jest. Taka jest procedura i tego nie ominiesz.

Jakiś czas temu Plus 500 nie miał zbytnio dobrych opinii ale na dzień dzisiejszy ta sytuacja wygląda zupełnie inaczej.
Co raz więcej inwestorów jest zadowolonych z usług Plus 500. Pewnie znajdą się negatywne opinie ale to są raczej opinie osób,
które obwiniają brokera za swoją stratę ,która mogła wyniknąć z nieumiejętności handlu na forex a nie wynikła z przyczyn brokera.

Na tym forum znajdziesz pozytywne opinie inwestorów na temat Plus 500 ,którym bezproblemowo udało się wypłacić zarobione pieniądze .


RE: Którą platformę wybrać? - Captain - 15-08-2014 08:32

Jakiego dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania? Zdjęcie/skan dowodu nie jest takim dokumentem?

I czy z tych początkowych 100zł bonusu można coś zarobić, a potem wypłacić?


RE: Którą platformę wybrać? - Domel32 - 15-08-2014 09:21

W przypadku Plus 500 skan dowodu jest chyba jedynym dokumentem potrzebnym do weryfikacji. Nie jestem pewny na 100 %.

Inni brokerzy forex wymagają dodatkowo drugiego dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania czyli rachunek za media albo wyciąg z konta bankowego.

Jeśli zdobędziesz 60 punktów handlowca to możesz wypłacić.


RE: Którą platformę wybrać? - Captain - 15-08-2014 21:28

A te punkty handlowca jak rozumiem zdobywa się tak, że trzeba wykonać ileśtam inwestycji/ileś razy obrócić forsą, aby ktoś nie wypłacił za szybko darmowego bonusu i tego co zarobił?

I btw czy jest realne zarabianie tam co miesiąc np z 2-3 tys złotych, stale, czy raczej można to włożyć między bajki i bliżej forexowi do czystego hazardu?


RE: Którą platformę wybrać? - Domel32 - 16-08-2014 07:50

Punkty handlowca zdobywasz za przeprowadzone transakcje. Każdy instrument ma określoną ilość punktów ,którą otrzymujesz.

Bonus aktywny jest przez 3 msc-e w przeciągu,których jeśli uzbierasz 60 punktów handlowca to możesz wypłacić kasę.

Tak to w skrócie wygląda.

Czy można na forex zarabiać 2-3 tys zł ?

Wszystko zależy od kwoty jaką zainwestujesz, jakie umiejętności posiadasz.
Na początek pograj na demo lub tym bonusem od Plus 500 . Nie inwestuj własnych pieniędzy bez odpowiedniego przygotowania.
Z darmowego bonusu 100 PLN kokosów nie zarobisz ale zobaczysz na czym, to mniej więcej polega.

Osobiście w Plus 500 nie inwestowałbym większej sumy. Są brokerzy o wiele bardziej profesjonalni z lepszymi warunkami np: IronFx ,który też ma bonus bez depozytu dodatkowo daje 60 % do każdego depozytu.


RE: Którą platformę wybrać? - Captain - 16-08-2014 07:55

Zacząłem grę na koncie demo. Kupiłem dzisiaj po pierwszej w nocy odrobinę akcji Bitcoina, ale cały czas był spadek i spadek, coraz gorzej. Zamknąłem właśnie pozycję ze stratą 25 złotych z groszami Tongue

No nic to zobaczymy jak będzie dalej szło Lol


RE: Którą platformę wybrać? - Comparic - 28-08-2014 11:32

(16-08-2014 07:55)Captain napisał(a):  Zacząłem grę na koncie demo. Kupiłem dzisiaj po pierwszej w nocy odrobinę akcji Bitcoina, ale cały czas był spadek i spadek, coraz gorzej. Zamknąłem właśnie pozycję ze stratą 25 złotych z groszami Tongue

No nic to zobaczymy jak będzie dalej szło Lol

A spróbuj może założyć sobie demo u XM'a - http://comparic.pl/brokerzy-2/xm/. Ja osobiście mam tam jedno z kont realnych i jestem zadowolony. Mają teraz ciekawą promocję no deposit bonus - jak będziesz chciał więcej info to daj znać! Smile


RE: Którą platformę wybrać? - Zarabiamdolary - 01-10-2014 18:52

rozwijając temat, które platformy posiadają typ zlecenia "trailing stop" - zlecenia podążające?


RE: Którą platformę wybrać? - trio - 04-10-2014 17:04

99 % procent brokerow ktorych znam posiada opcje trailing stop.
Dobrzy brokerzy to ironfx, finfx, avafx, hotforex.
Plus500 tylko dla poczatkujacych, z tego co wiem to ten broker to porazka kompletna.