Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Giełda BitCoin - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Giełda BitCoin (/Temat-Gielda-BitCoin-96004)



Giełda BitCoin - rBartek - 14-08-2014 20:56

Hej, gra ktoś z was na giełdzie bitcoin? Wiadomo, kupić taniej sprzedać drożej. Chciałbym zacząć jak na początek właśnie taką przygodę, potem pobawić się w forexa. Opłacalne jest bawienie się w te bitcoiny, ile trzeba zainwestować żeby zyski rosły w oczach, bo każdy takie lubi? Gdzie najlepiej kupować/sprzedawać? Smile


RE: Giełda BitCoin - rBartek - 15-08-2014 14:12

Odpowie ktoś? Wink


RE: Giełda BitCoin - MindRoller - 15-08-2014 15:45

Gram od pewnego czasu. Krótkiego, więc nie mentoruję ani nic z tych rzeczy Wink używam tego serwisu: https://justcoin.com/?r=SSTW5

aczkolwiek są inne. Minusem jest to, że nie można wpłacić kasy z paypala/skrilla itd itp, jedynie z banku lub oczywiście BTC. Wypłacić również tylko do banku, dlatego ja nie używam tej opcji - wypłacam w Bitcoinach, które później sprzedaję zaufanym osobom. (co ciekawe - jeśli cena BTC wynosi powiedzmy 500$ w danej chwili, to bez problemu nie raz jestem w stanie sprzedać po zawyżonej cenie ok. 520-530$)

Z 0.5 BTC w przeciągu 1,5 tygodnia udało mi się zrobić 0.902 BTC i 40k innej waluty - XRP. Nie mniej jednak aktualnie BTC leci w dół i żałuję że nie sprzedałem za ~580$ ugranych BTC kilka dni temu, żeby teraz kupić i znów poczekać na wzrost, ale cóż.

Zależy z jakim kapitałem chcesz startować, można zacząć i z 0.05-0.1 BTC. Ale nie wiem czy opłaca się schodzić poniżej 0.05 (czyli jakieś 27$ aktualnie) - warto mieć jakieś "zaplecze" w razie wu Smile

Oprócz tego jest jeszcze coin-swap, ale tutaj są tylko kryptowaluty, aczkolwiek też są spore możliwości. Ja zacząłem z justcoin, bo obracałem STR / XRP a tam tych walut na coin-swap nie ma.


RE: Giełda BitCoin - rBartek - 16-08-2014 14:39

I ile wyciągasz w jakim czasie?


Giełda BitCoin - Artinesse - 01-03-2018 14:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.