Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
szukam programu do automatycznego wstawiania obrazków na fanpage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: szukam programu do automatycznego wstawiania obrazków na fanpage (/Temat-szukam-programu-do-automatycznego-wstawiania-obrazkow-na-fanpage-96002)



szukam programu do automatycznego wstawiania obrazków na fanpage - saper82 - 14-08-2014 20:52

Witam

Szukam czegoś co za mnie doda obrazki na mój fanpage i zaplanuje ich emisje na różne godziny.

o co mi chodzi
mam fanpage, i tysiące obrazków na komputerze
chce z góry zaplanować ich emisje, losowy obrazek co 2 godziny, na najbliższy miesiąc.

jest takie cudo?


RE: szukam programu do automatycznego wstawiania obrazków na fanpage - Radek4921 - 14-08-2014 21:00

Jest! Sam ... facebook - pokazane na screenie Big Grin

[Obrazek: c216f8ad2a.jpg]

Możesz zaplanować na dowolny dzień i godzinę Smile


RE: szukam programu do automatycznego wstawiania obrazków na fanpage - saper82 - 15-08-2014 09:53

no tak,,, ale żeby to z automatu zrobić na miesiąc góry, co dwie godziny losowy obrazek,,, napisałem o tym wyżej