Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Problem z zaproszeniami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Problem z zaproszeniami (/Temat-Rozwiazane-Problem-z-zaproszeniami-96)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Problem z zaproszeniami - ziomek89 - 18-11-2009 20:35

Ludzie nie wiem co robie zle ale zgłosiło sie do mnie z 25 osob po zaproszenia wysłałem wszystkim a tylko 6 dostało reszta ciagle chce zebym im wysłał te zaproszenie i ciagle robie resend i dupa nic dalej nie dostaja macie jakis pomysł ?


Z góry mowie, ze czesc z tych zaproszen wysyłam juz z dobre 3-4 tygodnie wiec zaczyna mnie to troche irytowac


RE: Problem z zaproszeniami - Admin - 18-11-2009 20:48

(18-11-2009 20:35)ziomek89 napisał(a):  Ludzie nie wiem co robie zle ale zgłosiło sie do mnie z 25 osob po zaproszenia wysłałem wszystkim a tylko 6 dostało reszta ciagle chce zebym im wysłał te zaproszenie i ciagle robie resend i dupa nic dalej nie dostaja macie jakis pomysł ?


Z góry mowie, ze czesc z tych zaproszen wysyłam juz z dobre 3-4 tygodnie wiec zaczyna mnie to troche irytowac

niestety nie za duzo zrobisz...
tez mam podobny problem dlatego czasem prosze userow by podali inny email najwiecej problemów mialem z .wp , na to niestety rady nie ma=/
a jesli chodzi o obecne dni to jest jeszcze gorzej nawet na gmaila zaproszenia trudno dochodza jak wszysycy wiemy lockerz nie jest zbyt stabilny w ostatnim czasie. Trzeba czekac i liczyć na poprawienie usterek z ich strony.


RE: Problem z zaproszeniami - Sonybek - 18-11-2009 21:03

Mi na gmail zaproszenie doszło bez problemu wysyłałem koledze na onet i wp to nie doszło nic . Niektóre poczty mają problemy lub mają opóźnienia .


RE: Problem z zaproszeniami - ziomek89 - 18-11-2009 21:03

tak tylko wiesz ja chce nazbierac przynajmniej na te psp bo przeciez w grudniu ostatni raz sa te całe do zbierania a potem konta sa zerowane prawda ?


RE: Problem z zaproszeniami - Sonybek - 18-11-2009 21:05

ja słyszałem ze konto jest zerowane rok od założenia np ; jak założysz 27.10.2009 to będzie wyzerowane w 27.10.2010


RE: Problem z zaproszeniami - ziomek89 - 18-11-2009 21:46

no to widzisz ja juz nie wiem w kazdym razie mi koles powiedział ze w grudniu niby dlatego chce nazbierac na te psp czy wii jak zdołam i wykorzystac Big Grin


RE: Problem z zaproszeniami - Admin - 18-11-2009 22:11

o to sie nie martw konta na pewno nie są zerowane po nowym roku gdzieś już jest o tym temat ale potwórze dla Nowych Smile))


RE: Problem z zaproszeniami - Sonybek - 19-11-2009 09:49

No oby nie zerowali ptz bo się wkurzę jak nie wiem co tyle zbierania a później 0 to by było Sad Ale tego nie zrobią co wiem Smile


RE: Problem z zaproszeniami - Piotr - 19-11-2009 10:56

Ja narazie problemów nie mam .


RE: Problem z zaproszeniami - Sonybek - 19-11-2009 11:03

To się ciesz ale może cię to kiedyś spotkać