Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami (/Temat-MaxGift-PL-Nowy-Serwis-z-Nagrodami-95979)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - MaxGift - 14-08-2014 15:06

(14-08-2014 15:04)haha40027 napisał(a):  
(14-08-2014 14:34)haha40027 napisał(a):  
Cytat:Naruszenie powyższego zakazu użytkowania nielegalnego oprogramowania pomocniczego w
działalności Serwisu, skutkuje obowiązkiem uiszczenia kary umownej, nałożonej przez
Administratora na Użytkownika, w kwocie 10 000 złotych.
O jakie dokładnie oprogramowanie chodzi? Pisze "powyższe", a powyżej są tylko informacje o likwidacji konta...

Ponawiam pytanie Cool

Nielegalne oprogramowanie to na przykład boty do aukcji czy też do wygrywania w gry Smile


RE: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - Madroxx - 14-08-2014 15:07

Zamknijcie już ten OFFtop Tongue


RE: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - MaxGift - 14-08-2014 15:08

(14-08-2014 15:04)majeros napisał(a):  @up wiesz że to moderator i screen jest prawdziwy?Ty serio jesteś taki pieprznięty czy tylko udajesz?Sam wrzuciłeś zdjęcie ipoda i oszukałeś naiwnych ludzi.Złodzieju jeden wypierdzielaj z tego forum bo tu nie ma dla Ciebie miejsca.
Obrażaj i oczerniaj mnie dalej , nie mam zamiaru odpowiadać na te twoje głupie zagrywki . Dziś piszesz tutaj jutro będziesz oczerniał google że źle szuka.
Nikogo nie oszukałem , jeśli było inaczej proszę o dowód bo jak na razie to puste słowa
Pozdrawiam


RE: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - ICanTrollU - 14-08-2014 15:08

@MaxGift podajcie dane firmy Jerk2


RE: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - TheKkok2 - 14-08-2014 15:08

Dokładnie zamknijcie bo już wytrzymać nie moge. Co za koleś


RE: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - majeros - 14-08-2014 15:09

Nie wierzę w to co widzę Big Grin on dalej nie zbanowany.Dalej naciąga ludzi.Menda jedna.Od razu banować i na policje bo dużo ludzi już oszukał Smile Sam się nie rejestrowałem i od początku przestrzegałem przed tym serwisem.


RE: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - MaxGift - 14-08-2014 15:10

(14-08-2014 15:09)majeros napisał(a):  Nie wierzę w to co widzę Big Grin on dalej nie zbanowany.Dalej naciąga ludzi.Menda jedna.Od razu banować i na policje bo dużo ludzi już oszukał Smile Sam się nie rejestrowałem i od początku przestrzegałem przed tym serwisem.

Kogo Oszukałem Pytam cię ?


RE: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - majeros - 14-08-2014 15:10

(14-08-2014 15:08)MaxGift napisał(a):  
(14-08-2014 15:04)majeros napisał(a):  @up wiesz że to moderator i screen jest prawdziwy?Ty serio jesteś taki pieprznięty czy tylko udajesz?Sam wrzuciłeś zdjęcie ipoda i oszukałeś naiwnych ludzi.Złodzieju jeden wypierdzielaj z tego forum bo tu nie ma dla Ciebie miejsca.
Obrażaj i oczerniaj mnie dalej , nie mam zamiaru odpowiadać na te twoje głupie zagrywki . Dziś piszesz tutaj jutro będziesz oczerniał google że źle szuka.
Nikogo nie oszukałem , jeśli było inaczej proszę o dowód bo jak na razie to puste słowa
Pozdrawiam

Jest dowód od moderatora...Złodzieju jeden poleci ban i tak więc na tym forum na pewno nikogo nie zrobisz w ... Zamknijcie już ten temat bo szkoda z nim rozmawiać Smile


RE: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - D.ave - 14-08-2014 15:11

(14-08-2014 15:01)MaxGift napisał(a):  Mamy rozesłane dopiero 7 nagród jesteśmy świeżym serwisem to jest fakt . Nie rozdajemy za darmo macbooków Wink Trzeba zbierać MaxGiftCoins czyli wykonywać zadania lub grać w gry .

Powiedz mi że udajesz takiego to może jeszcze cie uratują... Z kogo Ty chcesz zrobić debila ? facepalm

Mam nadzieje że administracja podejmie odpowiednie działania w sprawie tego tematu. Smile


RE: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - MaxGift - 14-08-2014 15:13

(14-08-2014 15:10)majeros napisał(a):  
(14-08-2014 15:08)MaxGift napisał(a):  
(14-08-2014 15:04)majeros napisał(a):  @up wiesz że to moderator i screen jest prawdziwy?Ty serio jesteś taki pieprznięty czy tylko udajesz?Sam wrzuciłeś zdjęcie ipoda i oszukałeś naiwnych ludzi.Złodzieju jeden wypierdzielaj z tego forum bo tu nie ma dla Ciebie miejsca.
Obrażaj i oczerniaj mnie dalej , nie mam zamiaru odpowiadać na te twoje głupie zagrywki . Dziś piszesz tutaj jutro będziesz oczerniał google że źle szuka.
Nikogo nie oszukałem , jeśli było inaczej proszę o dowód bo jak na razie to puste słowa
Pozdrawiam

Jest dowód od moderatora...Złodzieju jeden poleci ban i tak więc na tym forum na pewno nikogo nie zrobisz w ... Zamknijcie już ten temat bo szkoda z nim rozmawiać Smile
Wpierw niech moderator się wypowie kogo oszukałem bo złodziejem to możesz nazywać sobie kolegów czy też kogoś znajomego. A nie bez podstawie pisać oszczerstwa