Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami (/Temat-MaxGift-PL-Nowy-Serwis-z-Nagrodami-95979)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - MaxGift - 14-08-2014 14:56

(14-08-2014 14:41)majeros napisał(a):  banda złodziei NIE REJESTROWAĆ SIĘ JAK NIE CHCECIE NIC STRACIĆ !!

Następny post zgłoszony .

(14-08-2014 14:48)Coristo napisał(a):  Radze wszystkim zmienić hasła jeżeli mieliście takie same w banku/forach.

[Obrazek: lJ85PN3.png]
[Obrazek: rC2ZbKE.png]
Próba oszustwa sms ? facepalm


RE: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - TheKkok2 - 14-08-2014 15:00

(14-08-2014 14:56)MaxGift napisał(a):  
(14-08-2014 14:41)majeros napisał(a):  banda złodziei NIE REJESTROWAĆ SIĘ JAK NIE CHCECIE NIC STRACIĆ !!

Następny post zgłoszony .

(14-08-2014 14:48)Coristo napisał(a):  Radze wszystkim zmienić hasła jeżeli mieliście takie same w banku/forach.

[Obrazek: lJ85PN3.png]
[Obrazek: rC2ZbKE.png]
Próba oszustwa sms ? facepalm

Jak śmiesz sie jeszcze ludziom pokazywać na oczy?


RE: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - MaxGift - 14-08-2014 15:01

(14-08-2014 14:42)D.ave napisał(a):  
(14-08-2014 14:11)MaxGift napisał(a):  W Ustawieniach użytkownika jest opcja "Ukryj w Rankingu" nie każdy chce być widoczny po prostu Smile . Zadania są darmowe nikt nie każe ci wykonywać zadania z subskrypcją jest ono oznaczone jako dodatkowe

Aha,czyli z rankingiem jak z tym premium ? Jerk2. Oczywiście że nikt mi nie każe wykonywać zadań wgl nie robiłbym tych zadań bo szkoda czasu to raz,a dwa ze nie opłaca się pach komuś hajsu za darmo Wink.Zarejestrowałem się tam tylko po to żeby zobaczyć co tam ciekawego macie i się pośmiać z tych waszych pro nagród które rozdaliście Wink. Widzę że kolegę prawda zabolała i to że większość użytkowników wie że to ściema.

Przecież taki MacBook Pro toż to od 4 do 10 tyś wartę.. I ciągle twierdzisz że dasz komuś taką nagrodę ? Kogo ty chcesz w Ch*ja zrobić ? Przecież to forum zarabiam.com tutaj użytkownicy nie polecą na ładne obrazki nagród ani na bajeczki że udało Ci się oszczędzić i teraz będziesz rozdawać łapki za 10 koła .

Dobra pany,lecę rozpakować to PS 4 od Putina może nam embargo zniesie jak się postaram Jerk2
Mamy rozesłane dopiero 7 nagród jesteśmy świeżym serwisem to jest fakt . Nie rozdajemy za darmo macbooków Wink Trzeba zbierać MaxGiftCoins czyli wykonywać zadania lub grać w gry .

(14-08-2014 14:42)D.ave napisał(a):  
(14-08-2014 14:11)MaxGift napisał(a):  W Ustawieniach użytkownika jest opcja "Ukryj w Rankingu" nie każdy chce być widoczny po prostu Smile . Zadania są darmowe nikt nie każe ci wykonywać zadania z subskrypcją jest ono oznaczone jako dodatkowe

Aha,czyli z rankingiem jak z tym premium ? Jerk2. Oczywiście że nikt mi nie każe wykonywać zadań wgl nie robiłbym tych zadań bo szkoda czasu to raz,a dwa ze nie opłaca się pach komuś hajsu za darmo Wink.Zarejestrowałem się tam tylko po to żeby zobaczyć co tam ciekawego macie i się pośmiać z tych waszych pro nagród które rozdaliście Wink. Widzę że kolegę prawda zabolała i to że większość użytkowników wie że to ściema.

Przecież taki MacBook Pro toż to od 4 do 10 tyś wartę.. I ciągle twierdzisz że dasz komuś taką nagrodę ? Kogo ty chcesz w Ch*ja zrobić ? Przecież to forum zarabiam.com tutaj użytkownicy nie polecą na ładne obrazki nagród ani na bajeczki że udało Ci się oszczędzić i teraz będziesz rozdawać łapki za 10 koła .

Dobra pany,lecę rozpakować to PS 4 od Putina może nam embargo zniesie jak się postaram Jerk2
Mamy rozesłane dopiero 7 nagród jesteśmy świeżym serwisem to jest fakt . Nie rozdajemy za darmo macbooków Wink Trzeba zbierać MaxGiftCoins czyli wykonywać zadania lub grać w gry .


RE: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - Madroxx - 14-08-2014 15:01

Przecież jak zobaczyłem w galerii zdjęcie ipoda? i reklamę tej strony jak ktoś wychwalał nawet podał pod jaki numer wysłał SMS i jego przekłamany koszt, że to scamimpreza


RE: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - MaxGift - 14-08-2014 15:02

(14-08-2014 15:00)TheKkok2 napisał(a):  
(14-08-2014 14:56)MaxGift napisał(a):  
(14-08-2014 14:41)majeros napisał(a):  banda złodziei NIE REJESTROWAĆ SIĘ JAK NIE CHCECIE NIC STRACIĆ !!

Następny post zgłoszony .

(14-08-2014 14:48)Coristo napisał(a):  Radze wszystkim zmienić hasła jeżeli mieliście takie same w banku/forach.

[Obrazek: lJ85PN3.png]
[Obrazek: rC2ZbKE.png]
Próba oszustwa sms ? facepalm

Jak śmiesz sie jeszcze ludziom pokazywać na oczy?
Przepraszam cię bardzo , ktoś wkleił jakiegoś fałszywego screena i mam się nim przejmować Smile ? . Niech szanowny użytkownik mi powie kogo oszukałem ?


RE: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - majeros - 14-08-2014 15:04

@up wiesz że to moderator i screen jest prawdziwy?Ty serio jesteś taki pieprznięty czy tylko udajesz?Sam wrzuciłeś zdjęcie ipoda i oszukałeś naiwnych ludzi.Złodzieju jeden wypierdzielaj z tego forum bo tu nie ma dla Ciebie miejsca.


RE: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - ICanTrollU - 14-08-2014 15:04

nie ktoś, tylko smod, który może sprawdzić Smile proszę o przeniesienie do scam.


RE: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - haha40027 - 14-08-2014 15:04

(14-08-2014 14:34)haha40027 napisał(a):  
Cytat:Naruszenie powyższego zakazu użytkowania nielegalnego oprogramowania pomocniczego w
działalności Serwisu, skutkuje obowiązkiem uiszczenia kary umownej, nałożonej przez
Administratora na Użytkownika, w kwocie 10 000 złotych.
O jakie dokładnie oprogramowanie chodzi? Pisze "powyższe", a powyżej są tylko informacje o likwidacji konta...

Ponawiam pytanie Cool


RE: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - pikusix1 - 14-08-2014 15:05

http://zarabiam.com/User-KaliMatrixx-68971

Czy ten "Pan" ma ten sam avatar co logo MaxGift? Lol


RE: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - Hybrid1990 - 14-08-2014 15:05

ludzie... nie ma żadnego serwisu z nagrodami, nie ma żadnego "ich", to robota jednego oszusta który chce was naciągnąć na kupno żetonów. Na stronie pełno błędów i zero dowodów już nie wspominając o tym że kanalia jest źle obliczona bo za niskie pułapy zdobycia nagród dała po to aby skusić "szybką wygraną" fajowej nagrody a w rzeczywistości wtopienia sporej kasy.

@edit Coristo rozwiał chyba wszelkie wątpliwości a on jeszcze struga przygłupa