Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami (/Temat-MaxGift-PL-Nowy-Serwis-z-Nagrodami-95979)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - LeftwardBus88 - 14-08-2014 14:16

Dobrze a co z tym Polityka prywatności | Warunki świadczenia usług | Zasady korzystania bo nie mogę wejść czy możecie mi podać jakiś link?


RE: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - MaxGift - 14-08-2014 14:20

(14-08-2014 14:16)LeftwardBus88 napisał(a):  Dobrze a co z tym Polityka prywatności | Warunki świadczenia usług | Zasady korzystania bo nie mogę wejść czy możecie mi podać jakiś link?
Proszę wyczyść ciasteczka błąd został już naprawiony Wink .
Pozdrawiam


RE: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - haha40027 - 14-08-2014 14:34

Cytat:Naruszenie powyższego zakazu użytkowania nielegalnego oprogramowania pomocniczego w
działalności Serwisu, skutkuje obowiązkiem uiszczenia kary umownej, nałożonej przez
Administratora na Użytkownika, w kwocie 10 000 złotych.
O jakie dokładnie oprogramowanie chodzi? Pisze "powyższe", a powyżej są tylko informacje o likwidacji konta...


RE: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - LeftwardBus88 - 14-08-2014 14:34

Jak naciskam sprawdź galerie też nigdzie mnie nie przerzuca.


RE: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - majeros - 14-08-2014 14:41

banda złodziei NIE REJESTROWAĆ SIĘ JAK NIE CHCECIE NIC STRACIĆ !!


RE: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - D.ave - 14-08-2014 14:42

(14-08-2014 14:11)MaxGift napisał(a):  W Ustawieniach użytkownika jest opcja "Ukryj w Rankingu" nie każdy chce być widoczny po prostu Smile . Zadania są darmowe nikt nie każe ci wykonywać zadania z subskrypcją jest ono oznaczone jako dodatkowe

Aha,czyli z rankingiem jak z tym premium ? Jerk2. Oczywiście że nikt mi nie każe wykonywać zadań wgl nie robiłbym tych zadań bo szkoda czasu to raz,a dwa ze nie opłaca się pach komuś hajsu za darmo Wink.Zarejestrowałem się tam tylko po to żeby zobaczyć co tam ciekawego macie i się pośmiać z tych waszych pro nagród które rozdaliście Wink. Widzę że kolegę prawda zabolała i to że większość użytkowników wie że to ściema.

Przecież taki MacBook Pro toż to od 4 do 10 tyś wartę.. I ciągle twierdzisz że dasz komuś taką nagrodę ? Kogo ty chcesz w Ch*ja zrobić ? Przecież to forum zarabiam.com tutaj użytkownicy nie polecą na ładne obrazki nagród ani na bajeczki że udało Ci się oszczędzić i teraz będziesz rozdawać łapki za 10 koła .

Dobra pany,lecę rozpakować to PS 4 od Putina może nam embargo zniesie jak się postaram Jerk2


RE: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - majeros - 14-08-2014 14:45

Moim zdaniem to strona nawet kilku dni już nie wytrzyma Smile


RE: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - Coristo - 14-08-2014 14:48

Radze wszystkim zmienić hasła jeżeli mieliście takie same w banku/forach.

[Obrazek: lJ85PN3.png]
[Obrazek: rC2ZbKE.png]


RE: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - majeros - 14-08-2014 14:50

Od początku miałem racje Big Grin


RE: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - Mazurex1 - 14-08-2014 14:50

Użytkownik po wygraniu oraz zakupię Przedmiotu lub Nagrody jest zobowiązany do odprowadzenia
podatku od wygranej zgodnie z prawem Polskim.

Haha nie dość że muszę płacić za wysyłkę to jeszcze odprowadzać podatek to Wy powinniście to robić! haha Big Grin

"usługi wygrane przez uczestnika oraz koszty wysyłki są w całości przez niego opłacane."