Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami (/Temat-MaxGift-PL-Nowy-Serwis-z-Nagrodami-95979)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - majeros - 14-08-2014 14:05

gdyby był chociaż 1 dowód na tym forum od jakiegoś użytkownika (nie nowo zarejestrowanego bo tak to wiadomo) To może i bym się zarejestrował ale tak to widać że fake.


RE: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - MaxGift - 14-08-2014 14:05

(14-08-2014 13:57)majeros napisał(a):  Nie zarejestrowałem się w serwisie bo ja nie ryzykuje Smile To tak jak pobieraczek będziecie wymuszali hajsy od ludzi Big Grin Oczerniam bo wiem że mam racje i myślę że dużo ludzi z tego forum się ze mną zgadza.Chyba że ktoś jest nie rozumny ;D

Pobieraczek ? Trochę chyba inna bajka Smile .
Przy rejestracji możesz przeczytać regulamin tam jest wypisane.
Oczerniasz nas bez podstawie z tym też zgodzi się dużo ludzi z forum.


RE: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - haha40027 - 14-08-2014 14:07

Same błędy z tego co widzę na stronie.

Wczoraj się zarejestrowałem na próbę i już mnie zniesmaczyło...
2 zadania po 0,1coin mi od razu zamknęło(te pytania, nie wiem czemu), a zadania z przepisaniem kodu nawet nie zaliczyło Smile

Dzisiaj po próbie zakupu krzyżówki jest to samo. Kupuję krzyżówkę pobiera żeton po czym znowu wyskakuje komunikat z kupnem i krzyżówkę mi zamyka, a żetony tracę 4
Zero ogarnięcia z Waszą stroną....


RE: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - MaxGift - 14-08-2014 14:07

(14-08-2014 14:05)majeros napisał(a):  gdyby był chociaż 1 dowód na tym forum od jakiegoś użytkownika (nie nowo zarejestrowanego bo tak to wiadomo) To może i bym się zarejestrował ale tak to widać że fake.
Nie wiem czy na tym forum jest jakikolwiek dowód , zawsze możesz spytać użytkowników na forum serwisu albo na chacie
Pozdrawiam


RE: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - majeros - 14-08-2014 14:08

Ciekawe kto się z wami zgodzi Big Grin pewnie świeżaki co we wszystko wierzą Smile
Normalny człowiek nie zarejestruje się na tej stronie,ponieważ nie ma żadnych dowodów.


RE: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - LeftwardBus88 - 14-08-2014 14:10

"Spółka organizująca zobowiązuje się wysłać prezent w okresie nieprzekraczającym dziewięćdziesięciu dni od terminu potwierdzenia przez uczestnika adresu, na który ma być on wysłany." Czemu aż tak długo?


RE: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - MaxGift - 14-08-2014 14:10

(14-08-2014 14:07)haha40027 napisał(a):  Same błędy z tego co widzę na stronie.

Wczoraj się zarejestrowałem na próbę i już mnie zniesmaczyło...
2 zadania po 0,1coin mi od razu zamknęło(te pytania, nie wiem czemu), a zadania z przepisaniem kodu nawet nie zaliczyło Smile

Dzisiaj po próbie zakupu krzyżówki jest to samo. Kupuję krzyżówkę pobiera żeton po czym znowu wyskakuje komunikat z kupnem i krzyżówkę mi zamyka, a żetony tracę 4
Zero ogarnięcia z Waszą stroną....
Jeśli możesz napisz mi na PW swój nick a sprawdzę o co chodzi Smile .
Pozostałym użytkownikom zlicza prawidłowo więc trochę dziwna sprawa Wink .
Pozdrawiam


RE: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - D.ave - 14-08-2014 14:11

Premium :
[Obrazek: beztytuupnsn9.png]

Lol Coś tu nie gra Jerk2


Nie ma czym się podniecać za bardzo,nagrody zajebiste ale czy ktoś je dostał wgl ? Wątpię na początek działania rozdajecie SGS 5 Laptopy itp ? Mało realne,wręcz śmieszne bo wątpię żeby to się wam opłacało,nawet jeśli ktoś zainwestuje w te żetony to ile musiałby zainwestować żebyście mieli zysk ? Smile .Bo wątpię że w tych czasach coś robicie bez zysku. To samo z zadaniem w którym trzeba pobrać plik opcja pierwsza z góry zapisanie się do subskrypcji 3* 5 zł tygodniowo. Lol .Nie wspomnę już o nagrodach które ,, Rozdaliście " mogliście się troszeczkę postarać i zrobić jakieś lepsze nicki, a co do unboxing'u to każdy może nagrać sobie go i nie koniecznie musi to być osoba która u was coś wygrała. Putin wysyła mi PS 4 z tego konwoju humanitarnego zaraz lecę nagrać jak rozpakowuje Jerk2

[Obrazek: beztytuubiffj.png]

Kto ma pierwsze miejsce ? I czemu go nie widać ? Big Grin

Bez obrazy ale to wszystko wygląda jakby było robione przez 13'latka. Szkoda czasu panowie Smile


RE: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - MaxGift - 14-08-2014 14:11

(14-08-2014 14:10)LeftwardBus88 napisał(a):  "Spółka organizująca zobowiązuje się wysłać prezent w okresie nieprzekraczającym dziewięćdziesięciu dni od terminu potwierdzenia przez uczestnika adresu, na który ma być on wysłany." Czemu aż tak długo?
Prezenty wysyłamy na terenie polski do 7 dni lecz aby zagwarantować użytkownikowi realny czas dostarczenia prezentu na przykład za granicę piszemy do 90 dni .

(14-08-2014 14:11)D.ave napisał(a):  Premium :
[Obrazek: beztytuupnsn9.png]

Lol Coś tu nie gra Jerk2


Nie ma czym się podniecać za bardzo,nagrody zajebiste ale czy ktoś je dostał wgl ? Wątpię na początek działania rozdajecie SGS 5 Laptopy itp ? Mało realne,wręcz śmieszne bo wątpię żeby to się wam opłacało,nawet jeśli ktoś zainwestuje w te żetony to ile musiałby zainwestować żebyście mieli zysk ? Smile .Bo wątpię że w tych czasach coś robicie bez zysku. To samo z zadaniem w którym trzeba pobrać plik opcja pierwsza z góry zapisanie się do subskrypcji 3* 5 zł tygodniowo. Lol .Nie wspomnę już o nagrodach które ,, Rozdaliście " mogliście się troszeczkę postarać i zrobić jakieś lepsze nicki, a co do unboxing'u to każdy może nagrać sobie go i nie koniecznie musi to być osoba która u was coś wygrała. Putin wysyła mi PS 4 z tego konwoju humanitarnego zaraz lecę nagrać jak rozpakowuje Jerk2

[Obrazek: beztytuubiffj.png]

Kto ma pierwsze miejsce ? I czemu go nie widać ? Big Grin

Bez obrazy ale to wszystko wygląda jakby było robione przez 13'latka. Szkoda czasu panowie Smile
W Ustawieniach użytkownika jest opcja "Ukryj w Rankingu" nie każdy chce być widoczny po prostu Smile . Zadania są darmowe nikt nie każe ci wykonywać zadania z subskrypcją jest ono oznaczone jako dodatkowe


RE: MaxGift.PL - Nowy Serwis z Nagrodami - majeros - 14-08-2014 14:15

(14-08-2014 14:11)D.ave napisał(a):  Premium :
[Obrazek: beztytuupnsn9.png]

Lol Coś tu nie gra Jerk2


Nie ma czym się podniecać za bardzo,nagrody zajebiste ale czy ktoś je dostał wgl ? Wątpię na początek działania rozdajecie SGS 5 Laptopy itp ? Mało realne,wręcz śmieszne bo wątpię żeby to się wam opłacało,nawet jeśli ktoś zainwestuje w te żetony to ile musiałby zainwestować żebyście mieli zysk ? Smile .Bo wątpię że w tych czasach coś robicie bez zysku. To samo z zadaniem w którym trzeba pobrać plik opcja pierwsza z góry zapisanie się do subskrypcji 3* 5 zł tygodniowo. Lol .Nie wspomnę już o nagrodach które ,, Rozdaliście " mogliście się troszeczkę postarać i zrobić jakieś lepsze nicki, a co do unboxing'u to każdy może nagrać sobie go i nie koniecznie musi to być osoba która u was coś wygrała. Putin wysyła mi PS 4 z tego konwoju humanitarnego zaraz lecę nagrać jak rozpakowuje Jerk2

[Obrazek: beztytuubiffj.png]

Kto ma pierwsze miejsce ? I czemu go nie widać ? Big Grin

Bez obrazy ale to wszystko wygląda jakby było robione przez 13'latka. Szkoda czasu panowie Smile

Widzę że na forum są mądrzy ludzie Big Grin
Nikt nie uwierzy w takie bzdury.Jest strona firegifts.pl która przynajmniej wysyła nagrody Smile Na nią jest dużo dowodów a wasza strona ma 2 miesiące i "rozdała"już kilka dobrych nagród z czego nie ma żadnych dowodów.