Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowe 32zł na pierwsze zakupy Wish.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Darmowe 32zł na pierwsze zakupy Wish.com (/Temat-Darmowe-32zl-na-pierwsze-zakupy-Wish-com-95958)



RE: Darmowe 32zł na pierwsze zakupy Wish.com - VoreCC - 16-08-2014 10:20

Po prostu załóż drugie konto Idea


RE: Darmowe 32zł na pierwsze zakupy Wish.com - badom - 16-08-2014 11:45

Dzięki wam nazbierało mi się trochę giftów i złożyłem zamówienie. Teoretycznie, tylko 3 rzeczy nie zostały jeszcze wysłane, reszta dzisiaj już poszła.
[Obrazek: nqe4p8.jpg]
[Obrazek: zxoz9r.jpg]


RE: Darmowe 32zł na pierwsze zakupy Wish.com - Jespers - 16-08-2014 11:58

"Niestety, nie możemy teraz wysłać tej płatności." - Ktoś mial taki problem przy probie platnosci przez paypal? Nie mam pojecia o co chodzi, kase na koncie mam.


RE: Darmowe 32zł na pierwsze zakupy Wish.com - badom - 16-08-2014 12:09

@UP
Spróbuj najpierw najprostszym sposobem czyli zmiana przeglądarki. Masz walutę na PP w dolarach czy w złotówkach? Jak nie pomoże to ja dalej nie wiem, odsyłam do google http://bit.ly/1nZb8Wg


RE: Darmowe 32zł na pierwsze zakupy Wish.com - dawidzcs - 16-08-2014 12:35

mi nie działa, zrobilem nowe konto na google chrome, nie dzialalo, zrobilem na mozilli wciaz to samo Sad (nie dodawalo -10$)

Oops! This offer is only available for new user accounts.
Zrobilem nowe konto weszlem na ten link z giftem chyba .


RE: Darmowe 32zł na pierwsze zakupy Wish.com - badom - 16-08-2014 12:39

To dziwne, nie mam pojęcia czemu tak się dzieje. Może ktoś wrzucić swój reflink dla sprawdzenia? Znajdziecie go w aplikacji na androida w zakładce "give 32zł, get 32zł"
EDIT: Nie doczytałem tego na dole. Tak jak Jespers mówi, z tego linku zakładasz nowe konto, a nie dodajesz gift do istniejącego, bo tak się nie da.


RE: Darmowe 32zł na pierwsze zakupy Wish.com - Jespers - 16-08-2014 12:44

dawidzcs, ty musisz zrobic konto z tego linka, a nie pierw konto a potem wchodzisz wlink. Po prostu wchodzisz w ten link i tamzakladasz konto


RE: Darmowe 32zł na pierwsze zakupy Wish.com - dawidzcs - 16-08-2014 12:45

zobaczę dzieki za odpowiedz


RE: Darmowe 32zł na pierwsze zakupy Wish.com - VoreCC - 16-08-2014 12:47

facepalm A tak btw. to nazbierało mi się z 30 wishów, potem może wrzucę linki Smile


RE: Darmowe 32zł na pierwsze zakupy Wish.com - Jespers - 16-08-2014 12:49

Ah pozostaje mi odeczekac z 24h, moze sie cos naprawi i bede mogl zrobic przelew, cos mi ten paypal nawala Tongue