Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowe 32zł na pierwsze zakupy Wish.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Darmowe 32zł na pierwsze zakupy Wish.com (/Temat-Darmowe-32zl-na-pierwsze-zakupy-Wish-com-95958)



RE: Darmowe 32zł na pierwsze zakupy Wish.com - xvgh - 16-09-2014 19:19

Cytat: xvgh napisał(a):

Cytat: xvgh napisał(a): Qwik:

Cytat:Cytat:Any user IDs, names or passwords associated with your account shall be maintained by you as confidential and should not be shared by you with anyone not authorized to have access to your personal information. You may have multiple accounts on Wish but Wish strictly forbids the use of multiple accounts for the same sole user or the use of one account for multiple users for the purpose of earning more rewards. Wish will not honor rewards from such accounts.




Ile miales kont?


Jakieś 6-8 kont, ale jeszcze żadnego mi nie zbanowali. Za to widzę że część przesyłek już jest w drodze także ich raczej nie cofną Smile. To co wkleiłem to w reg. jest.



aha, myslalem ze dostaleś taki komunikat Tongue Gdzie jest regulamin?

Regulamin jest tutaj regulamin, wszystkie ważniejsze rzeczy są na dole w pasku


RE: Darmowe 32zł na pierwsze zakupy Wish.com - JamePERS - 16-09-2014 20:10

http://wish.com/s/2dQgcY - Jak ktoś może, niech ktoś kupi coś z tego linku bo 2 bony by mi się przydały Smile


RE: Darmowe 32zł na pierwsze zakupy Wish.com - DzejkobPL - 16-09-2014 20:33

Pobrało mi dzisiaj 1$ z konta za nic :/ Nic nie kupowałem.

Jutro napisze do nich na support Smile


RE: Darmowe 32zł na pierwsze zakupy Wish.com - henryk - 16-09-2014 22:00

Dobra panowie, to teraz coś ekstra ode mnie. Dzięki pewnemu mykowi będziecie mogli obniżyć cenę przedmiotu o spora sumkę. Działa to tylko na aukcjach z rozwijanym menu wyboru (wielkości/koloru/ilości itp.) przy czym cena przedmiotu powinna zależeć od opcji wybranej z menu (np. ceny pendrive w zależności od wielkości). Teraz tak:
1. Wchodzimy na aplikację wish
2. Znajdujemy aukcję, która nas interesuje
3. Klikamy na Share i wysyłamy linka do 3 znajomych z FB
4. Najniższa cena za przedmiot obniży się za to, że podzieliliśmy się linkiem z 3 znajomymi
5. Teraz wracamy na wish na przeglądarce i odświeżamy ofertę z interesującym nas przedmiotem Jak widać najniższa cena spadła. Co ciekawe jak zmienimy opcję z menu (np. wybierzemy większa pojemność pendrive) to cena też spada, tylko w tym przypadku z ceny początkowej do najniższej ceny za przedmiot.

Tylko uwaga. Nie na każdym koncie to zadziała tzn. jak nie działa na jednym to spróbuj na innym multikoncie. Gdy kupowałem dywan załapało mi dopiero na trzecim.

Własnie przed chwilą kupiłem tak dywan wart coś około 150 złotych za 4 złote.
[Obrazek: 66fmcSt.png]


RE: Darmowe 32zł na pierwsze zakupy Wish.com - kazik0o - 16-09-2014 22:22

Ciekaweee Big Grin Jak zmieniam konto to zapisuje tych zaproszonych ludzi czy musze na nowo czy jakBig Grin ? Mi odjeło tylko 1$ z tego przedmiotu co ty kupiles :/


RE: Darmowe 32zł na pierwsze zakupy Wish.com - dawidzcs - 16-09-2014 22:28

henryk daj link do dywanu


RE: Darmowe 32zł na pierwsze zakupy Wish.com - kazik0o - 16-09-2014 22:29

(16-09-2014 22:28)dawidzcs napisał(a):  henryk daj link do dywanu

Już tez szukałem Big Grin

http://www.wish.com/search/plush%20rugs#cid=53db72297c327c0f223beb81


RE: Darmowe 32zł na pierwsze zakupy Wish.com - dawidzcs - 16-09-2014 22:30

gdzie jest te share?


Odp: RE: Darmowe 32zł na pierwsze zakupy Wish.com - DzejkobPL - 16-09-2014 22:31

(16-09-2014 22:30)dawidzcs napisał(a):  gdzie jest te share?

A aplikacji mobilnej wish


∆ Wysłane z urządzenia mobilnego. ∆


RE: Darmowe 32zł na pierwsze zakupy Wish.com - dawidzcs - 16-09-2014 22:32

macie jakieś gadżety, zegarki lub cos do 4zl ? Smile lampki