Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
xChanger - Kliknięcia Adfly - Promocja filmów Youtube - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek:
Poradnik
xChanger - Kliknięcia Adfly - Promocja filmów Youtube (/Temat-xChanger-Klikniecia-Adfly-Promocja-filmow-Youtube-95938)

Strony: 1 2 3 4


xChanger - Kliknięcia Adfly - Promocja filmów Youtube - dondoonsie - 13-08-2014 19:35

Witam. Znalazłem oto taki program xChanger, dzięki któremu możemy nabijać sobie kliki na adf.ly lub wyświetlenia/lajki/favy/suby/komentarze na youtube.

Jak to działa?

Pobieramy program i podłączamy do niego konto youtube. Klikamy w zieloną strzałkę i program nam zbiera punkty podobnie jak na u2bviews czy enchance. Punkty widzimy w panelu po kliknięciu w przycisk Home. Filmików i stron adfly nie widać , to jest właśnie dobre.

Potem jak nazbieramy punktów dodajemy nasze filmy lub adfly.

Jedyny a tak naprawdę największy mankament jak na razie to mało ludzi online. Dlatego tutaj publikuję na forum, gdyż przyda się takie coś dla CPA/PPA youtube oraz może będzie działać dla adfly.

Dodatkowo można wybrać z jakiego kraju mają być wyświetlenia lub po prostu zaznaczyć opcję ze wszystkich krajów.

Zakładamy konto:
http://www.thexchanger.net/register.php?ref=xpromotional

SKAN:

https://www.virustotal.com/pl/file/f7e4d5a512ac82377d40c96b22adacffcc949e385d8aeabecd2dea4cf26a5043/analysis/1407953462/

Skan pokazuje 7/54 , ale ja pobrałem i nod32 cicho siedzi.

Program jest dość nowy, wrzucony na innym forum o CPA chyba w lipcu 2014.

[Obrazek: 4j2czs.jpg]
[Obrazek: 1qpklc.jpg]


RE: xChanger - Kliknięcia Adfly - Promocja filmów Youtube - Piotv27 - 13-08-2014 19:39

Ciekawe , już biorę się za test i napisze edita.

@edit

PROGRAMIK DZIAŁA BEZ ZARZUTÓW leci reput !


RE: xChanger - Kliknięcia Adfly - Promocja filmów Youtube - hamcio - 13-08-2014 20:46

Zaraz przetestuje. Leci reput!


RE: xChanger - Kliknięcia Adfly - Promocja filmów Youtube - Babcia_Irenka - 13-08-2014 21:13

A takie nabijanie to nie jest przypadkiem nie zgodne z regulaminem adf.ly?
I avast wykrywa zagrożenie Tongue


RE: xChanger - Kliknięcia Adfly - Promocja filmów Youtube - amazing892 - 13-08-2014 21:24

Sprawdziłem, działa, polecam Wink Reput leci


RE: xChanger - Kliknięcia Adfly - Promocja filmów Youtube - VoreCC - 13-08-2014 22:31

Wychodzi 720 klików na adf.ly w godzinę włączonego kompa. Big Grin Nieźle

Nie no, to jest zbyt piękne, 108$ miesięcznie za to że zostawiamy włączony w tle traffic exchange. Smile

Nie no, to jest zbyt piękne, 108$ miesięcznie za to że zostawiamy włączony w tle traffic exchange. Smile


RE: xChanger - Kliknięcia Adfly - Promocja filmów Youtube - lubiekeppa - 13-08-2014 23:00

Jak szybko nabija wyswietlenia na adfly ? Chodzi o link ktory ja dodam


RE: xChanger - Kliknięcia Adfly - Promocja filmów Youtube - rBartek - 13-08-2014 23:02

(13-08-2014 23:00)lubiekeppa napisał(a):  Jak szybko nabija wyswietlenia na adfly ? Chodzi o link ktory ja dodam

No napisał kolega wyżej że jakieś 720/h


RE: xChanger - Kliknięcia Adfly - Promocja filmów Youtube - lubiekeppa - 13-08-2014 23:05

Tyle wychodzi z punktów ale chodzi mi o czas w jakim wszystkie punkty zostaną wykorzystane .


RE: xChanger - Kliknięcia Adfly - Promocja filmów Youtube - Bakterjen - 13-08-2014 23:09

Ale za to ban raczej pewny ma adflaju