Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile się czeka na dołączenie do Strefy Wtajemniczonych ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Ile się czeka na dołączenie do Strefy Wtajemniczonych ? (/Temat-Ile-sie-czeka-na-dolaczenie-do-Strefy-Wtajemniczonych-95936)

Strony: 1 2


Ile się czeka na dołączenie do Strefy Wtajemniczonych ? - ZbysiuK - 13-08-2014 19:22

Tak jak wyżej kupiłem 08-11 i nie mam Smile


RE: Ile się czeka na dołączenie do Strefy Wtajemniczonych ? - konrad123456789 - 13-08-2014 19:27

Spokojnie, admin na pewno cb nie pominie ;]


RE: Ile się czeka na dołączenie do Strefy Wtajemniczonych ? - ZbysiuK - 13-08-2014 19:36

Aaa bo to admin przyznaje, myślałem, że to leci jakoś z automatu i coś się zrąbało ;P


RE: Ile się czeka na dołączenie do Strefy Wtajemniczonych ? - Admin - 13-08-2014 21:19

Bez stresu, średnio co 48h dodaje każdego.


RE: Ile się czeka na dołączenie do Strefy Wtajemniczonych ? - Captain - 13-08-2014 21:22

A ja mam pytanie bo gdzieś ktoś pisał, że oprócz zwykłej strefy wtajemniczonych do której dostęp można kupić, jest jeszcze jakaś bardziej elitarna strefa, do której już nie można dostać się za forum gold. Co więc trzeba zrobić aby do niej dołączyć?


RE: Ile się czeka na dołączenie do Strefy Wtajemniczonych ? - poczmail - 13-08-2014 21:36

http://zarabiam.com/Temat-Dolacz-do-Elity-Zarabiam-com-80966


RE: Ile się czeka na dołączenie do Strefy Wtajemniczonych ? - ZbysiuK - 17-08-2014 19:57

Minęło 6 dni a ja nadal nie jestem.


RE: Ile się czeka na dołączenie do Strefy Wtajemniczonych ? - zetfredix - 18-08-2014 17:11

ZbysiuK jeśli Cię nie przyjmą to po prostu nic się nie dzieje. Dopiero gdyby Cię przyjęli to musiałbyś zapłacić za rangę.

EDYCJA

ZbysiuK:

Cytat:Pamiętaj! Aby złożyć podanie należy posiadać CONAJMNIEJ 200 Postów i 100 punktów reputacji, inne podania będą ignorowane, a wysyłanie ich w nadmiernych ilościach karane.

Ty masz tylko 50 repa to dlatego się nie dostajesz!


RE: Ile się czeka na dołączenie do Strefy Wtajemniczonych ? - ZexKox - 19-08-2014 12:07

(18-08-2014 17:11)zetfredix napisał(a):  ZbysiuK jeśli Cię nie przyjmą to po prostu nic się nie dzieje. Dopiero gdyby Cię przyjęli to musiałbyś zapłacić za rangę.

EDYCJA

ZbysiuK:

Cytat:Pamiętaj! Aby złożyć podanie należy posiadać CONAJMNIEJ 200 Postów i 100 punktów reputacji, inne podania będą ignorowane, a wysyłanie ich w nadmiernych ilościach karane.

Ty masz tylko 50 repa to dlatego się nie dostajesz!

Ty piszesz o elicie forum, a strefa wtajemniczonych to całkiem coś innego Smile

PS. Jak dostanę ten dostęp to będzie to w formie dodatkowych działów ?


RE: Ile się czeka na dołączenie do Strefy Wtajemniczonych ? - zetfredix - 19-08-2014 13:37

No tak racja. Stefa Wtajemniczonych jest za Forum Gold i trzeba za nią zapłacić. Ale teraz to i tak nie da rady, bo w sklepie już nie można kupić :-(.