Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto Margonem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Konto Margonem (/Temat-Konto-Margonem-95918)

Strony: 1 2


Konto Margonem - Toczak - 13-08-2014 14:49

1.Nazwa przedmiotu : Konto Margonem
2.Opis przedmiotu :
Cześć,
Mam na sprzedaż konto w bardzo popularnej grze internetowej Margonem. Nie podaję nicku, świata oraz konkretnego levelu ze względu na bezpieczeństwo. Jedynie co mogę powiedzieć na temat konta to takie informacje jak:
-zostało ono założone jeszcze na starym silniku, więc ma już ponad tysiąc dni na liczniku
-posiada 100-150 punktów reputacji (współczynnik 0.3)
-założona jest tylko jedna postać (level 207-217)
-na koncie zakupionych jest około 400 SŁ
-aktualnie do wykorzystania jest 11 SŁ
-postać posiada około 600 mln sztuk złota
-postać założone ma 2 przedmioty legendarne
-postać posiada kamień teleportujący do Thuzal
-w depozycie postaci przechowywany jest ekwipunek od 1 do 195 lvl, dzięki któremu nie trzeba martwić się o nowe bronie czy uzbrojenie przy expieniu nowej postaci
-konto ma bardzo dużą renomę i jest kojarzone przez starą elitę graczy na świecie prywatnym
-postać ma dobrze rozłożone umiejętności
-postać jest w posiadaniu maskotki

Nie napiszę na jakim świecie jest założona postać. Mogę tylko powiedzieć, że jest to wspaniały świat prywatny, z szanującymi się nawzajem graczami i pełniącymi kontrolę nad nim, miłymi SM'ami. Statystyki świata są ustawione na maximum.
Płatność wygląda w następujący sposób: po prywatnej rozmowie strony sprzedającej i kupującej, kupujący przelewa pieniądze na konto, po zaksięgowaniu kwoty na koncie sprzedającego, sprzedający wysyła login, hasło oraz datę urodzenia do konta, z pustym polem na adres e-mail. Jest możliwość wystawienia konta na Allegro, jeśli osoba kupująca boi się wykonywać transakcję na taką kwotę bez jakichkolwiek środków bezpieczeństwa.
3.Zdjęcia : -
4.Kontakt : Po więcej informacji zapraszam na PW.
5.Cena : 130 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew na konto bankowe lub PayPal.


Odp: Konto Margonem - Lami - 13-08-2014 16:00

Handel kontem powyżej 99 lvl'u zabroniony.


Odp: RE: Odp: Konto Margonem - Rajawio - 13-08-2014 16:24

(13-08-2014 16:00)Lami napisał(a):  Handel kontem powyżej 99 lvl'u zabroniony.
Handel w Margonem każdym kontem jest zabroniony Wink Jedynie możesz oddać konto za darmo jeśli nie ma lvl pow. 99

Wysłane z mojego LPG Szłiwt L7


Odp: Konto Margonem - Lami - 13-08-2014 16:36

Jeżeli masz rację to niech poda nick ^^


RE: Konto Margonem - Toczak - 13-08-2014 18:45

(13-08-2014 16:00)Lami napisał(a):  Handel kontem powyżej 99 lvl'u zabroniony.
Ty to wiesz, i ja to wiem Smile Nie tylko ja sprzedaję takie konto. Wystarczy spojrzeć np. na Allegro.


RE: Konto Margonem - Tyrkijt - 13-08-2014 20:01

Konto jest na świecie prywatnym?


RE: Konto Margonem - Toczak - 13-08-2014 20:56

(13-08-2014 20:01)Tyrkijt napisał(a):  Konto jest na świecie prywatnym?

Tak, jest podana informacja w opisie.


Odp: Konto Margonem - Lami - 13-08-2014 21:20

Konto na prywatnym i takie drogie? No dobra, jak ktos chce przeplacic za mniej niz miesieczny "wysilek" to ok


RE: Konto Margonem - DziQu - 13-08-2014 21:36

(13-08-2014 21:20)Lami napisał(a):  Konto na prywatnym i takie drogie? No dobra, jak ktos chce przeplacic za mniej niz miesieczny "wysilek" to ok

W miesiąc? To zdobądź 100-150 reputacji w 2 miesiące to będzie bardzo dobrze, następnie złóż prośbę o dodanie do jakiegoś świata prywatnego minie Ci pół miesiąca, a następnie expienie przynajmniej kolejny miesiąc, policz sb że zostało wydane 400sł = 400zł i później coś pisz. Obstawiam że jeśli grasz w tą gre to nawet nie osiągnąłeś 50% tego co Pan który sprzedaje to konto. Dlatego lepiej się już nie ośmieszaj.


RE: Konto Margonem - Toczak - 13-08-2014 21:50

(13-08-2014 21:36)DziQu napisał(a):  W miesiąc? To zdobądź 100-150 reputacji w 2 miesiące to będzie bardzo dobrze, następnie złóż prośbę o dodanie do jakiegoś świata prywatnego minie Ci pół miesiąca, a następnie expienie przynajmniej kolejny miesiąc, policz sb że zostało wydane 400sł = 400zł i później coś pisz. Obstawiam że jeśli grasz w tą gre to nawet nie osiągnąłeś 50% tego co Pan który sprzedaje to konto. Dlatego lepiej się już nie ośmieszaj.

Dziękuję, wyjąłeś mi to z ust Smile


(13-08-2014 21:20)Lami napisał(a):  Konto na prywatnym i takie drogie? No dobra, jak ktos chce przeplacic za mniej niz miesieczny "wysilek" to ok

Dla twojej wiadomości, osiągnąłem kiedyś na tym koncie, dokładnie na tym samym świecie 289 level, ale usunąłem postać, ponieważ kończyłem grę. Mam nawet jeszcze screeny z gry, z 2012 roku. Ale przecież wcale mi nie musisz wierzyć Smile