Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ZapClik - Nowy bux - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ZapClik - Nowy bux (/Temat-ZapClik-Nowy-bux-95914)

Strony: 1 2


ZapClik - Nowy bux - Dante_/ - 13-08-2014 13:33

[Obrazek: 2uzw0fr.jpg]


Witam chciał bym zaprezentować Wam nowego bux'a 'ZapClik'.

Dziennie mamy możliwość do obejrzenia :
- jednego Extra Advertisements, za którego dostajemy 0.02$;
- czterech Guaranteed Advertisements, za każdego dostajemy po 0.01$, razem 0.04$;
- oraz jednego Micro Ads ( wydaje mi się, że z czasem będzie więcej reklam w 'Micro Ads', ale nie jestem tego pewien ), za tego ads'a dostajemy 0.001$

Więc łącznie w dzień mamy możliwość zebrania ponad 0.06$.
Reklamy odnawiają się o 00:00 ( GMT +3 ), czyli w Polsce odnawiają się o 02:00.

Na tym bux'ie jest możliwość wynajęcie własnych refferali, koszty ich to :
- 5 refferali za 1.6$
- 10 refferali za 3.2$
- 20 refferali za 6.4$
- 50 refferali za 16$
- 75 refferali za 24$
- 100 refferali za 32$

Ten bux posiada także gre 'Head and Tail' ( orzeł czy reszka ), minimum do obstawienia to 0.05$, a maksymalna kwotą jest 200$. Wygrywa się 200% tego co się postawiło.

Owy bux, posiada dwa bannery refferencyjne :
- Pierwszy posiada rozmiary 468x60 pikseli :
[Obrazek: 2h3v905.jpg]
- Drugi posiada rozmiary 125x125 pikseli :
[Obrazek: 241tmpw.jpg]

Wpłacać pieniądze na owego bux'a można poprzez :
- PayPal | minimum 5$
- Perfect Money |minimum 5$
- Egopay | minimum 1$
- SolidTrustPay | minimum 1$
- Poyeer | minimum 5$

No i co najważniejsze to wypłacać można od 1$, wydaje mi się, że na te same portale co jest możliwość wpłaty, ale nie jestem pewien.

Zapraszam do rejestracji z ref'a : http://www.zapclik.com/?ref=Dante

Czysty link : http://www.zapclik.com/


Wiem, że był już robiony temat o tym bux'ie, ale można powiedzieć że był on bardzo "ubogi", więc prosiłbym administracje o nie kasowanie tej "prezentacji".


RE: ZapClik - Nowy bux - xardas1020 - 13-08-2014 13:43

(13-08-2014 13:33)Dante_/ napisał(a):  Wiem, że był już robiony temat o tym bux'ie, ale można powiedzieć że był on bardzo "ubogi", więc prosiłbym administracje o nie kasowanie tej "prezentacji".

skoro wiesz a na bezczelnego zakładasz temat to nie dość, że jesteś bezczelny to jeszcze greka udajesz
regulamin stanowi : 1 temat o danej stronie/serwisie


do kosza z tym dublem


RE: ZapClik - Nowy bux - Dante_/ - 13-08-2014 13:55

No to niech administrator chociaż podmieni niektóre rzeczy bo jest raczej różnica między moim opisem tego bux'a, a tamtej osoby, gdzie prawie nic nie ma. ( http://zarabiam.com/Temat-Nowy-bux-zapclik-95763 )

EDIT
(08-02-2010 21:50)Admin napisał(a):  REGULAMIN - DZIAŁU BUXY, SURFBARY



2. Osoba zakładająca temat w tym dziale musi posiadać co najmniej 10 postów napisanych na forum w przeciwnym razie jej ref link zostanie skasowany.

9. Tematy i posty nie stosujące się do powyższego regulaminu mogą zostać usunięte/zmoderowane, jak również edytowane przez ekipe forum.

A tamta osoba ma 1 post i umieścił reflink'a, więc łamie on drugi punkt regulaminu, a co za tym idzie 'punkt 9 regulaminu', jego temat powinien zostać skasowany.


RE: ZapClik - Nowy bux - Dante_/ - 15-08-2014 12:19

Zostały dodane 2 nowe reklamy po 0.001, wszystkich reklam jest teraz 8.

@Edit
Jeszcze od teraz wypłaty z każdego procesora są od 1$. I wszystkie wypłaty będą realizowane w ciągu 1h-12h.


RE: ZapClik - Nowy bux - Dante_/ - 17-08-2014 15:27

Pojawiły się już pierwsze wypłaty :
[Obrazek: 2guxkd4.jpg]

[Obrazek: 33et0yx.jpg]

[Obrazek: 2q9aw0g.jpg]

Tylko 3 osoby zgodziły się pokazać dowody wypłaty, ale $ wypłaconych jest więcej :

[Obrazek: 2yn45g4.jpg]



Osoby chętne zarabianiem w tym bux'ie zapraszam do rejestracji z mojego reflink'a, który znajduje się w pierwszym poście lub kliknąć w sygnaturkę.


RE: ZapClik - Nowy bux - Sylciakx - 17-08-2014 17:39

Dobra a ja mam pytanko jak już klikam na tą reklame i mija ten czas i trzeba kliknac jakas ikonk którą z nich trzeba kliknąć?


Odp: ZapClik - Nowy bux - Lami - 17-08-2014 17:41

Język Anglia za trudna?


RE: ZapClik - Nowy bux - Dante_/ - 17-08-2014 17:44

Trzeba kliknąć obrazek, który jest odwrócony do góry nogami.


@Edit
Zapraszam do korzystania z tego bux'a ( oczywiście reflink Big Grin ).


RE: ZapClik - Nowy bux - Owl_ - 17-08-2014 17:50

Uważajcie z inwestowaniem w ten program. Strona prawdopodobnie należy do właściciela ZonClix, OjooClix, FuseClix, NodBux.


RE: ZapClik - Nowy bux - Sylciakx - 17-08-2014 17:53

ale są wypłacalni ?