Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CAPTcoin - Zarabiaj na nowej kryptowalucie ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Inne waluty (/Forum-Inne-waluty-376)
+---- Wątek: CAPTcoin - Zarabiaj na nowej kryptowalucie ! (/Temat-CAPTcoin-Zarabiaj-na-nowej-kryptowalucie-95904)

Strony: 1 2 3 4 5 6


CAPTcoin - Zarabiaj na nowej kryptowalucie ! - czudik - 13-08-2014 11:27

Witam!

Jest to mój pierwszy poradnik dotyczący zarabiania przez internet.

CAPTcoin - nowa kryptowaluta (25.07) do której wydobycia nie potrzebujemy super sprzętu, a jedynie wolny czas . Monety dostajemy za przepisywanie captcha, aktualnie 0,5 CAPTcoin za jedną.

Po wczorajszym kursie 1 CAPTcoin = 0.00009703 BTC = 0,05$ !

CAPTcoin będziemy mogli wydobywać przez jedyne 50dni do 13 września.

Stawki za przepisanie captcha (aktualnie 0,5CAPTcoin):
Friday, July the 25th 2014 at 5PM UTC: CAPTcoin launch.
Everybody will be able to claim 1 for every CAPT-cha form completion, during 10 days.

Monday, August the 4th 2014 at 5PM UTC: Reward halving.
Everybody will be able to claim 0.5 for every CAPT-cha form completion, during 20 days.

Sunday, August the 24th 2014 at 5PM UTC: Reward halving.
Everybody will be able to claim 0.25 for every CAPT-cha form completion, during 20 days.

Saturday, September the 13th 2014 at 5PM UTC: Destruction of the remaining coins.
After the 50-day distribution is over, all remaining coins will be destroy.


Czym więcej nas będzie tym większy kurs będzie miał CAPTcoin, tak więc zapraszajcie znajomych !

Rejestrując się z refa dostajecie 5% więcej CAPTcoin ! (Nieważne z którego refa się rejestrujesz !))
REFLINK czudik :
LINK
REFLINK MindRoller :
LINK
Temat o CAPTcoin :
Link
Temat o tym jak zwiększyć kurs CAPTcoin :
Link



Filmik pokazujący jak dołączyć i zdobywać CAPTcoin:
FILMIK

ZACZNIJ JUŻ TERAZ NIE CZEKAJ AŻ STAWKA ZA WYPEŁNIONY CAPTCHA SPADNIE DO 0,25 !


WAŻNE: nie sprzedawajcie CAPTcoinsów teraz. Radziłbym je trzymać, bo kryptowaluta jest dostępna do zdobycia tylko przez określony czas. Poza tym w skali rocznej będą 30% prowizje za trzymanie waluty na portfelach.

EDIT:
CAPTcoin można wymienić tutaj na BTC, a z BTC na PLN:

Atomic-Trade
Lazy Coins
Coin Swap


RE: CAPTcoin - Zarabiaj na nowej kryptowalucie ! - mucios - 13-08-2014 11:44

(13-08-2014 11:27)czudik napisał(a):  Czym więcej nas będzie tym większy kurs będzie miał CAPTcoin, tak więc zapraszajcie znajomych !

Po czym to wnioskujesz?


RE: CAPTcoin - Zarabiaj na nowej kryptowalucie ! - patulsky1337 - 13-08-2014 11:50

Jak wypłacać? Gdzie wypłacać? Jak wymienić na dolary? Są do tego jakieś e-portfele?

Mógłbyś napisać coś więcej? To na pewno będziesz mógł liczyć na reflink. I jakiś dowód wypłaty i było by jeszcze fajniej Wink


RE: CAPTcoin - Zarabiaj na nowej kryptowalucie ! - Mrostry0407 - 13-08-2014 11:57

(13-08-2014 11:50)patulsky1337 napisał(a):  Jak wypłacać? Gdzie wypłacać? Jak wymienić na dolary? Są do tego jakieś e-portfele?

Mógłbyś napisać coś więcej? To na pewno będziesz mógł liczyć na reflink. I jakiś dowód wypłaty i było by jeszcze fajniej Wink

na stronie podanej jest: https://bitcointalk.org/index.php?topic=683776.0


RE: CAPTcoin - Zarabiaj na nowej kryptowalucie ! - patulsky1337 - 13-08-2014 12:12

Dziękować Smile Ale mam jeszcze jedno pytanie.

Bo nie znalazłem żadnego kantoru co można wymienić tą walutę na USD/PLN+ wypłata na konto bankowe. Wiem, że z BitCoinami tak można było. Jeśli dobrze pamiętam serwis nazywał się liliontransfer tam się wymieniało na kasę po czym można było ją wypłacić.

Czy dla tej waluty też jest jakiś taki kantor?


RE: CAPTcoin - Zarabiaj na nowej kryptowalucie ! - mucios - 13-08-2014 13:02

(13-08-2014 12:12)patulsky1337 napisał(a):  Dziękować Smile Ale mam jeszcze jedno pytanie.

Bo nie znalazłem żadnego kantoru co można wymienić tą walutę na USD/PLN+ wypłata na konto bankowe. Wiem, że z BitCoinami tak można było. Jeśli dobrze pamiętam serwis nazywał się liliontransfer tam się wymieniało na kasę po czym można było ją wypłacić.

Czy dla tej waluty też jest jakiś taki kantor?

Nie ma żadnych kantorów w których wymieniasz tą walutę.
Możesz ją sprzedać na giełdzie coin-swap, po czym wypłacić BTC i je wymienić w kantorze Smile


RE: CAPTcoin - Zarabiaj na nowej kryptowalucie ! - VoreCC - 13-08-2014 13:17

Przecież całą litanię o CAPTcoinie napisał MindRoller w odpowiednim dziale...


RE: CAPTcoin - Zarabiaj na nowej kryptowalucie ! - Fricooo - 13-08-2014 13:29

Dokładnie. Taki sam temat, a nawet wszystko bardziej wyjaśnione jest w odpowiednim dziale, czyli Kryptowaluty.


RE: CAPTcoin - Zarabiaj na nowej kryptowalucie ! - czudik - 13-08-2014 14:58

Nie wszyscy interesują się kryptowalutami i sprawdzają dział Kryptowalut.
Ta według mnie powinna znaleźć się również w tym dziale ponieważ do jej wydobycia nie potrzebujemy koparki ani jakiegoś dobrego PC


RE: CAPTcoin - Zarabiaj na nowej kryptowalucie ! - VoreCC - 13-08-2014 15:38

Zgadzam się, ale powinieneś w takim razie umieścić reffa MindRollera, a nie swojego. No chyba, że wcale nie dbasz o to żeby inni zainteresowali się CAPTcoinami Undecided