Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Problem z rejestracją - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Problem z rejestracją (/Temat-Rozwiazane-Problem-z-rejestracja-959)



[Rozwiązane]Problem z rejestracją - Kris95 - 16-01-2010 23:11

Witam
Dostałem zaproszenie na Lockerz.com od znajomego. Po wypełnieniu wszystkich pól klikam Submit i wyskakuje mi napis na górze strony "Registration was not successful." Próbowałem kod pocztowy dać z kreską, bez kreski, numer telefonu z kierunkowym z zerami, z jednym zerem, bez zer, z plusem i dalej to samo. Czy wie ktoś co z tym zrobić?


RE: Problem z rejestracją - RAQ - 16-01-2010 23:14

Spróbuj wyczyścić ciasteczka, albo inną przeglądarką.


RE: Problem z rejestracją - Kris95 - 16-01-2010 23:24

Próbowałem i dalej to samo


RE: Problem z rejestracją - Alcor - 17-01-2010 02:03

To odczekaj pare godzin, może po pewnym czasie minie ten problem.


RE: Problem z rejestracją - Kris95 - 17-01-2010 02:09

Oby minęło, już 2 dni próbuje


RE: Problem z rejestracją - cubi - 17-01-2010 11:07

mialem to samo nie mialem wpisanego telefonu i kod pocztowy mi znikal to jak wpisalem sam kod to jak weszlem drugi raz do ustawien to mi to znikalo, a jak wpisalem dwie rzeczy naraz to nie zniknelo moze sproboj tak zrobic Tongue


RE: Problem z rejestracją - Kris95 - 17-01-2010 21:28

@cubi ale ja nie moge sie w ogóle zarejestrować na stronie


[Rozwiązane][Rozwiązane]Problem z rejestracją - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.