Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[FACEBOOK] Problem z weryfikacja SMS - rozwiązany. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: [FACEBOOK] Problem z weryfikacja SMS - rozwiązany. (/Temat-FACEBOOK-Problem-z-weryfikacja-SMS-rozwiazany-95895)



[FACEBOOK] Problem z weryfikacja SMS - rozwiązany. - mumminos - 13-08-2014 07:00

Witam Smile jeżeli zły dział, proszę o przeniesienie, jestem nowy i nie ogarniam zbyt na tym forum, szukałem działu "Poradniki" ale owego nie było, sposób banalny, może i dużo osób o nim wie ale Ci którzy nie wiedza to podpowiadam.

Nie oczekuje żadnych pieniędzy od was, po prostu podrzucam sposób, możecie zarzucić reputem Big Grin potrzebny nam będzie :

-chociaż 1 starter, chyba ze nie mamy wpisanego naszego numeru na głównym koncie fejsa

Sposób działa tylko, jeżeli mamy zablokowane dołączanie i wpisywanie się do grup. Jeżeli wyskoczy nam weryfikacja obrazkowa - jest do przejścia, jeżeli mamy wybór imion i nazwisk, istnieje taki temat na forum. Jeżeli niestety wyskoczy wam tak jak mi - żeby wpisać imię i nazwisko osoby, tutaj już niestety nic nie zrobimy, chyba ze dodajemy znajomych tylko ze swojego głównego konta , wtedy mamy pewność ze obejdziemy weryfikacje bo znamy te osoby.

Krok 1 : wchodzimy w Ustawienia

[Obrazek: por1.jpg]


Krok 2 : wchodzimy w "Facebook Mobile"

[Obrazek: por2.jpg]

Krok 3 : ujawnia nam się nasz numer, na koncie na którym mamy blokadę na pisanie/dołączanie do grup. Klikamy po prostu "Usuń" i od tej pory, możemy ponownie ten numer wpisać przy weryfikacji naszego innego konta na fejsie.

[Obrazek: por3.jpg]

Pozdrawiam Smile


RE: [FACEBOOK] Problem z weryfikacja SMS - rozwiązany. - Diler_Szczęścia - 13-08-2014 16:37

Genialne dzięki Big Grin