Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mspartners/learnmoneystrategy - facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Mspartners/learnmoneystrategy - facebook (/Temat-Mspartners-learnmoneystrategy-facebook-95893)

Strony: 1 2


RE: Mspartners/learnmoneystrategy - facebook - badom - 13-08-2014 22:31

(13-08-2014 20:47)daniel42na napisał(a):  Zagrałem kiedyś tak i po 8 czarnym polu po prostu skończyła mi się kasa. Prawdopodobieństwo czegoś takiego na normalnej ruletce jest równe pewnie 0,0000001.
A dokładnie 0,00390625 Big Grin.
MsPartners wypłaca jeszcze w ogóle? Co do uczciwości to wg. mnie ani to, ani PPA (hacki), ani suby nie są uczciwe Smile.


RE: Mspartners/learnmoneystrategy - facebook - Duxone00 - 14-08-2014 11:04

To może i nie Ty jednak widziałem na kilkunastu grupach właśnie opisywaną tą metodę...

od tamtej wpadki przeniosłem się właśnie na live rulete i przeważnie czekałem aż wypadnie 6 razy pod rząd kolor / parzyste / bądź 1-18 19-36

i w tedy stosowałem progresje. granie tym sposobem jeszcze źle się dla mnie nie skończyło gdybym trzymał się swoich zasad i grał tak cały czas było by ok. jednak przeważnie emocje biorą górę i wchodzę za al-in co zazwyczaj kończy się Game-over brak środków na koncie Big Grin

tak z czystej ciekawości ludzie się na to łapią? jakie są mniej więcej zarobki z tego ?


RE: Mspartners/learnmoneystrategy - facebook - Captain - 14-08-2014 21:40

Duxone - Masa ludzi spamuje tym.

Czy ludzie korzystają z tego sposobu? Nie mam pojęcia. MsPartners płaci za same kliknięcia i przekliki, natomiast to czy ktoś skorzysta czy nie, wpływa pewnie na 'jakość ruchu'. Partnerzy którzy dostarczają MsPartners lepszej jakości ruch zarabiają więcej.