Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zabespieczenie konta fb przed weryfikacją zdjęciową - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Zabespieczenie konta fb przed weryfikacją zdjęciową (/Temat-Zabespieczenie-konta-fb-przed-weryfikacja-zdjeciowa-95880)



Zabespieczenie konta fb przed weryfikacją zdjęciową - Kubala94 - 12-08-2014 21:39

Witam, mam pytanie jak wyżej czy da się jakoś zabezpieczyć konto fb przed weryfikacją zdjęciową? Dzisiaj już dwa razy miałem tę weryfikacje ale udało mi się to ominąć Smile lecz nie chcę żeby się to powtarzało...


RE: Zabespieczenie konta fb przed weryfikacją zdjęciową - Admine - 12-08-2014 22:09

Na początek "zabezpieczyć" Wink

Niestety jeszcze nie spotkałem się z zabezpieczeniem przed weryfikacją zdjęciową... Jedynie co to ograniczenia w postaci mniejszego spamu, mniej przyjmować zaproszeń i mniej wysyłać itd.
Poszukaj na forum tutaj pojawiały się w pewnym stopniu pomocne rzeczy w postaci np. programu, który ściąga zdjęcia wszystkich znajomych.

Oznacza to, że miałeś 2 weryfikację na profilu? Czy 2 weryfikację na dwóch zupełnie innych profilach?

Pozdr. Tongue


RE: Zabespieczenie konta fb przed weryfikacją zdjęciową - Janex - 12-08-2014 23:10

Wystarczy nie mieć znajomych na koncie Big Grin


RE: Zabespieczenie konta fb przed weryfikacją zdjęciową - Kubala94 - 13-08-2014 09:16

Sorry "zabezpieczyć" miało być Wink Admine: miałem wczoraj 2 weryfikacje na 1 koncie... ale udało mi się to przejść Big Grin bo miałem tylko do zaznaczenia imiona i nazwiska , a nie wpisywanie wszystkiego , więc zalogowałem się na drugie konto i szukałem w wyszukiwarce tych osób i później po zdjęciach dopasowywałem Wink już ktoś pisał o tym sposobie na forum.. tylko trochę wkurzające to szukanie jest.. Dzięki za info na ten temat. Janex : taa na pewno Big Grin P.S. A i dzisiaj rano miałem jeszcze weryfikacje telefoniczną ale też się udało ;p , ta weryfikacja to małe piwo przy zdjęciowej.