Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Palmbux (Błąd Który Pozwala Na 2X Wiekszy Zarobek) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Palmbux (Błąd Który Pozwala Na 2X Wiekszy Zarobek) (/Temat-Palmbux-Blad-Ktory-Pozwala-Na-2X-Wiekszy-Zarobek-9588)



Palmbux (Błąd Który Pozwala Na 2X Wiekszy Zarobek) - ~fataL - 30-06-2010 21:55

Witam ;]

Na pewno ktoś słyszał o Palmbuxie jest to oczywiście wypłacany bux bo o scamie bym nie pisał ;p

Więc tak:

Palmbux jest to kolejny dobry wypłacalny bux którego można porównać do Neobuxa. Za klik otrzymujemy do 0,008$ , za klik poleconego 50%. Minimum do wypłaty 2$. Największym plusem tego buxa jest to, że wypłata przychodzi bardzo szybko nie wiedziałem żeby ktoś skarżył się na opóźnienie wypłaty. Istnieje możliwość wynajęcia poleconych na 30 dni za 0,3$ gdzie z własnego doświadczenia wiem ,że nawet bez premium opłaca sie wynajmowac znajomych poniewaz użytkownicy którzy nie korzystają 4 dni z serwisu są usuwani z listy poleconych do wynajęcia co daje nam duże prawdopodobieństwo ,że wykupimy aktywnego poleconego.

Najważniejsze informacje:

*Klik własny do 0,008$ (VIP 0,1$)
*Klik poleconego 50% (VIP 100%)
*Min. do wypłaty 2$
*Wypłata natychmastowa na paypal lub alertpay
*Ilość reklam 4 lecz dzięki mojej pomocy bedziecie mieć ok 14 REKLAM DZIENNIE.


ZAPRASZAM DO REJESTRACJI Z MOJEGO LINKA:
Polecam Rejestrować Się z Tego Linka



lub czysty link: http://www.palmbux.com

DALSZE KROKI:

Gdy zostaniecie już posiadaczami waszego konta w zakładce VIEW ADS będzie z 4-5 reklam gdy już je wyklikacie nie wylogowujecie się lecz wchodźcie po kolei w każdy link który podaje na dole. Są to linki dla kont premium to jest właśnie ten błąd w buxie klikam już w nie prawie 2 miesiące i otrzymuje wypłatę bez problemu i to w tym fajne, że jako zwykły użytkownik mamy więcej reklam niż użytkownik premium ;]



PalmBux Reklama 1
PalmBux Reklama 2
PalmBux Reklama 3
PalmBux Reklama 4
PalmBux Reklama 5
PalmBux Reklama 6
PalmBux Reklama 7
PalmBux Reklama 8
PalmBux Reklama 9
PalmBux Reklama 10


No TO Macie Reklamy dzienne + Te Które Podałem Wszystkie Działają.


RE: Palmbux (Wykryłem Błąd Który Pozwala Na 2X Wiekszy Zarobek) - Lev - 30-06-2010 21:58

Zachęcające, kuszące, wspaniałe, ekscytujące, emocjonalne Smile

Informacja przydatna dla user'ów Tongue
Wiesz... Jednak się zarejestruję Smile


RE: Palmbux (Wykryłem Błąd Który Pozwala Na 2X Wiekszy Zarobek) - KoGi - 30-06-2010 22:03

No sztosik + leci dla ciebie jest 3 razy wiecej reklam niz poprzednio Big Grin zajebiaszczo Big Grin Big Grin


RE: Palmbux (Wykryłem Błąd Który Pozwala Na 2X Wiekszy Zarobek) - ketrab - 30-06-2010 22:32

bedziesz aktualizował te reklamy ?


RE: Palmbux (Błąd Który Pozwala Na 2X Wiekszy Zarobek) - Czarny767 - 01-07-2010 12:12

Ohohoh,wczoraj działały te reklamy,ale dzisiaj już nie.Może się dowiedzieli? ;D Może znaleźli te błędy? Smile


RE: Palmbux (Błąd Który Pozwala Na 2X Wiekszy Zarobek) - Lev - 01-07-2010 12:21

Poczekajmy. ~fatal niedługo tu zajrzy i wtedy wszystko się wyjaśni Smile Zapewne reklam będzie więcej Smile


Palmbux (Błąd Który Pozwala Na 2X Wiekszy Zarobek) - DDK - 25-02-2012 14:33

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.