Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Admine - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Admine (/Temat-Dziennik-Admine-95878)

Strony: 1 2 3


Odp: Dziennik Admine - broofie - 31-08-2014 09:36

Sprzedajesz cos w postaci tekstu, przedmiotu fizycznego czy moze jakies licencje na programy?


RE: Dziennik Admine - Arivi - 31-08-2014 15:32

Napisz do mnie może kupie to coś od Ciebie xD

a tak serio to się dziwie czemu nie chcesz poświęcić z 10h w jeden dzień i zarobić na tym kupe hajsu.

Jakie są koszty wyprodukowania tego czegoś?


Odp: RE: Dziennik Admine - broofie - 31-08-2014 15:38

(31-08-2014 15:32)Arivi napisał(a):  Napisz do mnie może kupie to coś od Ciebie xD

a tak serio to się dziwie czemu nie chcesz poświęcić z 10h w jeden dzień i zarobić na tym kupe hajsu.

Jakie są koszty wyprodukowania tego czegoś?

Na moje oko jest to sprzedaz licencji do jakiegos programu. Albo sprzedaz jakiegos buga w grze, nie wiem Smile
Tez mnie dziwi fakt, ze autor nie poswieci troche wiecej czasu na sprzedaz produktu, skoro w 10min zgarnia 150zl.

Tapniete z telefonu


Odp: Dziennik Admine - broofie - 06-09-2014 12:16

Czemu nie kontynuujesz dziennika? Bardzo fajnie obserwuje sie dziennik z konkretnymi kwotami.

Tapniete z telefonu


RE: Dziennik Admine - 4funsecond - 06-09-2014 19:33

Przecież widać że to fake...


RE: Dziennik Admine - Admine - 07-09-2014 12:25

Siemka! Ostatnio nie aktualizuję dziennika, ponieważ nie zabrałem się nadal za to na poważnie Lol Nie chcę mi się reklamować itd. Mam kolesia co stale bierzę stąd coś tam kasy wpada. Dla tych co pytają:
"a tak serio to się dziwie czemu nie chcesz poświęcić z 10h w jeden dzień i zarobić na tym kupe hajsu."

Odpowiedź jest prosta, ponieważ to jest tak, że jak jest klient zarabiam. Gdybym mógł cały czas pracować i zgarniać taką kasę to bym siedział 24h Wink Nie jest tak fajnie jak się wydaję. Gdy jest klient poświęcając ok. 10 minut mam ok. 50-100 zł.

Ostatnio 2 dni temu stały klient "robił zakupy" i w 10 min. wpadło 90 zł. SS dam jak dodam kasę na konto PSC.

Pozdro! Jerk


Odp: RE: Dziennik Admine - broofie - 07-09-2014 13:34

(07-09-2014 12:25)Admine napisał(a):  Siemka! Ostatnio nie aktualizuję dziennika, ponieważ nie zabrałem się nadal za to na poważnie Lol Nie chcę mi się reklamować itd. Mam kolesia co stale bierzę stąd coś tam kasy wpada. Dla tych co pytają:
"a tak serio to się dziwie czemu nie chcesz poświęcić z 10h w jeden dzień i zarobić na tym kupe hajsu."

Odpowiedź jest prosta, ponieważ to jest tak, że jak jest klient zarabiam. Gdybym mógł cały czas pracować i zgarniać taką kasę to bym siedział 24h Wink Nie jest tak fajnie jak się wydaję. Gdy jest klient poświęcając ok. 10 minut mam ok. 50-100 zł.

Ostatnio 2 dni temu stały klient "robił zakupy" i w 10 min. wpadło 90 zł. SS dam jak dodam kasę na konto PSC.

Pozdro! Jerk

Skoro to, w ile i ile zarobisz nie zalezy od ciebie, to pisanie w stylu "zarobilem 100zl w 5 minut" jest co najmniej bez sensu. To tak, jakby dealer samochodowy powiedzial, ze zarobil 300.000k w 15min bo tyle zajela transakcja i formalnosc papierkowa.

Tapniete z telefonu


RE: Dziennik Admine - Admine - 08-09-2014 20:22

Dobra, dziś 1 klient stały 40 zł wpada - zajęło wykonanie mi 3 minuty.

broofie będę inaczej pisał Tongue


RE: Dziennik Admine - Admine - 09-09-2014 20:02

Dzisiejszy dzień dopiero zacząłem działać:
[Obrazek: 23728662127843639423.png]

Wykonanie zajeło 4-5 minut. Ten dzień jeszcze się nie skończył, więc coś wpadnie Big Grin

Nie wszystkie kody walę na konto, dlatego SSów codziennie nie wklejam bo je wykorzystuję lub sprzedaję Wink

Pozdr.

EDIT:

Dodatkowo 30 zł wpadło Wink


RE: Dziennik Admine - Admine - 14-09-2014 19:14

Przed chwilą pojawił się klient - 75 zł wpada, wykonanie zajeło 5 minut Big Grin