Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Minecraft premium czy to się oplaca? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Minecraft (/Forum-Minecraft-270)
+--- Wątek: Minecraft premium czy to się oplaca? (/Temat-Minecraft-premium-czy-to-sie-oplaca-95865)

Strony: 1 2


Minecraft premium czy to się oplaca? - Adriano42 - 12-08-2014 19:07

Witam, 100 złotych za Minecrafta jakoś mi nie bardzo pasuje:/ Tym bardziej, że potrzebny mi premium tylko aby grać na serwerze klanowym i tyle. Niema sensu wydawać 100 złotych skoro i tak mógłbym grać non-premium.

Ale czy jeśli kupie konto premium, za kilka złotych, którego używa kilkanaście osób i bede grał nic się nie stanie? Na serwerze jest normalna rejestracja (/register swoje hasło) i logowanie /login hasło więc nikt niemialby dostępu do mojego konta na serwerzeSmile Czy ja dobrze rozumuje czy nie?


Odp: Minecraft premium czy to się oplaca? - KarolD - 12-08-2014 21:15

Ja mam konto za pare zl i oryginalne z minecraft.net to za pare zl działa ale skina ani hasła nie zmienisz


RE: Minecraft premium czy to się oplaca? - Adriano42 - 13-08-2014 07:08

(12-08-2014 21:15)KarolD napisał(a):  Ja mam konto za pare zl i oryginalne z minecraft.net to za pare zl działa ale skina ani hasła nie zmienisz

Hasła na stronie? A tak to na każdym serwerze i tak każdy może swoje wpisaćSmile


Odp: RE: Minecraft premium czy to się oplaca? - Miciu - 13-08-2014 07:37

(13-08-2014 07:08)Adriano42 napisał(a):  
(12-08-2014 21:15)KarolD napisał(a):  Ja mam konto za pare zl i oryginalne z minecraft.net to za pare zl działa ale skina ani hasła nie zmienisz

Hasła na stronie? A tak to na każdym serwerze i tak każdy może swoje wpisaćSmile
Tak, taka jest polityka używania kont współdzielonych.

Wysłane z mojej Xperii Arc S za pomocą Tapatalka 4


RE: Minecraft premium czy to się oplaca? - Adriano42 - 13-08-2014 19:50

(13-08-2014 07:37)Miciu napisał(a):  
(13-08-2014 07:08)Adriano42 napisał(a):  
(12-08-2014 21:15)KarolD napisał(a):  Ja mam konto za pare zl i oryginalne z minecraft.net to za pare zl działa ale skina ani hasła nie zmienisz

Hasła na stronie? A tak to na każdym serwerze i tak każdy może swoje wpisaćSmile
Tak, taka jest polityka używania kont współdzielonych.

Wysłane z mojej Xperii Arc S za pomocą Tapatalka 4

Czyli akurat w moim wypadku to się jak najbardziej opłaca?


RE: Minecraft premium czy to się oplaca? - Adriano42 - 13-08-2014 20:55

Sorka, post można skasować.


RE: Minecraft premium czy to się oplaca? - Mwapl - 13-08-2014 22:08

Ja nie polecam takich kont bo nie możesz zmieniać skina i nicku + hasło może zostać zmienione przez pierwotnego właściciela konta i wtedy nie możesz się zalogować i nie możesz nic z tym zrobić. Itemy na serwerach przepadają.


RE: Minecraft premium czy to się oplaca? - Matejkos11 - 27-08-2014 16:34

Jak wyżej jeśli już chcesz grać to może warto zainwestować tą 100 raz i potem mieć spokojną głowę że coś się sypnie i nie będzie dostęp. 100 zł przy obecnych produkcjach wcale nie jest jakąś wielką kwotą tym bardziej że nie skończy się tak jak na wielkich produkcjach tylko tą wersją ale są updaty.


RE: Minecraft premium czy to się oplaca? - Michal223 - 24-10-2014 23:09

Według mnie opłaca się kupić nie musisz kombinować z pirackimi launcherami oraz wchodzisz bez problemu na wszystkie serwery. I oczywiście kupuj tylko na oficjalnej stronie. Lepiej dać trochę więcej i mieć pewność, że nagle nie stracisz konta.


RE: Minecraft premium czy to się oplaca? - rojcio - 23-03-2015 20:53

Lepiej mieć oryginał i dowolnie sobie zmieniać skiny i wybrać swój nick. Oczywiście jeżeli mało grasz to nie ma sensu.