Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szybki, stabilny i tani hosting pod Wordpressa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Szybki, stabilny i tani hosting pod Wordpressa (/Temat-Szybki-stabilny-i-tani-hosting-pod-Wordpressa-95836)

Strony: 1 2


Szybki, stabilny i tani hosting pod Wordpressa - Radiant - 12-08-2014 12:30

Witajcie!

Zamierzam spróbować swoich sił w PPA.
Mam problem z doborem odpowiedniego hostingu.
Mój obecny budżet to około 60 PLN.

Całość będzie hulać na Wordpressie, ciężko mi przewidzieć jaki będzie traffic.
Domena oczywiście *.com.

Do tej pory przeglądałem oferty od:
- biznes-host.pl
- ovh.pl
- mintshost.pl
- superhost.pl

Ma być szybko, stabilnie i przede wszystkim tanio.
Dobry support również się przyda.

Nie bardzo wiem na co się zdecydować.

Z góry dziękuję za pomoc.


RE: Szybki, stabilny i tani hosting pod Wordpressa - Puciek - 12-08-2014 13:01

Osobiście polecam mintshost.pl Problemów nie miałem jakichkolwiek. Support na jedno moje zapytanie odpowiedział w dosłownie minutę Cool


RE: Szybki, stabilny i tani hosting pod Wordpressa - lakerr - 12-08-2014 14:56

hostwinds.com


RE: Szybki, stabilny i tani hosting pod Wordpressa - Radiant - 12-08-2014 14:56

OK, chyba zdecyduję się na mintshost.pl Smile

A tak z innej beczki, przy rejestracji domen itp. podajecie swoje autentyczne dane czy fikcyjne?

Dość mocno cenię swoją prywatność a poza tym nie chcę być póżniej bombardowany telefonami od konsultantów.


RE: Szybki, stabilny i tani hosting pod Wordpressa - lakerr - 12-08-2014 14:59

Ja zawsze zaznaczam ID protection


RE: Szybki, stabilny i tani hosting pod Wordpressa - gitarka112 - 21-08-2014 11:22

Dodam dla innych że najlepszym rowiązaniem jest hosting na mintshost.pl a domena na superhost.pl


RE: Szybki, stabilny i tani hosting pod Wordpressa - Leśniczy - 22-08-2014 19:14

Mintshost Ci polecam, sprawdziłem przed nimi kilkanaście hostingów i koniec końców wylądowałem u nich. Kod rabatowy i masz 30% taniej, a jak jeszcze kupisz wPLN po przeliczniku 0.6 to już w ogóle, za 60zł można poszaleć.


RE: Szybki, stabilny i tani hosting pod Wordpressa - Matixio - 23-08-2014 08:25

Ja od siebie polecam webd.pl


RE: Szybki, stabilny i tani hosting pod Wordpressa - Roro - 23-08-2014 08:29

(22-08-2014 19:14)Leśniczy napisał(a):  Mintshost Ci polecam, sprawdziłem przed nimi kilkanaście hostingów i koniec końców wylądowałem u nich. Kod rabatowy i masz 30% taniej, a jak jeszcze kupisz wPLN po przeliczniku 0.6 to już w ogóle, za 60zł można poszaleć.

Również polecam ten hosting , super przelicznik cena/jakość Wink


RE: Szybki, stabilny i tani hosting pod Wordpressa - linoskoczek - 23-08-2014 12:28

Mintshost na początek będzie idealny. Domenę brałbym w OVH, albo kupując wPLN odemnie w Mintshost (zależnie, gdzie wyjdzie taniej). Nie wiąż się z ofertami typu "kup domenę za 0zł", bo potem przedłużając ją na drugi rok będziesz płacił ponad 100zł, co się kompletnie nie opłaca.