Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uczciwy Cheats :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Uczciwy Cheats :) (/Temat-Uczciwy-Cheats-95834)

Strony: 1 2


Uczciwy Cheats :) - cheats - 12-08-2014 11:59

Witam Wink

Dzisiaj postanowiłem że porzucę wszelakie Hacki sracki, PPA, i inne abstrakcyjne metody wyłudzanie hajsu.

Jak dotąd zarobiłem na PPA, PPI, PPC i na Layoucie od "Instata" Prawie 8,000tys zł.
Szczerze to do dzisiaj nie wiem gdzie się podział ten hajs, imprezaimprezaimpreza no cóż, zostało marne kilka stówek Big Grin

TAK. Te - Wygraj AirMaxy od instanta. To moja sprawka. I za każdy lead miałem 0,50gr Big Grin Także dzięki za promowanie. Smile

No ale od dzisiaj uczciwy sposób. Oczywiście tamte sposoby też były w świetle prawa legalne, ale moim zdaniem niemoralne :]

No i czym ja się teraz zajmę?

- Startupy (Mam kilka ciekawych pomysłów) *potrzebuje również dobrego programisty.*
- Filmiki Na YT, aa taka tam głupia nisza, bardziej dla rozrywki niż dla hajsu.

No dobra, na razie postaram się skupić na start-up'ie.

CEL:
Do końca wakacji skończyć zupełnie ten właśnie mały portalik.

Dużo myślałem, aby uzyskać dofinansowanie, no ale w przypadku prywatnych inwestorów zazwyczaj jest to 30% na oddanie im z zysku.
Myślę że dam radę jakoś poradzić sobie sam, bez żadnych inwestorów.

O dzienniku:

Wpisy będę umieszczał pod koniec dnia, o tym co udało mi się zrobić każdego dnia Big Grin

Sex


RE: Uczciwy Cheats :) - konrad123456789 - 12-08-2014 12:22

Powodzenia !


RE: Uczciwy Cheats :) - Dante_/ - 12-08-2014 13:28

Życzę powodzenia i miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie po Twojej myśli.


RE: Uczciwy Cheats :) - mysc - 12-08-2014 13:48

(12-08-2014 11:59)cheats napisał(a):  ...
Jak dotąd zarobiłem na PPA, PPI, PPC i na Layoucie od "Instata" Prawie 8,000tys zł.
Szczerze to do dzisiaj nie wiem gdzie się podział ten hajs, imprezaimprezaimpreza no cóż, zostało marne kilka stówek Big Grin
...

Hehe, w sensie, ze 8 mln tak ?;pp


RE: Uczciwy Cheats :) - rkac1997 - 12-08-2014 13:55

(12-08-2014 13:48)mysc napisał(a):  
(12-08-2014 11:59)cheats napisał(a):  ...
Jak dotąd zarobiłem na PPA, PPI, PPC i na Layoucie od "Instata" Prawie 8,000tys zł.
Szczerze to do dzisiaj nie wiem gdzie się podział ten hajs, imprezaimprezaimpreza no cóż, zostało marne kilka stówek Big Grin
...

Hehe, w sensie, ze 8 mln tak ?;pp

Nie napisał 8000 tyś , tylko 8,000 tysięcy a to jest różnica TongueTongueTongue


RE: Uczciwy Cheats :) - cheats - 12-08-2014 14:03

Hehe Jeden przecinek a ile zamieszania Big Grin

Do chaty wszedł myśliwy na głowie, miał czapkę na nogach, nowe buty, z cholewkami w zębach, papieros w oczach, świeciła mu radość Big Grin


RE: Uczciwy Cheats :) - ZexKox - 12-08-2014 14:28

Powodzenia ci życzę Smile

PS. Jak szukasz jeszcze programisty to możesz się odezwać na PW Wink


RE: Uczciwy Cheats :) - badom - 12-08-2014 14:43

Powodzenia Smile.
Aktualnie też szukam sposobów jak zarobić bez robienia ludzi w balona, więc jak będziesz kogoś potrzebował do pomocy to pisz Smile.


RE: Uczciwy Cheats :) - ZbysiuK - 12-08-2014 19:04

Powodzenia.

Ja po uzbieraniu 1500 złoty na firesubie uznałem, że to jest nieludzkie tak oszukiwać i zająłem się skracaniem na wielką skalę oraz BitCoinami Wink


RE: Uczciwy Cheats :) - cheats - 12-08-2014 19:08

Cytat:zająłem się skracaniem na wielką skalę

I ile wyciągasz miesięcznie/dziennie ze skracania ? Wink