Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paypal - wymienię dolary na euro ($ - €) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Paypal - wymienię dolary na euro ($ - €) (/Temat-Paypal-wymienie-dolary-na-euro-%E2%82%AC-95806)



Paypal - wymienię dolary na euro ($ - €) - Fajka - 11-08-2014 21:23

Wymienię 405 dolarów na 305 Euro na Paypalu, tylko z zaufanymi użytkownikami. Osobom z lepsza reputacją / stażem mogę wysłać pierwszy (Elita / modzi / itp)
Kontakt PW.
Ja wysyłam 405 $ PP
Chcę 305 € PP


RE: Paypal - wymienię dolary na euro ($ - €) - dzemba - 12-08-2014 09:51

Przecież możesz wymienić za pomocą wbudowanego kantoru...


RE: Paypal - wymienię dolary na euro ($ - €) - Fajka - 13-08-2014 22:21

I stracić na tym 50 PLN, względem tego co proponuję. Druga osoba jeżeli by chciała taką kwotę wymienić drugie 50 PLN. Po co skorzystać z forum i poszukać chętnego... Jak nikogo nie znajdę pewnie niestety tak zrobię.


Paypal - wymienię dolary na euro ($ - €) - surfer0700 - 07-12-2014 16:53

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.