Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak nagrody - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Brak nagrody (/Temat-Brak-nagrody-95784)



Brak nagrody - LeftwardBus88 - 11-08-2014 15:18

Ponad tydzień temu napisał do zuhsma, że nie dostałem nagrody za restock z lipca a dokładnie tydzień dostałem odpowiedź, że zuhsm zobaczy i zweryfikuję sprawę i aż do dziś nie dostałem odpowidź i nagrody.Czy ktoś jeszcze tak ma?


RE: Brak nagrody - Daniello95 - 12-08-2014 09:03

Identyczna sprawa co moja. Nagroda mogłaby przyjść nawet pod koniec sierpnia, tylko najgorsze jest to że brak pkt z Unboxingu, a akurat 7k mi braknie do upatrzonej nagrody póki co.


RE: Brak nagrody - KarolD - 12-08-2014 09:10

U mnie tak samo nie dostałem nagrody z czerwca dokładnie noża - wcześniej już dostawałem nagrody a teraz nie.


RE: Brak nagrody - idefikx - 12-08-2014 11:27

Tak samo ;_;


RE: Brak nagrody - majeros - 12-08-2014 12:49

A mnie Zuhsm zrobił w uja...Wygrałem pena 8GB w konkursie sms (kilka smsów wysłałem)Było to na początku lipca.Jakieś 2 tygodnie temu Zuhsm napisał:majeros wyślę Ci bo odnalazłem info o nagrodzie.Do dziś nie dostałem ani infa ani nagrody...Kilka dni temu napisałem maila dzie jest moja nagroda i ch** nie mam żadnej odpowiedzi a niby miał odpowiadać.Oszust i tyle przetrzymuje te nagrody jak najdłużej żebyśmy o nich zapomnieli...Pozdro dla takiego ""Admina""...


RE: Brak nagrody - SmigolMarek - 12-08-2014 14:05

Ja też jeszcze nie dostalem nagrody z 5 lipca


RE: Brak nagrody - cropeq - 12-08-2014 18:45

ja czekam jeszcze na pendrive z czerwca...


Brak nagrody - Admin - 19-01-2015 16:34

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.