Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lockerz.com is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Lockerz.com is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit. (/Temat-Lockerz-com-is-temporarily-down-for-upgrades-Please-check-back-in-a-bit-9573)



Lockerz.com is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit. - SupeRLokeR - 30-06-2010 17:45

Teraz! Własnie nie da się wejsc na lockerz! To nie jest ban...To wprowadzanie nowych zmian. Juz niedlugo nowe sposoby zarabianie PTZ bedą włączone. Wszyscy bedą heppy i pozostawią swoją żone.
[Obrazek: topLogo.gif]


RE: Lockerz.com is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit. - MotorniczyTramwaju - 30-06-2010 17:47

Miejmy nadzieję, ja mam jeszcze dużo filmów do obejrzenia, może przedłużą ptz x3


RE: Lockerz.com is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit. - Czarny767 - 30-06-2010 17:51

Ja jestem w trakcie oglądania Smile


RE: Lockerz.com is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit. - MotorniczyTramwaju - 30-06-2010 17:53

Nie wyświetli Ci się captcha, sam oglądałem gdy wyłączyli Tongue


RE: Lockerz.com is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit. - Siom - 30-06-2010 17:55

Ja nie jestem happy z wprowadzania nowych sposobów na zarabianie, bo oni automatycznie podnoszą ceny i wszystko się wyrównuje tylko więcej czasu trzeba spędzić na lockerz Undecided


RE: Lockerz.com is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit. - tyndyk23 - 30-06-2010 17:57

To dobra i zła wiadomość. Dobra jest taka że nie trzeba kampić na restock a zła że ptz nie można wbijaćSmile


RE: Lockerz.com is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit. - MR_WHITE - 30-06-2010 17:58

Bądźmy dobrej nadziei
Ciekawe czy już dodają te nowe sposoby na zarabianie PTZ

*** O lockerz już działa jak na razie nic nowego nie zauważyłem


RE: Lockerz.com is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit. - wodnik1990 - 30-06-2010 18:00

Już wszystko działaWink


RE: Lockerz.com is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit. - MotorniczyTramwaju - 30-06-2010 18:01

No i na razie nic więcej oprócz nowych filmów...


RE: Lockerz.com is temporarily down for upgrades.Please check back in a bit. - Lev - 30-06-2010 18:01

No zobaczymy. Może być ciekawie, bardzo ciekawie...