Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zakładanie kont FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zakładanie kont FB (/Temat-Zakladanie-kont-FB-95711)

Strony: 1 2


Zakładanie kont FB - Admine - 10-08-2014 14:18

Siemka, wie ktoś może jak zakładać konta żeby nie było trzeba podawać numeru tel, czyli weryfikacji? Mam neostradę co oznacza, że zmieniać IP mogę.

Daję rep. za pomoc Big Grin

Dzięki i pozdr.


RE: Zakładanie kont FB - VoreCC - 11-08-2014 16:37

Zainstaluj HOLA! dodatek http://hola.org/
Jedna flaga= jedno proxy
Teraz otwierasz nowe okno prywatne- czyścisz ciasteczka- zmieniasz IP- zakładasz konto- zamykasz okno

I tak w kółko Wink


RE: Zakładanie kont FB - smagalaz - 11-08-2014 18:53

Dokładnie, do tego nie przesadzaj z ilością zapraszanych osób / 24h, oczywiście o ile zamierzasz to robić. Przeholowanie często wiąże się z koniecznością zweryfikowania konta telefonicznie.


RE: Zakładanie kont FB - VoreCC - 11-08-2014 19:42

Ostatnio założyłem w ten sposób konto, mimo że ostatnio nie zarabiam na facebooku. Wytrzymało 120 grup, tydzień ostrego spamowania i 300 znajomych. Nieźle, co nie? Cool A to wszystko bez wer. telefonicznej (jestem leniwy Big Grin )


RE: Zakładanie kont FB - Admine - 11-08-2014 21:40

Dzięki wam za odp. Big Grin Reputy lecą.

Zapraszać nie będę tylko przyjmować. Wiecie ile na 24h czy coś najlepiej przyjać zaproszeń żeby nie dostać bana/weryfikacji?


RE: Zakładanie kont FB - smagalaz - 12-08-2014 06:51

Na świeżych, 3-4 dniowych kontach akceptuję 30-40 zaproszeń jednorazowo. Na większych (~300 znajomych, choć staż podobny) klikam po 50 jednorazowo i też jest ok.

Niewielkie liczby, ale zaproszenia zazwyczaj można zaakceptować kiedy się chce (tj. ludzie ich za często nie usuwają). Po co nadstawiać kark Smile


RE: Zakładanie kont FB - VoreCC - 12-08-2014 08:18

Jeśli nie spamujesz spokojnie można i 200 akceptować, nie możesz być tylko dla nich "podejrzany" Smile No i pamiętaj o trybie prywatnym i czyszczeniu ciasteczek


RE: Zakładanie kont FB - Admine - 12-08-2014 12:02

Dzięki a odp. Wink

Co do zaproszeń to nie będę spamował nigdzie w grupach bo konta będą moje i zapraszał z nich właśnie na konto te które chcę Wink W ten sposób nikt nie będzie odrzucał ani nic Wink


Co do trybie prywatnym to ok, ale tam ciasteczka usuwają się same, więc o co kaman z czyszczeniem ? Wink


RE: Zakładanie kont FB - VoreCC - 12-08-2014 13:31

Nie usuwają się same Wink Jakieś ciastka zawsze zostają, to właśnie ten podstawowy błąd


RE: Zakładanie kont FB - woffer - 12-08-2014 16:14

Wypróbowałem ten sposób i nadal za każdym razem dostaję weryfikacje na start. Co robię źle?