Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jura-Park - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jura-Park (/Temat-Jura-Park-95694)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - Shadow271 - 11-08-2014 14:15

W takich programach powinno sie inwestowac kwoty, z ktorych ewentualna strata mozemy sie pogodzic.


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - ZbysiuK - 11-08-2014 14:31

Dokładnie jak kolega wyżej.

Ja i tak raczej bym poczekał z 2 tygodnie, albo obczaił całą stronę.
Tzn dowiedział się kim jest admin, jakie miał projekty itd.

------

Wczoraj się napaliłem na tą stronkę. Mam zamiar wpłacić 110$, ale dopiero gdy stronka okaże się stabilna. Bo równie dobrze mogą nazbierać do 10.000$ wypłacić 100$ i się zwinąć, pod pretekstem schakowania systemów Smile

Na razie na goldenchase jestem na wysokim plusie, więc nie będę się martwił jeśli by Jura-Park padło ,wpłacając 110$, które w około miesiąc odzyskam.

Według mnie :

• Zaczekajmy wszyscy do rozwoju stronki niech trochę wypłacą, nie ma się co spieszyć jeśli okaże się stabilna powinna spokojnie postać 6 miesięcy.

• Jeśli zdecydujemy się wpłacić i będziemy pewni to wpłaćmy większą sumę by potem nie żałować.
(55% więcej) Jeśli serwis ma stać długo.

Myślę, że trochę to uściśliłem. Smile


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - rogrip - 11-08-2014 14:33

(11-08-2014 13:40)kolorpurpury napisał(a):  
(11-08-2014 13:05)rogrip napisał(a):  
(11-08-2014 06:57)Shadow271 napisał(a):  
(11-08-2014 06:50)overlord25 napisał(a):  Porównując tą stronę do goldenchase albo golden-cowns to jakaś tragedia za 100 tysięcy gold krasnal Happy w golden chase produkuje w ciągu godziny 12000 krystałów a w golden-cows krowa czerwona 9650 mleka a Jura-Park 5835 jajSmile więc 2 razy mniej niż golden chase to pewnie inwestycja zwróci się po 6 miesiącachRolleyes
Dokładnie, tutaj jest dużo mniejsza produkcja.
A tak po za tym wyliczacie 40$ na dzien, tak ale do wypłat trafia tylko 30 % tego czyli 12$, a pozostałe 28$ trafia do reinwestycji.

I tutaj masz rację,zapomniałem o tym ze 70% na re inwestycje a do wypłat tylko 30% moja winaBig Grin
Ale ja tam podchodzę do tego bardzo ostrożnie już się przejechałem na jednym takim serwisie, który nadal działa użytkowników przybywa, rezerwa się zwieksza, wypłaty niby też tylko, czego ja nie mogę wypłacić i też nie ma PP czy jakiś tam wydziwień .Ma dużo bonusów co godzinne, dzienne,Orzeł czy reszka itd, coś podobnego do tego. A co do Goldenchase właśnie PP i brak takich głupich bonusów czyni je jedną z lepszych stron, która działa już od dłuższego czasu, bo nie wydaje Golda na byle co nie trwoni $$$ na głupoty,a co do tej gry to się okaże ile potrwa jak ma działać tyle co Goldenchase to jeszcze da zarobić a rezerwa 185$ to nie robi na mnie wrażenia jak będzie mini 50.000$$$ i będę widział ludzi którzy wypłacają dzień w dzień jakieś tam $$$ to wtedy pewnie wejdę z większą kwotą, a tak to nie mam sensuTongue

W goldenchase nie ma tylu bonusów niby ale jednak jest kilka różnic między tymi grami które nie koniecznie stawiają Jura Park niżej niż goldenchase.
  • Na goldenchase referral competition bonus jest teraz potężny. Skąd na to kasa?
  • W goldenchase za wpłatę poleconego dostajesz 30% golda. Tutaj 10%.
  • W goldenchase nie ma reklam na stronie. Tutaj jeżeli użytkownicy wykupią wszystkie reklamy strona zarobi około 50$ tygodniowo DODATKOWO. Zawsze to jest dodatkowy hajs a im więcej ludzi tym zapewne droższa będzie reklama.
  • Jest tu więcej gier. Wiadomo, że na plusie zawsze w grach jest strona.
  • Produkcja jest mniejsza o wiele niż w Goldenchase ale to się pewnie wyrównuje potrzebą Krasnali PP
  • Co prawda to dopiero startuje ale pytanie czy to plus czy minus, bo goldenchase ma już mnóstwo użytkowników, którzy są grubo na plusie i zarabiają bardzo konkretne pieniądze nic już nie wpłacając. Wiadomo, że jeśli strona ma się utrzymać długo to kto pierwszy ten lepszy a Ci co już wiedzą o Jura Park są pierwsi.
  • Tu jest co prawda więcej bonusów na darmowy gold, ale są one bardzo znikome. Co to daje? Po pierwsze przyciąga użytkowników, którzy może nigdy nie wpłacą kasy ale będą tam siedzieć i klikać w te bonusy, więc spędzą czas na stronie. REKLAMA wtedy będzie bardziej wartościowa i na pewno więcej ludzi się na nią skusi i jej wartość zwiększa się dzięki temu a z tych bonusów strona raczej nie będzie bardzo tracić Tongue

Ryzyko jest zawsze ale ja liczyłem, że 50$ zwróci mi się w około 3 miesiące. Na goldenchase jestem 40$ do przodu więc spokojnie mogę tu zainwestować z 50 a nawet może i z 75$. Myślę, że 3 miesiące wytrzyma bez problemu. Mam nadzieję, że dłużej.
Golden-cows, które opiera się tylko na BTC dużo mniej popularnej walucie trzyma się nadal dość dobrze.

Oczywiście masz rację co do Goldenchase ale to chyba nie twoje słowa, bo ktoś to juz powiedział o referral competiton a ty mówiłeś z tego co mi się zdaje co innego, ze gra może pociągnąć jeszcze bardzo długo, ale to już inna historia. Kaźdy ma swój rozum i zrobi co będzie chciał , a co do tego czy ktoś kto wejdzie pierwszy i zarobi więcej to się nie zgodzę, a wiesz dlaczego bo , pieniądz, robi pieniądz , a z pustego to nawet salomon nie zarobi i ten kto nic nie zainwestuje na 90% nic nie zarobi nawet za rok , chyba ze znajdzie osoby które zrobią to za niego ale to nie jest takie proste i jak wszytko wymaga czasuBig Grin
A tak przy okazji trochę o bonusach w Goldenchase Panie koloponuryTongue
Payment points are charged for:
Deposit by a referral of the 1st level, 30% goes to points;
Deposit by a referral of the 2nd level, 10% goes to points;
Deposit by a referral of the 3rd level, 5% goes to points;
Depositing by any participant 5% of the deposit sum it is divided among all participants who were active during 24х hours;

30% to się dostaje PP(Paymentpoints) a nie golda
Golda dostajemy jak wszędzie 10% od wpłaty poleconego.Np teraz polecony wpłacił 82$ i dostał 444850 na swoje konto a ja dostałem ;

[Obrazek: polecony.jpg]
(11-08-2014 14:15)Shadow271 napisał(a):  W takich programach powinno sie inwestowac kwoty, z ktorych ewentualna strata mozemy sie pogodzic.
Na ten temat, też można dyskutować wiele dni, gdyż wszytko zależy od obranej strategi. Ja wolę poczekać poobserwować jak się sytuacja rozwinie, a nie wchodzić wszędzie, gdzie popadnie i wydawać niepotrzebnie kasy, bo co ci z tego ze zarobisz na Goldenchase a tutaj np stracisz??
Szkoda czasu na takie inwestycje, według mnie oczywiście, bo w Goldenchase trzeba było czekać min 2 miesiące na odzyskanie kasy(ja już jestem na dużym +++) i teraz tutaj jakieś dajmy na to 3 jeśli ta gra tyle wytrzyma, a co jeśli nie???? Stracisz kasę i pół roku a w najlepszym wypadku zarobisz 100$>
Lepiej dobierać inwestycje z głową nie podejmować pochopnie decyzji, bo jaka by nie było gramy po to żeby samemu coś zarobić a nie kogoś dorobićTongue
Jest wiele innych gier w które na pewno nie padną i w których można zarobić parę stówek miesięcznie ale tak jak powiedziałem bez wkładu własnego jest bardzo ciężko, bo z pustego nawet Salomon nie nalejeTongue


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - Shadow271 - 11-08-2014 14:40

rogrip troche sie rozpisales Big Grin oczywiscie sie z toba zgodze. Sam na razie bede zbieral gold z bonusow a tak 2-4 tygodnie jak strona nie padnie to i cos zaiwestuje


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - patryk6176 - 11-08-2014 14:56

Ja wam polecam grać w oprzeł czy reszka od wczoraj mam 750pkt z samych bonusów i gier.


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - MindRoller - 11-08-2014 14:59

Stronka wygląda kusząco... kurczę, gdyby to było pewne zainwestowałbym w to 860$, żeby kupić tego dinozaura za 4 000 000 golda. Z moich obliczeń wynika, że przynosiłby mi on 12$ dziennie plus 84000 golda do reinwestycji. W niecałe 3 miesiące spokojnie wyszedłbym z tym na plus i miałbym już tylko czysty zysk, no ale cóż, niestety ze stratą takich pieniędzy nie mógłbym się pogodzić.


Odp: RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - Shadow271 - 11-08-2014 15:17

(11-08-2014 14:59)MindRoller napisał(a):  Stronka wygląda kusząco... kurczę, gdyby to było pewne zainwestowałbym w to 860$, żeby kupić tego dinozaura za 4 000 000 golda. Z moich obliczeń wynika, że przynosiłby mi on 12$ dziennie plus 84000 golda do reinwestycji. W niecałe 3 miesiące spokojnie wyszedłbym z tym na plus i miałbym już tylko czysty zysk, no ale cóż, niestety ze stratą takich pieniędzy nie mógłbym się pogodzić.
Z taka wplata radze poczekac az rezerwa wyniesie co najmniej 2 000$


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - kolorpurpury - 11-08-2014 15:23

(11-08-2014 14:59)MindRoller napisał(a):  Stronka wygląda kusząco... kurczę, gdyby to było pewne zainwestowałbym w to 860$, żeby kupić tego dinozaura za 4 000 000 golda. Z moich obliczeń wynika, że przynosiłby mi on 12$ dziennie plus 84000 golda do reinwestycji. W niecałe 3 miesiące spokojnie wyszedłbym z tym na plus i miałbym już tylko czysty zysk, no ale cóż, niestety ze stratą takich pieniędzy nie mógłbym się pogodzić.

Pewne jest tylko to, że umrzesz.

Można czekać te powiedzmy 2 tygodnie zobaczyć, że się fajnie rozwijąją, wejść i zaraz padnie, można zaryzykować od razu i wtedy wycisnąć w sumie max z tej strony. Może akurat będzie długoterminowym projektem a na taki wygląda. Goldenchase płaci już tyle czasu ogromne kwoty niektórym ale pytanie czy to jest powód, żeby tam wchodzić czy żeby nie wchodzić bo nie wiadomo jaki jest jeszcze potencjał i ile to może wytrzymać. Osobiście mam nadzieję, że jak najdłużej Smile


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - patulsky1337 - 11-08-2014 15:30

Zarejestrowałem się z refa Smile

Chwilę po rejestracji miałem juz 100 golda na kupno pierwszego dinozaura... ale to był chyba nieopłacalny zakup bo produkuje tylko 2 jajka na godzine. =1 gold co 50 godzin ; / Dobrze, że strona ma wysokie bonusy Smile Za samo daily zdobyłem 40 golda.


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - rogrip - 11-08-2014 15:43

(11-08-2014 15:17)Shadow271 napisał(a):  
(11-08-2014 14:59)MindRoller napisał(a):  Stronka wygląda kusząco... kurczę, gdyby to było pewne zainwestowałbym w to 860$, żeby kupić tego dinozaura za 4 000 000 golda. Z moich obliczeń wynika, że przynosiłby mi on 12$ dziennie plus 84000 golda do reinwestycji. W niecałe 3 miesiące spokojnie wyszedłbym z tym na plus i miałbym już tylko czysty zysk, no ale cóż, niestety ze stratą takich pieniędzy nie mógłbym się pogodzić.
Z taka wplata radze poczekac az rezerwa wyniesie co najmniej 2 000$

Jak dla ciebie rezerwa 2.000$ to dużo to chyba nie widziałeś więcej na własne oczy:Tongue
Ja czekam aż wzrośnie to 50.000$ i mam to gdzieś dla mnie może to być nawet za 100 dni. Narazie mam gdzie inwestować i nie potrzeba mi kolejnej gry tego typu, bo rosną w jak grzyby po deszczu, niedługo będziemy zatrudniać ludzi , żenić się rodzić dzieci które będą na nas zarabiać, lub kupować murzynów, a potem ich sprzedawać:xd
I jeszcze jedno co to za bład
Tyrannosaurus: 2470 units. . jakim cudem?? Jak było 4
Skoro wpłaty jak wynosiły 222.21 $ tak wynoszą dalej od jakieś godziny bo patrzyłem . a jeden kosztuje 100.000 gold
To przy wpłacie 222$ dostało by się 663000 gold. to starczyło by na 6
I czytał ktoś może z was regulamin???
Bo to jest ciekawe
To join "JuraPark-ADventure.com" You MUST BE more than 18 years old.
Nie wiem jak oni to weryfikują, czy ktos ma czy nie bo przy rejestracji nie podawałem daty urodzenia, ale w przyszłości moze być prawdopodobnie problem z wypłatami i właśnie apropo wypłat caly czas stoją .Ktoś z was próbował wypłacać, bo przecież chyba nie wszyscy reinwestuja cały czas i wierzą w jakieś 0,11$ które ktoś wypłacił, bo przecież to nie dowód, bo tyle to nawet ja mogę komuś za darmo dać:xd
Edit już 3009 units Tyrannosaurus: i ktoś wypłacił prawie 8$