Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jura-Park - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jura-Park (/Temat-Jura-Park-95694)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - kolorpurpury - 25-08-2014 09:43

(25-08-2014 02:02)rogrip napisał(a):  
(24-08-2014 12:17)kolorpurpury napisał(a):  
(24-08-2014 08:42)overlord25 napisał(a):  Szkoda czasu na takie strony po wpadce z goldenchase goldencowns albo farm tree kasy pewnie nie odzyskacieTongue
Przynajmniej autor tematu sobie zarobiłTongue

Goldenchase zapłaciło mnóstwo kasy użytkownikom a fakt, że taka strona nie jest wieczna chyba jest jasny i zrozumiały. Nie wiem czy ktoś się łudził, że może być inaczej.. Goldenchase teraz próbuje sposobów, żeby przedłużyć ten biznes ale idzie ku końcowi. Farm-tree miało jakieś problemy z domeną i teraz mają nową i może nadal będą wypłacać. Golden-cows sprawdzę czy nadal płaci za jakieś 3-4 dni jak uzbieram minimum. Być może mieli tylko jakiś atak na stronę albo błędy w skrypcie i im się posypało wtedy.

Jest jeszcze kilka innych mniej lub bardziej popularnych stron. Każda taka strona to oczywiście ryzyko. Jest na przykład goldenbirds, które jest wypłacalne już dość długo, jest cold-kingdom (czy wypłacają sprawdzę dzisiaj / jutro)
Jest goldsea, też sprawdzę czy płacą za jakiś czas (na niektórych można bez wpłacania zarobić kilka centów)

Inwestycja w takie strony zawsze wiąże się z ryzykiem utraty kasy ale jak na razie nie przejechałem się na żadnej. Na goldenchase odzyskałem wkład prawie 2,5 krotnie, Jurapark na razie działa, farm-tree prawdopodobnie też popłaci trochę, golden-cows zobaczymy ale nadal działa, goldenbirds - płaci.

Przejechałem się za to np. na bannersbroker, które tak pięknie płaciło wszystkim, póki ja nie kupiłem pakietu, na kilku hyipach (na szczęście grosze) a na tego typu stronach jeszcze nie. Zobaczymy kilka z nich za jakiś czas Smile

A to ciota jebana z farm-tree wrócił tylko po to żeby mu kasę odblokowali, bo dużo użytkowników złożyło skargę. Ja sam tak zrobię jak ja nie będę miał to i on też nie dostanie
"The last 48 hours, my domain has problems, I had to change it to farm-tree.org, I am very sorry, now if you have questions about your account ,please contact me, about payments, some people complain to payeer that my site is not running, so I can not take out the money, please believe that I am a sincere webmaster, thank you, i am trying to contact payeer support.
"
Btw wypłacić nadal nie można i niech nie gada że miał jakieś problemy z domeną, bo jakoś tamta wsytawił na sprzedaż. Mam nadzieję że mu jej nie odblokują a może i mi się uda odzyskać jakimś cudem moją kasę. Kto stracił radzę zrobić to samo co inni napisać do Payyera na tego goscia, to może nam oddadzą kasę


Dzisiaj zleciłem wypłatę. Doszła bez problemu. Nie mam więc powodu pisać takich rzeczy na niego Smile Ogólnie ja gdybym miał się zawijać z biznesem i kasą to na pewno nie robiłbym tego z marnymi 8000 dolarów jak mogę mieć ich np. 50000 za jakiś czas. Więc raczej wątpię, żeby się chciał tak szybko zwinąć a może akurat jest w miarę uczciwym adminem i strona podziała stosunkowo długo. Niech wrzuci reklamy, zabiera z nich połowę zysków i nie będzie musiał się zwijać aż depozyt sam się nie skończy. Proste.


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - czancz - 26-08-2014 12:48

pochwali sie kotoś osiągnieciami? bo chciałem sie zarejestrowac a nie wiem czy jest sens


Odp: RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - Shadow271 - 26-08-2014 13:17

(26-08-2014 12:48)czancz napisał(a):  pochwali sie kotoś osiągnieciami? bo chciałem sie zarejestrowac a nie wiem czy jest sens
Bez inwestycji nawet nie wchodz


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - MrReynevan2 - 26-08-2014 14:27

Ile mniej więcej powinienem zainwestować, by się to opłacało?


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - Halunek - 27-08-2014 10:49

jak tu wpłacic kase? bo chcialbym zainwestowac a nie wiem jak ;/


Odp: RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - Shadow271 - 27-08-2014 11:55

(27-08-2014 10:49)Halunek napisał(a):  jak tu wpłacic kase? bo chcialbym zainwestowac a nie wiem jak ;/
Przez Payeer


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - Halunek - 27-08-2014 19:16

no a jak wpłacic na payeer najszybciej?


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - MrReynevan2 - 27-08-2014 21:24

Payza?


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - Halunek - 28-08-2014 13:08

no ale na payeerze nie widze payzy w "add funds"


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - MrReynevan2 - 28-08-2014 13:47

A EgoPay? Ja chyba z EgoPay'a dodawłem,