Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jura-Park - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jura-Park (/Temat-Jura-Park-95694)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - kolorpurpury - 14-08-2014 13:53

(14-08-2014 13:00)Halunek napisał(a):  powiedzcie mi czy na tego typu stronach trzeba spedzac sporo czasu? ile wam zajmuje?

To w sumie zależy od tego ile chcesz poświęcić ale z powodzeniem może to być wejście raz dziennie jeśli chcesz zainwestować. Jeśli nie no to najlepiej siedzieć i zbierać bonusy co 5 minut Tongue

Ja sobie wchodzę na te strony po kilka razy dziennie w zależności od tego co robię i ile mam czasu. Wchodzę, zbieram kryształy/jajka/mleko zamieniam na złoto, reinwestuję w nowe krasnale/dinozaury/krowy i wypłacam dolary/BTC
Wypłacanie to też zależy od nie wiem czego humoru może czasem wypłacam co mam a czasem zbieram sobie na przykład pełnego dolca, 2 dolary. W golden-cows wypłacam jak tylko uzbieram minimum. Jak wszedłem na minimum musiałem czekać 24 dni. Na ten moment minimum u mnie dzięki reinwestycji zbiera się jakieś 13 dni Smile


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - YouAreKilled - 14-08-2014 14:10

Renderuje filmik, zobacze czy dostane trzeciego czy piątego dino Huh


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - WujoX - 14-08-2014 15:02

Witam. Czy mogę w jakiś okrężny sposób wpłacić pieniądze na jura-park poczynając od paysafecard


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - 4RxSushi - 14-08-2014 15:44

(14-08-2014 15:02)WujoX napisał(a):  Witam. Czy mogę w jakiś okrężny sposób wpłacić pieniądze na jura-park poczynając od paysafecard

nie tylko te procesory widoczne na stronie


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - MindRoller - 14-08-2014 16:10

(13-08-2014 00:14)ZbysiuK napisał(a):  Deposit to właśnie rezerwa... Wink Logiczne myślenie nie zaszkodzi.

JESLI JEST KTOS ZAINTERESOWANY ILE MOŻNA WYCIAGNAC SREDNIO DZIENNIE Z DARMOWYCH BONUSÓW ŁAPCIE LINK : http://adf.ly/r4krg POKAZANE ILE MIESIECZNIE ORAZ ROCZNIE Smile

Dokładnie, logiczne myślenie nie zaszkodzi Wink

Przykład:

Total payouts: 100$
Total deposits: 100$

Ile wynosi rezerwa? 100$? impreza Oczywiście, że nie.


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - Shadow271 - 14-08-2014 16:29

(14-08-2014 16:10)MindRoller napisał(a):  
(13-08-2014 00:14)ZbysiuK napisał(a):  Deposit to właśnie rezerwa... Wink Logiczne myślenie nie zaszkodzi.

JESLI JEST KTOS ZAINTERESOWANY ILE MOŻNA WYCIAGNAC SREDNIO DZIENNIE Z DARMOWYCH BONUSÓW ŁAPCIE LINK : http://adf.ly/r4krg POKAZANE ILE MIESIECZNIE ORAZ ROCZNIE Smile

Dokładnie, logiczne myślenie nie zaszkodzi Wink

Przykład:

Total payouts: 100$
Total deposits: 100$

Ile wynosi rezerwa? 100$? impreza Oczywiście, że nie.

Rezerwa = Total deposits - Total payouts + ADs incomes + to co dał admin


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - rogrip - 14-08-2014 17:41

(14-08-2014 16:29)Shadow271 napisał(a):  
(14-08-2014 16:10)MindRoller napisał(a):  
(13-08-2014 00:14)ZbysiuK napisał(a):  Deposit to właśnie rezerwa... Wink Logiczne myślenie nie zaszkodzi.

JESLI JEST KTOS ZAINTERESOWANY ILE MOŻNA WYCIAGNAC SREDNIO DZIENNIE Z DARMOWYCH BONUSÓW ŁAPCIE LINK : http://adf.ly/r4krg POKAZANE ILE MIESIECZNIE ORAZ ROCZNIE Smile

Dokładnie, logiczne myślenie nie zaszkodzi Wink

Przykład:

Total payouts: 100$
Total deposits: 100$

Ile wynosi rezerwa? 100$? impreza Oczywiście, że nie.

Rezerwa = Total deposits - Total payouts + ADs incomes

Błąd rezerwa wynosi tyle ile admin będzie chciał oddać.BO przecież nikt tego nie robi za darmo, bo to wymaga czasu i trochę kasy a wiadomo, że wszystko kręci się wokół $$$.Bo jak by tak było jak piszecie, to każdy by wiedział , co gdzie, jak i kiedy wyjść ile zainwestować, jakiej strategi używać, żeby nie stracić tylko zarobić, a przecież to HYIP i ktoś zarobi a ktoś umoczy, tak było jest i będzie ,a i tak zawszę największym wygranym będzie ten co ta grę stworzył, bo tylko on i Bóg wie kiedy to coś padnieBig Grin


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - MindRoller - 14-08-2014 19:04

(14-08-2014 17:41)rogrip napisał(a):  
(14-08-2014 16:29)Shadow271 napisał(a):  
(14-08-2014 16:10)MindRoller napisał(a):  
(13-08-2014 00:14)ZbysiuK napisał(a):  Deposit to właśnie rezerwa... Wink Logiczne myślenie nie zaszkodzi.

JESLI JEST KTOS ZAINTERESOWANY ILE MOŻNA WYCIAGNAC SREDNIO DZIENNIE Z DARMOWYCH BONUSÓW ŁAPCIE LINK : http://adf.ly/r4krg POKAZANE ILE MIESIECZNIE ORAZ ROCZNIE Smile

Dokładnie, logiczne myślenie nie zaszkodzi Wink

Przykład:

Total payouts: 100$
Total deposits: 100$

Ile wynosi rezerwa? 100$? impreza Oczywiście, że nie.

Rezerwa = Total deposits - Total payouts + ADs incomes

Błąd rezerwa wynosi tyle ile admin będzie chciał oddać.BO przecież nikt tego nie robi za darmo, bo to wymaga czasu i trochę kasy a wiadomo, że wszystko kręci się wokół $$$.Bo jak by tak było jak piszecie, to każdy by wiedział , co gdzie, jak i kiedy wyjść ile zainwestować, jakiej strategi używać, żeby nie stracić tylko zarobić, a przecież to HYIP i ktoś zarobi a ktoś umoczy, tak było jest i będzie ,a i tak zawszę największym wygranym będzie ten co ta grę stworzył, bo tylko on i Bóg wie kiedy to coś padnieBig Grin

Dlatego uświadamiam im, że total deposits to nie jest żadna rezerwa.


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - YouAreKilled - 14-08-2014 20:05

Fajnie dostałem dinusia za zrobienie 2 filmiku w 5 min Huh

Jeśli reklamy będą zapełnione do pełna, to myslę że ta gra długo pociągnie Smile


RE: Jura-Park Nowa Gra Zarobkowa - kolorpurpury - 14-08-2014 22:00

Ja też uważam, że gra pociągnie długo z uwagi na to, że właśnie są te reklamy i admin nie rozrzuca tak zyskami jak inne strony. Gołym okiem można zauważyć, że zarobki są tutaj mniejsze a co za tym idzie rosną również w wolniejszym tempie. To, że kiedyś admin się zawinie/skończy się rezerwa to jest wiadome ale jeśli goldenchase bez reklam i z wysoką stopą zwrotu, ciągłym bonusem 55% od wpłaty, wysokim dwarf set bonusem trzyma się ponad rok i nadal świetnie wypłaca to w moim odczuciu, jeśli admin naprawdę będzie liczył na duże zyski i stabilność a widać, że na to liczy ta gra może pociągnąć spokojnie 2x dłużej niż goldenchase. Ci co wchodzą teraz czyli na początku będą wtedy wielkimi wygranymi Smile Oby tak było. Moim zdaniem admin, żeby nie zawijać się z biznesem a zarobić powinien zwyczajnie odpalać sobie jakiś procent z reklam lub depozytów (chociażby 0,5% depozytów + 10% z reklam). Na ten moment to może nie byłyby genialne zyski ale przy większej liczbie ludzi, depozytów, większej wartości reklam miałby dobrą miesięczną wypłatę a gra będzie stała długo głównie dzięki reklamom, które moim zdaniem dość długo wystarczą same w sobie na wypłaty. Jak na razie przez kilka, kilkanaście następnych dni depozyt z wpłat nie będzie nawet ruszony a wypłaty pokryją zyski z reklam. Skoro w takim czasie tak zeszły reklamy to co będzie za miesiąc, dwa kiedy reklama u nich będzie cenniejsza i będzie więcej chętnych, żeby ją kupić.