Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Doby sposób na zarobek - łatwo i przyjemnie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Doby sposób na zarobek - łatwo i przyjemnie (/Temat-Doby-sposob-na-zarobek-latwo-i-przyjemnie-95658)

Strony: 1 2


Doby sposób na zarobek - łatwo i przyjemnie - Lionel10 - 09-08-2014 15:18

1.Nazwa przedmiotu :Doby sposób na zarobek - łatwo i przyjemnie
2.Opis przedmiotu :

Witam, mam na sprzedaż pewien sposób który można dobrze spieniężyć. Jeżeli nie masz na inwestycję jednorazową około 400-500zł to być może cię to nie zainteresuje. (inwestycja jest jednorazowa ponieważ ona wygeneruje na pewną ilość pieniędzy dzięki czemu w następnym miesiącu z puli zarobionych pieniędzy zainwestujesz kolejne 400-500zł)

Istnieje taka możliwość że nie musisz inwestować żadnych pieniędzy a równocześnie zarobić i ewentualnie z zarobionych pieniędzy zainwestować 400-500zł żeby zarobić dużo więcej.


Sposób jest dosyć prosty w zrozumieniu. Otrzymujesz ode mnie stronę www (nie powiem jaka to dziedzina). Strona jest skonstruowana tak że każdy ją odwiedzający dobrowolnie kliknie i przejdzie w to co chcemy (jakiś program z subów)

Pod stronę możemy podpiąć jakikolwiek program partnerski z subskrypcji SMS lub Premium SMS.

W co jest inwestycja? Oczywiście w reklamę czyli w ruch na stronę. Ruch który spieniężysz. Działając na początku bez inwestycji twój ruch na stronie będzie 4-5 krotnie niższy.

Czas który musisz poświęcić to około 30min dziennie na pewne czynności związane ze stroną. Wszystko jest w 100% legalne.

O jakim ruchu mowa? Mniej więcej w granicach 100 tyś UU miesięcznie (można wyciągnąć więcej). Bez inwestycji jest to ruch w granicach 10-20 tyś miesięcznie z którego też można oczywiście dobrze zarobić a potem zainwestować w większy ruch.

Reklamować można każdy program więc zarobki są zróżnicowane.

Ostatnia wypłata akurat z Freebiz.
[Obrazek: 59811414617887610845.png]

To nie jest sposób na milion dolarów w 1 dzień. To sposób dzięki któremu ściągniesz na swoją www dosyć duży ruch (jak za te pieniądze). Ruch który się przełoży na zarobek. Zarabiamy od razu. Nie trzeba na nic czekać.


Nie pokazuje swojej strony ani nie zdradzam żadnych szczegółów osobą które nie zakupiły poradnika.
Sprzedaje tylko 3 sztuki.

Nie sprawiłoby mi to żadnej konkurencji gdybym nawet rozdał ten poradnik 10 osobą za darmo i moje zarobki by nie uległy zmianie.

Nie będę również oddawał nic do recenzji ponieważ to się mija z celem (ze względu na inwestycję i czas na przetestowania, nie będę również dawał komuś kopi swojej www w którą zainwestowałem kilka stów)

3.Zdjęcia :
4.Kontakt : PW
5.Cena : 200zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew, pp,


RE: Doby sposób na zarobek - łatwo i przyjemnie - adek112233 - 09-08-2014 15:42

A bez inwestycji jakie zarobki można wyciagnac w ciagu miesiąca? Smile


RE: Doby sposób na zarobek - łatwo i przyjemnie - Lionel10 - 09-08-2014 15:45

Nawet takie jak pokazałem na swoim screenie Smile


RE: Doby sposób na zarobek - łatwo i przyjemnie - adek112233 - 09-08-2014 15:48

A na metodzie da sie zarabiac autopilotem, czy trzeba caly czas dopieszczac stronke? Smile


RE: Doby sposób na zarobek - łatwo i przyjemnie - szykiryki - 09-08-2014 15:51

Rozumiem, że po zakupie ruchu za te 5 stów nie musimy już w ogole poświęcać czasu na promowanie strony?

Jestem zainteresowana, ale dopiero po recenzji.
Skoro nie chcesz dać tutorowi poczekam na recenzję kogoś, kto zdecyduje się kupić i kto ma jakiś staż na forum.


RE: Doby sposób na zarobek - łatwo i przyjemnie - Hybrid1990 - 09-08-2014 16:11

(09-08-2014 15:18)Lionel10 napisał(a):  Nie sprawiłoby mi to żadnej konkurencji gdybym nawet rozdał ten poradnik 10 osobOM za darmo i moje zarobki by nie uległy zmianie.

więc czemu sprzedajesz tylko 3 sztuki ??


RE: Doby sposób na zarobek - łatwo i przyjemnie - BloNdyN - 09-08-2014 16:15

i mozesz rozdac jak pisales xd


RE: Doby sposób na zarobek - łatwo i przyjemnie - Lionel10 - 09-08-2014 16:31

Bo tak sobie ustaliłem. 3 sztuki i basta. Po zakupie ruchu nie trzeba już promować strony.


1 sprzedana. Zostały 2 sztuki.


RE: Doby sposób na zarobek - łatwo i przyjemnie - UmCyK - 09-08-2014 16:36

Nikt nie kupuje w ciemno bez recenzji więc ta 1 sprzedana sztuke to wiesz co możesz sobie z nią zrobić.

Daj tutorowi.

A to nie jest nisza kupiona od Kciuka jakieś 2 tygodnie temu ???


RE: Doby sposób na zarobek - łatwo i przyjemnie - adek112233 - 09-08-2014 16:45

Wstępnie chciałbym zarezerwować, bo obecnie stać mnie tylko na połowę poradnika ;D