Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FB werfikacja tozsamosci pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: FB werfikacja tozsamosci pomoc (/Temat-FB-werfikacja-tozsamosci-pomoc-95656)



FB werfikacja tozsamosci pomoc - migda009 - 09-08-2014 14:54

Witam.
Założyłem wczoraj konto na fb, reklamowałem się, zapraszałem i FB poddał mnie próbie weryfikacji i muszę zidentyfikować zdjęcia znajomych.
Próbowałem trochę postrzelać i mi się nie udało następną możliwą probe będę miał za godzinę, jest jakiś sposób na to?


RE: FB werfikacja tozsamosci pomoc - BloNdyN - 09-08-2014 15:21

to po co tak szybko zbierasz znajomych ?
Jak chcesz moze kupic konto pw


RE: FB werfikacja tozsamosci pomoc - migda009 - 09-08-2014 15:25

nie wiedziałem ze są takie blokady, można to jakoś ominąć?


RE: FB werfikacja tozsamosci pomoc - KingCortezPL - 09-08-2014 15:51

zależy ile masz kont z 1 ip


RE: FB werfikacja tozsamosci pomoc - migda009 - 09-08-2014 15:54

no mam tylko 1 fake + normalne


RE: FB werfikacja tozsamosci pomoc - Janex - 09-08-2014 15:58

Odpalasz swoje konto normalne a w trybie incoginto zablokowane. Kopiujesz imienia i nazwiska te które wyświetlają się i szukasz na swoich normalnym koncie. Jest to trochę uciążliwe ale daje radę odblokować.


RE: FB werfikacja tozsamosci pomoc - migda009 - 09-08-2014 16:24

jak będę miał kolejna mozliwosc, robienia tej weryfikacji to spróbuje, a jeśli się nie uda, to chyba bede musiał zrobic nowe konto:/
@edit
napisalem do FB ticketa ze nie moge sobie z tym poradzic itp, to mi odp ze mam im wyslac zdjecie dokumentu tozsamosci


RE: FB werfikacja tozsamosci pomoc - 8gruzin8 - 22-08-2014 22:48

(09-08-2014 16:24)migda009 napisał(a):  jak będę miał kolejna mozliwosc, robienia tej weryfikacji to spróbuje, a jeśli się nie uda, to chyba bede musiał zrobic nowe konto:/
@edit
napisalem do FB ticketa ze nie moge sobie z tym poradzic itp, to mi odp ze mam im wyslac zdjecie dokumentu tozsamosci

Mogę ci odblokować konto - pisz pw