Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] KONTA @OUTLOOK & @UKFREEISP.CO.UK IDEALNE DO GSA/SeNUKE XCr - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] KONTA @OUTLOOK & @UKFREEISP.CO.UK IDEALNE DO GSA/SeNUKE XCr (/Temat-SPRZEDAM-KONTA-OUTLOOK-UKFREEISP-CO-UK-IDEALNE-DO-GSA-SeNUKE-XCr-95652)

Strony: 1 2


[SPRZEDAM] KONTA @OUTLOOK & @UKFREEISP.CO.UK IDEALNE DO GSA/SeNUKE XCr - DaaV - 09-08-2014 14:04

1.Nazwa przedmiotu :

[Obrazek: I1HVqSk.png]
Konta email @outlook.com z aktywnym POP i nieaktywnym SPAM Filtrem idealnie nadające się do GSA i SeNUKE!

Teraz również konta @ukfreeisp.co.uk z aktywnym POP i nieaktywnym SPAM Filtrem idealnie nadające się do GSA i SeNUKE!

2.Opis przedmiotu :

Konta są tworzone z różnych IP, z aktywnym POP i nieaktywnym SPAM Filtrem, idealnie nadają się do kampanii w GSA i SeNUKE. Można je też wykorzystać do innych celów. Konta sprzedaję w paczkach po 20 sztuk. Możliwe zamawianie większej ilość, które wiąże się z większym czasem oczekiwania, nie tworzę kont masowo. Zastrzegam też, że zdarzają się czasem wyjątki, że jakieś konto przestanie działać, po sprawdzeniu chętnie je wymienię na nowe. Konta sprzedaję jako jednorazowe, nie gwarantuję, że będą działać przez X ilość kampanii, najbardziej skuteczne są świeże, nie zaspamowane wcześniej setkami lub tysiącami linków aktywacyjnych do kont i profili. Czas realizacji zlecenia to przeważnie kilka h gdy jestem online. Nie posiadam tutaj wielu postów, ale niektórzy mnie znają z innych for : )


3.Zdjęcia :
[Obrazek: FAsfeb7.png]
4.Kontakt : PW lub GG (5761491)
5.Cena :
TYLKO 1$ za 20 kont @ukfreeisp.co.uk
TYLKO 1$ za 10 kont @outlook.com

6.Sposób zapłaty za przedmiot : PayPal, Przelew


RE: [SPRZEDAM] KONTA @OUTLOOK IDEALNE DO GSA/SeNUKE XCr - DaaV - 13-08-2014 15:15

up Smile


RE: [SPRZEDAM] KONTA @OUTLOOK IDEALNE DO GSA/SeNUKE XCr - Zloty - 16-08-2014 18:01

Kilka dni temu zakupiłem 20 kont.
Konta działają do teraz
Jestem zadowolony

POLECAM


RE: [SPRZEDAM] KONTA @OUTLOOK IDEALNE DO GSA/SeNUKE XCr - seba93 - 17-08-2014 00:58

pw Smile


RE: [SPRZEDAM] KONTA @OUTLOOK IDEALNE DO GSA/SeNUKE XCr - DaaV - 17-08-2014 01:39

(17-08-2014 00:58)seba93 napisał(a):  pw Smile

Nic nie dostałem, pisz ewentualnie na gg Smile


RE: [SPRZEDAM] KONTA @OUTLOOK IDEALNE DO GSA/SeNUKE XCr - DaaV - 27-08-2014 22:32

up Wink

[Obrazek: cOpy6J8.png]
[Obrazek: raETaAY.png]
[Obrazek: 3VMewEd.png]
[Obrazek: 0Qy7iXw.png]


RE: [SPRZEDAM] KONTA @OUTLOOK IDEALNE DO GSA/SeNUKE XCr - zdzisiu1991 - 28-08-2014 01:24

Fiverr 200 kont vs 5$ nie polecam !


Odp: [SPRZEDAM] KONTA @OUTLOOK IDEALNE DO GSA/SeNUKE XCr - piotruss96 - 28-08-2014 08:57

Jak najbardziej polecam Smile


RE: [SPRZEDAM] KONTA @OUTLOOK IDEALNE DO GSA/SeNUKE XCr - DaaV - 02-09-2014 10:35

(28-08-2014 01:24)zdzisiu1991 napisał(a):  Fiverr 200 kont vs 5$ nie polecam !

nikt Ci nie każe kupować u mnie, skoro na fiverr jest 200 kont za 5$, pytanie tylko jak z ich jakością Wink

Do tego nigdy u mnie nie kupowałeś kont, więc jak możesz oceniać moje?

Oferta dalej aktualna.


RE: [SPRZEDAM] KONTA @OUTLOOK IDEALNE DO GSA/SeNUKE XCr - zdzisiu1991 - 02-09-2014 14:48

Kupowane kupowane tylko na innym forum.