Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Oszust paw9191 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Oszust paw9191 (/Temat-Oszust-paw9191-95622)

Strony: 1 2 3


RE: Oszust paw9191 - daniel42na - 11-08-2014 00:35

@[paw9191] prosze o wywiązanie się z umowy do końca dnia dzisiejszego - w innym wypadku będziemy zmuszeni zbanować Cię za oszustwo na 10 zł :|


Odp: Oszust paw9191 - Lami - 11-08-2014 10:04

Udziela się w temacie bdswiss


RE: Oszust paw9191 - adex77 - 11-08-2014 10:11

Jak widać, to on juz nie ma nic do powiedzenia w tym temacie, więc po co go ciągnąć ? jak siedzi na forum i odpisuje w innych tematach a w tym nie ?


RE: Oszust paw9191 - paw9191 - 11-08-2014 10:18

Dałeś mi te żetony zasrane i nic nie mówiłeś o tym że ja bede musiał ci je oddawać więc oszustem nie jestem. Podaj mi screena z tekstem że ja ci mam je potem zwrócić ? ty mi napisałeś żę bedziesz mi płacił za kazde zarobione żetony tak jak jest na screenie . Pytam sie gdzie są pieniądze? Ty powinienes dostac bana za to że oszukales autora poradnika ktory był za 50zł !!! udostepniales ludziom ktorzy pisali w tamtym temacie, po cichaczu na pw, żeby zgarniać kase z REFA !! Gratuluje małolacie. Jakbym mial te zasrane żetony to bym ci je dał. Nastepnym razem jak chcesz robić takie akcje to pisz że bedziesz chcial odbierać to co dawałeś.


Odp: Oszust paw9191 - Lami - 11-08-2014 10:21

Ciągle zmieniasz temat na jakiś poradnik, byłeś jego autorem czy po prostu brakuje Ci argumentów co do waszej sprawy? o:


RE: Oszust paw9191 - paw9191 - 11-08-2014 10:39

nie spamuj w tym temacie bo ciebie nie tyczy. Do tego jesteś świeżakiem. A w temacie bdswiss sie udzielalem ostatnio 31 lipca, więc proponuje żebyś się troche skupił...

Co do tematu to już napisałem. Autor mi dał za darmo żetony i nie mówił nic o oddawaniu. Zamiast tego obiecał mi że bedzie mi płacił za każde zarobione 100 żetonów, tak jak jest na screeenie. A więc czekam teraz na moją kase którą mi obiecał i to ja moge zgłosić że jest oszustem.


Gratuluje bezczelności. Nie dość ze nie spełniłeś mojej obietnicy i nie płaciłeś mi za zarobione żetony tak jak obiecałeś, to jeszcze oszukałeś autora poradnika który poświecał swój czas żeby go napisać.


RE: Oszust paw9191 - adex77 - 11-08-2014 10:50

Po 1. Zachowujesz sie jak dziecko oskarżając mnie tym że ukradłem Ci konto i nie dodajesz zdjęć jak to zrobiłem bo nie ukradłem.
Po 2. Nic nie ma za darmo, dałem Ci te żetony i miałeś je zwrócić, moge wysłać kolejne zdjęcie , mogę się założyć że to przeczytałeś i wtedy usunąłeś konto i już nie wchodziłeś na GG.
Po 3. Nie było żadnego poradnika i jak kolega wyżej wspomniał ciągle zmieniasz temat i brakuje Ci argumentów.
Po 4. Miałem Ci płacić za żetony tak? tylko że narazie to Ty mi wisisz 10 zł więc Ty jesteś oszustem nie ja.
Po 5. Wkurza mnie jak odwracasz kota ogonem i w dodatku wymyślasz byle co na swoją obrone. Podejrzewam że na 10 zł Twoje oszustwa się nie skończą, proszę o bana dla niego.
Zasługujesz jedynie na bana, zaraz odpiszesz i bedziesz mnie oskarżał o kradzież innych wymyślonych kont.


RE: Oszust paw9191 - Lami - 11-08-2014 11:03

Mam prawo Ci zadawać pytania, odnośnie tego (zniżę się do Ciebie Big Grin) możesz mi naskoczyć. Pytanie zabolało, ciągle odbiegasz od tematu i próbujesz się jakoś wybronić. Słabe.

I jeszcze coś, "cwaniaczku". To, że świeżak nie ma za bardzo znaczenia. Nawet idiota mógł założyć sobie konto rok temu i spamować w off-topic'u czy nabijać sobie reputację. Twój argument klęka i bierze po same kule, sry.


RE: Oszust paw9191 - paw9191 - 11-08-2014 11:06

No widzisz, ja ci już przedstawiłem argumenty i to ty masz udowodnić że ja oszukałem. jak narazie ty udowodniłeś że mnie oszukałeś. Pokaż dowód zamiast sie powtarzać.

Oczywiście nie ma nic za darmo. Ja sie zarejestrowałem z refa i zacząłęm zarabiać i taka była umowa. DO tego jeszcze miałeś mi płacić za zarobione przeze mnie żetony.




Cytat:Nic nie ma za darmo, dałem Ci te żetony i miałeś je zwrócić, moge wysłać kolejne zdjęcie , mogę się założyć że to przeczytałeś i wtedy usunąłeś konto i już nie wchodziłeś na GG.


No to na co czekasz chłopczyku ? Wyślij screena gdzie napisałeś że mam ci zwrócić. Nic nie napisaleś takiego, oprocz tego ze mi bedziesz płacił za kazde zarobione żetony ! Screen który sam wrzuciłeś mi za siebie.


RE: Oszust paw9191 - adex77 - 11-08-2014 11:15

Miałem Ci płacić za żetony, ale tylko gdybyś je do mnie wysłał, a jak narazie tylko mnie okradłeś Smile
w dodatku ja nadal czekam na zdjecie, w którym to niby ukradłem Ci konto czyli to już kolejny dowód że oszukujesz.
Teraz czas na trzeci: [attachment=2730]
Nie będę wysyłał wszystkich zdjęć bo mam już tego dosyć, pisałem do Ciebie wszędzie i nigdzie nie odpisywałeś, a zapewne odczytywałeś.

Nie wiem ile można czekać na bana dla Ciebie jeśli nie dodałeś ani jednego zdjęcia które by Cie broniło a ja już wysłałem 2.

W dodatku: wysłałem to 100 żetonów na konto które miało reffa. Po czym te konto usunąłeś wiec i tak powinieneś mi oddać te 100 żetonów bo zarabiasz na innym koncie bez refa a umowa była że z reffem Smile