Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPA - Video na Blogu? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: PPA - Video na Blogu? (/Temat-PPA-Video-na-Blogu-95611)



PPA - Video na Blogu? - fastrets - 08-08-2014 18:28

Witam , prowadzę bloga pod PPA , blog jest związany z hackami do gier , na blogu w każdym poście dodaje filmik video prezentujący działanie danego programu.

Mam do was pytanie znacie jakiś serwis na którym mógłbym umieszczać moje pliki wideo a później je udostępnić na moim blogu? , Ważne aby ludzie oglądający ten filmik nie mogli go zgłosić za niezgodny z prawem itp!

Znacie cos co by mi odpowiadało?


RE: PPA - Video na Blogu? - ZexKox - 08-08-2014 22:13

Spróbuj może na Vimeo można tam znaleźć wile ciekawych rzeczy, które na YouTube były by już dawno zablokowane.


RE: PPA - Video na Blogu? - fastrets - 09-08-2014 05:49

Testowałem , po 3 minutach ktoś zgłosił mój filmik i poleciał ban Sad


RE: PPA - Video na Blogu? - lukasz_cfc - 09-08-2014 18:36

Może Dailymotion i ustawienie jako niepubliczny?


RE: PPA - Video na Blogu? - bodek7654 - 09-08-2014 21:59

a nie lepiej wgrac plugin wrzucic na swoj hosting i odtwarzac jako swoj player, wtedy ma sie pewnosc , bo zazwyczaj kazdy serwis video ma zabespieczenie w postaci mozliwosci zglasza filmu jako niezgodny z prawem itd. , jakby sie uparl to by jakis rosyjski serwis znalazl Big Grin