Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sponsor - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sponsor (/Temat-Sponsor-95589)

Strony: 1 2


Sponsor - BiLLy0912 - 08-08-2014 12:42

Witam.
Poszukuję sponsora na serwer minecraft 20-40 slotów to zależy od sponsora.
Serwer survival+frakcje+mody (techniczne).
Oferujemy:
-Na początek 50% zysków z ItemShop'u (np. Vip itp.).
-Rangę: Sponsor, będzie mogła wszystko to co Właściciel.
-Sponsor może wybrać na jakim hostingu może zostać utworzony serwer.
Sponsor:
-Powinien, jak wiadomo sponsorować serwer.

Jeśli coś pominąłem napiszcie w komentarzu.

Myślę że to wszystko z mojej strony.


RE: Sponsor - WazzaP - 08-08-2014 13:01

Serwer będzie gdzieś przynależny? Jakaś sieć serwerów? Przewidywany ruch na serwerze?


RE: Sponsor - BiLLy0912 - 08-08-2014 13:12

Gdy serwer się rozkręci pomyśle nad siecią serwerów.


RE: Sponsor - Admin - 08-08-2014 15:12

Co masz zamiar dać od siebie, bo o najważniejszym nie napisałeś.
Nikogo ranga sponsor za sponsorowanie serwera nie będzie interesować to samo tyczy się połowy zysków z sms, szczególnie jeśli serwer miałby się zwrócić - to sam byś go zakupił.


RE: Sponsor - Nortix - 08-08-2014 15:41

1. 20 - 40 slotów na dzień dzisiejszy z tego co wiem to jest nic.
2. survival+frakcje+mody jest multum podobnych do sobie serwerów więc wasza szansa na wybicie się jest zerowa ew. jak zasłyniecie z autorskich modów/Pluginów to może jakieś szanse macie.
3. Jest dużo prawdopodobieństwo na to że serwer się nie zwróci i sponsor się rozmyśli.
Zresztą co ty od siebie możesz zaproponować poza rangą, op'em (chyba tak to się zwie) i 50% zysku?

Prawda jest taka że taki sponsor może sam sobie założyć serwer i mieć 100% zysków itp.


RE: Sponsor - Qwik - 08-08-2014 15:49

Po co ma ktoś oddawać 50% zysków jak może to sam zrobić i mieć 100% bez Ciebie.


RE: Sponsor - BiLLy0912 - 08-08-2014 16:26

Napisałem na początek 50% zysku jeśli serwer się rozkręci będzie miał 100% zysków poza ty znalazłem tylko 2 serwery non-premium które jeszcze dziś
działają z czego 1 już upada i pewnie za jakiś tydzień dwa nie będzie istniał.
Jeśli ktoś z was wymieni mi z 7 serwerów (nie indbuildcraft i tekkity) non-premium z modami TECHNICZNYMI to będę wdzięczny i nie będę zakładał serwera ale mówię NON-PREMIUM.


RE: Sponsor - Qwik - 08-08-2014 16:32

Ale co dajesz w zamian?


RE: Sponsor - BiLLy0912 - 08-08-2014 17:13

Jeśli serwer się rozkręci 100% zysków.
Przypuśćmy że da mi około 20 zł jeśli serwer się rozkręci ludzie pokupują vipy np. 5 vipów (7zl Vip) razem 35 zl czyli za miesiąc zyska 35 zl gdyż moi koledzy tez sobie kupią nie będzie nic za darmo.
Jeśli to nie wypali spróbuje podkreślam spróbuje oddać mu dwukrotną sumę wpłaconych pieniędzy czyli w tym przypadku 40 zl.
A jeśli wypali będzie miał co miesięczny dochód.


RE: Sponsor - ZbysiuK - 09-08-2014 00:26

Mógłbym zostać sponsorem na serwerze od 500 slotów, na takim idzie jedynie coś zarobić.

Ważna jest jeszcze reklama, najlepiej poproszenie sławnego youtubera (dzieci od minicraftow) o nagranie filmikao serwerze to tez dodatkowe koszty.

Oraz musiałbym być w 100% pewny, ze wszystko wypali. Smile

zastanow sieSmile