Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj na DARMOWYCH, prostych rejestracjach. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabiaj na DARMOWYCH, prostych rejestracjach. (/Temat-Zarabiaj-na-DARMOWYCH-prostych-rejestracjach-95567)

Strony: 1 2


Zarabiaj na DARMOWYCH, prostych rejestracjach. - MindRoller - 07-08-2014 23:46

Witam, przedstawię Wam dzisiaj nową stronkę na której przez jeszcze ok. 16 dni będzie można zarobić na rejestracjach.

REF: http://www.supernovaox.com/index.php?ref=MindRoller
Czysty: http://www.supernovaox.com

Po wejściu w jeden z tych linków klikamy "Join Now" po prawej stronie, z gwiazdką w tle.

SuperNovaOx to prelaunch do nowego MLM'a od Team Vinh Inc.

Po rejestracji, potwierdzeniu e-mail i zalogowaniu się wchodzimy w Promotion Tools - tam znajduje sie nasz ref-link. Za każdą zarejestrowaną z tego refa osobę dostaniemy 0.25$ - konwertowane zaraz po potwierdzeniu e-maila.

Narazie mam 1,5$ - staram się uzbierać jak najszybciej aby uzyskać dowód wypłaty, tak więc prosiłbym o rejestrację z REF-LINKU impreza

W zamian mogę kliknąć w Wasze linki MSPartners.co lub wysłać 15gr na Paypal jako refback - wystarczy mi przesłać na priv linki lub e-mail i podać username jakiego się użyło przy rejestracji.



RE: Zarabiaj na DARMOWYCH, prostych rejestracjach. - YouAreKilled - 08-08-2014 10:06

Od ilu $ wypłata ?


RE: Zarabiaj na DARMOWYCH, prostych rejestracjach. - MindRoller - 08-08-2014 17:07

(08-08-2014 10:06)YouAreKilled napisał(a):  Od ilu $ wypłata ?
Z tego co mi wiadomo od 10$. Na Paypal


RE: Zarabiaj na DARMOWYCH, prostych rejestracjach. - konrad123456789 - 08-08-2014 17:22

Zarejestrowany nick - konrad12
Na pw podślę refback Big Grin


RE: Zarabiaj na DARMOWYCH, prostych rejestracjach. - Birbu - 08-08-2014 20:26

Zarejestrowałem z refa, poszło pw Smile


RE: Zarabiaj na DARMOWYCH, prostych rejestracjach. - MindRoller - 08-08-2014 21:31

(08-08-2014 20:26)Birbu napisał(a):  Zarejestrowałem z refa, poszło pw Smile
Dzięki, hajs poszedł.
Łatwa szansa zarobienia niewielkiej kwoty - ale zawsze coś!
Niestety, jak narazie odzew znikomy, ale cóż Smile


RE: Zarabiaj na DARMOWYCH, prostych rejestracjach. - Gravity - 08-08-2014 23:50

Zarejestrowałem się z refa Wink.


RE: Zarabiaj na DARMOWYCH, prostych rejestracjach. - mumin92w - 09-08-2014 07:18

Wypłata od 5$. Właśnie zleciłem i czekam. Wink


RE: Zarabiaj na DARMOWYCH, prostych rejestracjach. - Birbu - 09-08-2014 07:50

Autor tematu prosił o potwierdzenie otrzymania od niego wpłaty, a więc potwierdzam.
[Obrazek: refback.jpg]


RE: Zarabiaj na DARMOWYCH, prostych rejestracjach. - DawidFB - 09-08-2014 13:57

A jakieś dowody wypłacalności tej strony już są?